فروش زعفران صادراتی اعلا زیر قیمت بازار

مرکز فروش زعفران صادراتی زیر قیمت بازار کجاست؟ قیمت فروش زعفران صادراتی به صورت فله و بسته بندی شده چقدر است؟ تعرفه های صادرات زعفران به خارج از کشور چقدر است؟

تعرفه های صادرات زعفران:

تعرفه های صادرات زعفران

صادرکنندگان زعفران بخصوص مبتدیان این حوزه می خواهند بدانند هزینه های ارسال و صادرات زعفران چقدر است؟

قیمت فروش زعفران در خارج از کشور چقدر است و صادرات زعفران چقدر برایشان سود آور خواهد بود؟ تعرفه های صادرات زعفران بستگی به عوامل زیر دارد:

  • قیمت خرید زعفران صادراتی 
  • هزینه‌های بسته بندی زعفران 
  • هزینه های ارسال زعفران 

تعرفه های ترخیص در کشور مقصد با محاسبه برآیند این هزینه‌ها و قیمت فروش زعفران در کشور مقصد میتوانید محاسبه کنید که سود صادرات زعفران برایتان چقدر خواهد بود.

فروش زعفران صادراتی با قیمت تولید:

فروش زعفران صادراتی با قیمت تولید

هرچقدر بتوانید هزینه‌هایی که در ایران صرف خرید و ارسال زعفران می کنید را کاهش دهید، سود شما از فروش زعفران صادراتی اعلا در خارج از کشور بیشتر خواهد بود.

کاهش قیمت خرید زعفران صادراتی با خرید زعفران از کشاورز امکان پذیر است. برای صادرات زعفران شما می توانید زعفران با کیفیت پایین را هر چند که ارزان قیمت باشد خریداری کنید. آیا فروش زعفران صادراتی با قیمت تولید امکان پذیر است؟

برای صادرات از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می‌شود. همچنین زعفران مورد نظر باید از نظر استانداردهای بین المللی مورد تایید باشد تا اجازه صادرات آن داده شود.

بنابراین این سوال پیش می آید که خرید زعفران صادراتی مرغوب و درجه یک با قیمت تولید از کجا امکان پذیر است؟

شما با خرید زعفران از کشاورز می توانید زعفران با قیمت تولید و با کیفیت بالا خریداری کنید. شرکت ما به عنوان تولید کننده زعفران اعلام آمادگی برای تامین زعفران صادراتی در مقادیر کیلویی را کرده است.

خرید زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاه:

خرید زعفران با تضمین آزمایشگاه

شما می توانید زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ را در مقادیر کیلویی به همراه آنالیز آزمایشگاهی مورد نظر برای صادرات زعفران از شرکت ما خریداری کنید.

در آنالیز آزمایشگاهی؛ قدرت رنگی زعفران که مهمترین معیار کیفیت زعفران است، همچنین سایر پارامترهای مورد نیاز برای صادرات ارائه شده است.

در شرکت ما امکان فروش زعفران صادراتی هم به صورت فله و هم بسته بندی شده امکان پذیر است. همچنین کلیه امور گمرکی زعفران به اکثر کشورها انجام می شود کافی شما در کشور مقصد ترخیص کار داشته باشید تا زعفران را تحویل بگیرید.

جهت خرید زعفران اعلا با تضمین آزمایشگاهی هم اکنون می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

قیمت یک کیلو زعفران صادراتی اعلا: 

هر کدام از انواع زعفران صادراتی به دلیل تفاوت در کیفیت هایی که دارند قیمت های متفاوتی نیز در بازار دارند. قیمت یک کیلو زعفران صادراتی اعلا در بازار به کیفیتش بستگی دارد. مزیت محصولات شرکت ما در این است که بدون واسطه عرضه می شوند و کیفیت اولیه تولید زعفران حفط میشود.

کیفیت زعفران عرضه شده در شرکت ما در مقایسه با کیفیت های بازار بسیار بالاتر می باشد. کیفیت بالا سبب شده پس از سال‌ها فعالیت، همچنان خریداران عمده زعفران از محصولات ما راضی بوده و با ما همکاری دائم داشته باشند.

برای خرید زعفران و اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی اعلا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ