خرید زعفران صادراتی فله و بسته‌بندی

مرکز خرید زعفران صادراتی فله و بسته‌بندی شده کجاست؟ قیمت زعفران صادراتی بسته بندی شده و فله ای چقدر تفاوت دارد؟ هزینه‌های صادرات زعفران فله و بسته بندی شده چقدر است؟ 

خرید زعفران برای صادرات

خرید زعفران برای صادرات:

شاید به تازگی وارد حوزه ی زعفران شده اید و قصد خرید زعفران برای صادرات را دارید اما نمی دانید بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟

با قوانین صادرات زعفران آشنایی چندانی ندارید و مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را ندارید تا اقدام به صادرات زعفران نمایید.

شرکت ما به عنوان یکی از مراکز فروش عمده زعفران صادراتی مفتخر است صادرات زعفران به اکثر کشورهای را انجام داده و زعفران صادراتی را برای خریداران و تاجران بزرگ در مقادیر عمده تامین نماید.

برای خرید زعفران صادراتی فله یا بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران صادراتی در بازار:

اگر در حوزه زعفران فعالیت کرده باشید با انواع زعفران صادراتی در بازار و تفاوت بین آنها آشنایی دارید. اما اگر به تازگی وارد این حوزه شده اید باید بدانید چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران دسته یا دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل وزعفران نگین.

همه این انواع زعفران برای صادرات استفاده می شود اما از آنجا که قدرت رنگ دهی زعفران یکی از مهمترین معیارهای مشتریان برای خرید زعفران است معمولاً از انواع زعفران تمام قرمز که دارای قدرت رنگی بالاتری هستند برای صادرات استفاده می شود. 

هر کدام از انواع زعفران درجه کیفیت های متفاوتی دارند بنابراین  به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.  مانند زعفران نگین که خود به انواع زعفران نگین پوشالی، زعفران شبه نگین، زعفران نگین ممتاز، زعفران سوپرنگین تقسیم‌بندی می‌شود.

خرید زعفران صادراتی با تضمین آزمایشگاه

خرید زعفران صادراتی با تضمین آزمایشگاه:

شما می توانید انواع زعفران صادراتی را به صورت فله و بسته بندی شده با تضمین آزمایشگاه از ما خریداری کنید.

زعفران عرضه شده در شرکت ما قبل از عرضه به بازار به آزمایشگاه رفته و از نظر آنالیز ها و استانداردهای بین‌المللی مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

بعد از تایید نتایج آزمایشگاهی، زعفران بسته بندی شده و وارد بازار می‌شود. اگر می خواهید خودتان صادرات زعفران را انجام دهید ما زعفران فله را به همراه برگه آنالیز آزمایشگاه تقدیمتان خواهیم کرد.

برای خرید زعفران صادراتی فله با تضمین آزمایشگاه و اطلاع از هزینه های صادرات زعفران به کشور مورد نظر می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی:

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی بسته به اینکه فله باشد یا بسته بندی شده متفاوت است.

به عنوان مثال قیمت یک کیلو زعفران سرگل صادراتی 33 میلیون و 500 هزار تومان به صورت فله می باشد. اگر به صورت بسته بندی شده باشد قیمت هر گرم آن با بسته بندی پاکتی 35 هزار و 500 تومان و با بسته‌بندی اطلسی 39500 تومان خواهد بود. بنابراين قیمت یک کیلو در بسته‌بندی یک گرمی پاکتی حدود 35 میلیون تومان خواهد شد.

اینها قیمت خرید زعفران صادراتی می باشد و هزینه های ارسال و صادرات زعفران جداگانه حساب می شود. بسته به کشور مقصد و حجم نهایی زعفران؛ هزینه های گمرک و حمل زعفران محاسبه می شود.

جهت اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به روز و هزینه های صادرات می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ