بازار فروش زعفران عمده صادراتی

بازار فروش زعفران عمده صادراتی چگونه است؟ بهترین مرکز خرید عمده زعفران فله صادراتی کجاست؟ بهترین مراکز عمده فروشی زعفران در مشهد کدامند؟ قیمت زعفران عمده صادراتی در بازار ایران چقدر است؟ قیمت عمده زعفران در سال جدید چقدر است؟

بازار فروش زعفران بازار فروش زعفران عمده صادراتی

بازار فروش زعفران صادراتی:

زعفران پس از نفت یکی از گرانبهاترین محصولات صادراتی کشورمان است که با برنامه‌ریزی مناسب و نظارت روی بازار صادرات آن می‌توان ارزآوری زیادی را برای کشور به دست آورد.

در گذشته شاید زعفران مختص استان‌های خراسان بود ولی امروزه در اکثر استان های کشور زعفران کاشت می شود با این حال هنوز هم استان‌های خراسان جنوبی و رضوی 90 درصد سهم تولید زعفران را در کشور از آن خود دارند.

افزایش حجم تولید و عرضه زعفران به بازار؛ تاثیرات زیادی روی بازار خرید و فروش زعفران دارد. وجود کیفیت های مختلف از زعفران در سطح کشور و افزایش عرضه و کاهش تقاضا سبب شده تعداد بیشتری از واسطه ها و دلالان خرید و فروش زعفران وارد این حوزه شده و تنظیم بازار را به دست بگیرند.

اگر قصد  فعالیت در بازار فروش زعفران صادراتی را دارید می‌توانید زعفران مورد نیاز خود را از شرکت ما تامین کنید.

خرید عمده زعفران فله صادراتی:

خرید عمده زعفران فله

با توجه به گستردگی بازار خرید و فروش زعفران اگر کسی قصد خرید زعفران عمده آن هم به صورت فله ای را داشته باشد چه باید بکند؟
چطور می توان از اصل بودن زعفران اطمینان پیدا کرد؟

اگر هم وطنی بخواهد زعفران ناب خراسان را خریداری کند و امکان سفر به این استان را نداشته باشد چگونه می تواند زعفران خریداری کند؟

در خرید عمده زعفران چون بهای زیادی بابت زعفران پرداخت می شود خریدار زعفران می‌خواهد از کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشد در خرید زعفران به صورت حضوری شما می توانید از نزدیک کیفیت زعفران را ببینید و بر انداز کنید.

در شرکت ما این مکان فراهم شده تا قبل خرید کیلویی زعفران؛ شما یک نمونه چند گرمی از زعفران را درخواست دهید تا کیفیت آن را از نزدیک بینید و سپس در حجم بالا خریداری کنید.

در فروش زعفران عمده صادراتی نیز تمامی سرتیفیکیت های زعفران به شما ارائه خواهد شد تا از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن دغدغه نداشته باشید.

برای خرید عمده زعفران فله صادراتی به صورت تضمین شده می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

عمده فروشی زعفران صادراتی در مشهد:

عمده فروشی زعفران در مشهد

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید در بازار مشهد مراکز فروش عمده زعفران بسیار زیادند.

از آنجا که مشهد مرکز استان خراسان رضوی است و این استان بزرگترین مرکز تولید کننده زعفران است. بعلاوه مشهد قطب مذهبی کشور بوده و مسافران خارجی و زائرین زیادی دارد؛ بازار خرید و فروش زعفران در مشهد از مهمترین بازار زعفران در کشور است.

زعفران برداشت شده از شهرهای مختلف استان مانند زعفران قائن، زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه، زعفران مشهد و… در بازار مشهد در بسته بندی های متنوع به فروش می رسد.

شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز عمده فروشی زعفران صادراتی در مشهد می باشد.

مرکز فروش زعفران عمده صادراتی:

فروش عمده زعفران صادراتی

برای صادرات زعفران از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود و بنابراین تامین کننده زعفران صادراتی باید بتوانند کیفیت قابل قبولی از زعفران ارائه دهد به خصوص در خرید عمده زعفران تامین به موقع حجم عمده زعفران آن هم با کیفیت بالا اهمیت خاصی دارد.

به همین جهت خریداران عمده زعفران صادراتی به دنبال مراکز معتبر فروش زعفران عمده صادراتی هستند.

شرکت ما به عنوان تولیدکننده زعفران در استان خراسان جنوبی که تمرکز اصلی فعالیت خود را روی صادرات زعفران گذاشته است. شرکت ما آمادگی این را دارد تا انواع زعفران صادراتی را در مقادیر عمده به صورت فله و بسته بندی به سراسر کشور عرضه نماید.

قیمت زعفران نگین صادراتی در بازار:

قیمت زعفران نگین در بازار

زعفران نگین یکی از پرفروش‌ترین انواع زعفران صادراتی می باشد. قیمت زعفران نگین در بازار نرخ ثابت و مشخصی ندارد و حتما خود شما هم متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید.

زعفران نگین از نظر درجه کیفیت انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • زعفران نگین ممتاز
  • زعفران شبه نگین
  • زعفران نگین صادراتی
  • زعفران سوپرنگین اتویی 

شاید بپرسید تفاوت درجه کیفیت های مختلف زعفران در چیست؟ در واقع علت اصلی تفاوت آنها در ظاهر زعفران است.

زعفران سوپرنگین اتویی بهترین نوع زعفران برای صادرات می باشد. این نوع زعفران دارای کلاله های درشت، طویل و فاقد شکستگی است. کلاله های زعفران توسط دستگاه خشک کن به صورت پرس شده، صاف و تخت در آمده اند. زیبایی ظاهری زعفران سوپرنگین قدرت رنگ دهی بالای آن سبب شده یکی از پرفروش ترین انواع زعفران برای صادرات به خارج از کشور باشد.

عوامل موثر بر قیمت زعفران در بازار داخل:

کیفیت و نوع زعفران عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران است.

عوامل اقتصادی و سیاست های داخلی کشور هم از جمله عوامل موثر بر قیمت زعفران در بازار داخل است. زعفران محصول صادراتی و جهانی است بنابراین نوسانات قیمت ارز در کشور و کاهش افزایش صادرات زعفران روی قیمت زعفران تاثیر خواهد گذاشت.

مارک و برندی که شما زعفران می خرید هم مهم است. شرکت‌های پخش زعفران با نام‌های مختلف در بسته بندی های متنوع؛ انواع زعفران را به بازار عرضه می کنند. در میان زعفران بسته بندی شده در شرکت‌های مختلف شما تنوع قیمت را به وضوح می توانید ببینید.

قیمت هر کیلو زعفران عمده در سال 1402:

قیمت هر کیلو زعفران در سال

قیمت زعفران در سال 1401 ثابت نبوده است. اکثر خریداران زعفران با نزدیک شدن به آبان ماه منتظر ورود زعفران تازه و امسالی به بازار هستند و همین امر سبب افت قیمت زعفران می شود.

با توجه به شرایط بازار زعفران پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402 کار بسیار راحتی است. می توان تشخیص داد که قیمت زعفران در سال جدید تا اوایل فصل برداشت زعفران چه روندی را طی خواهد کرد و نمودار قیمت زعفران در سال 1402 چگونه خواهد بود.

در آبان ماه 1401 میزان برداشت گل زعفران به نسبت سال قبل اندکی افزایش داشت. همان طور که می دانید در سال 1400 به دلیل کمبود بارندگی و خردسالی شاهد افت 50 تا 70 درصدی تولید زعفران در استان‌های خراسان بودیم.

به صورت یک قانون کلی با افزایش عرضه زعفران به بازار قیمت زعفران روند نزولی پیدا می کند. بنابراین برخلاف تصور عموم در آبان ماه 1401 شاهد کاهش قیمت زعفران بودیم. با فاصله گرفتن از فصل برداشت زعفران و کاهش عرضه تغییرات قیمت زعفران افزایشی می شود. پیش بینی می شود با افزایش صادرات زعفران و افزایش تقاضا قیمت زعفران در سال 1402 افزایش یابد.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران عمده در سال 1402 می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت روز زعفران عمده در بازار تهران:

قیمت روز زعفران در بازار تهران

بازار زعفران در تهران دلیل پایتخت بودن و جمعیت زیادی که دارد همواره مورد توجه بوده و یکی از مراکز فروش زعفران عمده است.

قیمت زعفران در تهران با قیمت زعفران در مشهد متفاوت است. زعفران تولید شده در مزارع؛ توسط کشاورز وارد بازارهای محلی در سطح شهرستان ها می شود و از آنجا توسط شرکت های بزرگتر خریداری شده و در نهایت با برندهای مختلف؛ فروش عمده زعفران به بازارهای سراسر کشور انجام می شود.

به عنوان مثال شما زعفران بهرامن و زعفران سحرخیز را در تهران، اصفهان، مشهد و سراسر شهرهای ایران می توانید خریداری کنید اما قیمت زعفران به دلیل وجود واسطه های خرید و فروش زعفران یکسان نخواهد بود.

قیمت روز زعفران در بازار تهران بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ