خرید زعفران سرگل ممتاز قائنات

آیا قصد خرید زعفران سرگل ممتاز قائنات را دارید؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات کجاست؟ قیمت زعفران ممتاز قائنات به صورت فله و بسته بندی شده چقدر است؟ 

آشنایی با ویژگی های زعفران سرگل:

آشنایی با ویژگی های زعفران سرگل

یکی از انواع زعفران که مردم نام آن را زیاد شنیده اند زعفران سرگل قائنات می باشد. در واقع تصویر عموم مردم از زعفران همین زعفران سرگل یا زعفران ممتاز می باشد.

با وجودی که نام زعفران سرگل را کمتر کسی است که نشنیده باشد اما افراد زیادی با ویژگی های زعفران سرگل آشنایی چندانی ندارند.

زعفران سرگل دارای کلاله های ریز و شکسته شده می باشد. عطر و بوی زعفران سرگل به دلیل این که کلاله ها شکسته شده اند بیشتر به مشام می رسد. در زعفران سرگل کلاله ها از همدیگر جدا بوده و فاقد سفیدی هستند.

این نوع زعفران از جدا شدن قسمت سفیدی از کلاله قرمز رنگ زعفران به دست می آید و از آنجا که فاقد خامه و سفیدی است از قدرت رنگی بالا برخوردار است.

انواع زعفران سرگل در بازار:

در بازار نام های زیادی برای زعفران وجود دارد که در واقع این نام ها برند و شرکت عرضه کننده زعفران می باشد مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن.

ویژگی های زعفران سرگل هیچ ارتباطی با نام برند زعفران ندارد. بنابراین اینکه برخی ها می پرسند زعفران‌بهرامن بهتر است یا زعفران سحرخیز سوالی کاملاً اشتباه است چرا که کیفیت زعفران به نوع آن و درجه کیفیت آن بر می گردد نه به نام برند یا شرکت عرضه کننده زعفران.

در ادامه درباره انواع زعفران سرگل در بازار و تفاوت بین آن و نکات لازم برای خرید زعفران سرگل ممتاز توضیح خواهیم داد. 

تفاوت زعفران سرگل با زعفران ممتاز:

تفاوت زعفران سرگل با زعفران ممتاز

گفتیم که زعفران سرگل از جدا شدن قسمت سفیدی از قرمزی زعفران به وجود می آید. آیا می دانید تفاوت زعفران سرگل با زعفران ممتاز در چیست؟

بسته به اینکه دقت کار چگونه باشند ممکن است در حین جداسازی سفیدی از قرمزی کلاله های قرمز، خرد و شکسته شوند همچنین میزان اندکی سفیدی در انتهای کلاله های قرمز رنگ باقی بماند.

به همین جهت زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت به انواع مختلف شامل زعفران سرگل اعلا و زعفران سرگل ممتاز تقسیم بندی می شود.

زعفران سرگل اعلا نسبت به زعفران سرگل ممتاز دارای کلاله های درشت تر بوده و فاقد سفیدی می‌باشد. برای خرید زعفران سرگل می توانید از شرکت ما زعفران مورد نیاز خود را متناسب با بودجه و حوزه کاری خودتان تهیه نمایید.

برای خرید زعفران سرگل ممتاز باکیفیت تضمینی و اطلاع از قیمت زعفران سرگل ممتاز و اعلا می توانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران سرگل قائنات با زعفران سرگل مشهد:

همانطور که گفتیم اسامی مختلف برای زعفران وجود دارد چرا که شرکت‌های مختلف با نام خودشان انواع زعفران را بسته بندی کرده و به بازار عرضه می کنند.

آیا می دانید تفاوت زعفران سرگل قائنات با زعفران سرگل مشهد چیست؟

زعفران در استان های خراسان در شهرستانهایی مثل قائنات، تربت حیدریه، گناباد، کاشمر، مشهد و… کاشت و برداشت می‌شود.

زعفران برداشت شده از این شهرستان ها با نام زعفران قائنات، زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد و امثال اینها به بازار عرضه می شوند. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم این نام ها صرفاً اشاره به محل تولید زعفران یا شرکت توزیع کننده زعفران دارد و ارتباطی به نوع زعفران ندارد. 

بنابراین اساس تعیین مرغوب بودن زعفران، نوع و کیفیت زعفران است. به عنوان مثال بین دو نوع زعفران پوشال و زعفران سرگل به علت اینکه زعفران سرگل تمام قرمز است مرغوبیت بالاتری نیز دارد حال این زعفران سرگل می‌تواند زعفران سرگل قائنات باشد یا زعفران سرگل تربت حیدریه.

 

خرید فله ای زعفران سرگل

خرید فله ای زعفران سرگل:

 شما می توانید زعفران سرگل فله و بسته بندی را در مقادیر عمده و کیلویی از شرکت ما خریداری کنید. ما محدودیتی برای تامین زعفران نداریم و انواع زعفران فله را با کیفیت بالا و به همراه برگه آنالیز تقدیمتان می کنیم.

چنانچه قصد خرید کیلویی زعفران را داشته باشید برگه آنالیز زعفرانی که می‌خرید را تقدیمتان می کنیم تا از بابت اصل بودن زعفران و درجه کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت خرید زعفران سرگل فله ای و کیلویی هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ