قیمت خرید زعفران در دبی

قیمت خرید زعفران در دبی چقدر است؟ قوانین صادرات زعفران به دبی چگونه است؟ آیا با بازار خرید و فروش زعفران در دبی آشنایی دارید و از قیمت زعفران در دبی مطلع هستید؟ برای پاسخ سوالات خواندن این مقاله را از دست ندهید.

قیمت زعفران در دبی 2019 قیمت زعفران به دلار قیمت زعفران در عمان قیمت زعفران در بازار مرشد دبی

قوانین صادرات زعفران:

صادرات مانند هر کار تجاری دیگر نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روشهای علمی، تحرك لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی است. برای صادرات زعفران به به خارج از کشور باید مراحل را طی کنید و با قوانین صادرات زعفران آشنا باشید.

اخذ مجوزها و داشتن کارت بازرگانی از ملزومات صادرات زعفران است. داشتن گواهی بهداشت و استاندارد لازم است تا اجازه صادرات زعفران به خارج از کشور داده شود.

مراحل انجام صادرات زعفران:

مراحل صدور کالا و از جمله انجام صادرات زعفران را می توان به شرح زیر فهرست نمود:

  •  بازاریابی
  • صدور پروفرما (پیش فاکتور)
  • تهیه و تدارك و بسته بندی
  • تعیین قیمت صادراتی
  • کسب مجوز صدور از ارگانها و سازمانهای ذیربط
  • دریافت گواهی بازرسی کالا
  • صدور فاکتور و اخذ گواهی مبدا
  • ارسال کالا

از آنجا که اخذ مجوزها بسیار هزینه‌بر است، افراد از طریق شرکت ها و نهادهایی که مجوز ها را دارند اقدام به صادرات زعفران می‌نمایند.

اگر قصد صادرات زعفران و یا خرید زعفران در دبی را دارید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

بازار فروش زعفران در دبی:

مرکز فروش انواع زعفران ایران در بازارهای دبی شامل فروش در بازار مرشد و بازار کرامه و سایر بازارها چون بازار قدیم دیره می باشد.

اگر قصد خرید زعفران در دبی را دارید یا چنانچه از ایران زعفران با خود برده اید و قصد فروش زعفران در دبی را دارید می‌توانید به این بازارها سری بزنید. چقدر با بازار فروش زعفران در دبی آشنا هستید؟

بازار مرشد، این بازار در منطقه دیره دبی قرار گرفته است. در داخل این بازار چند بازارچه و مرکز خرید کوچک نیز قرار دارند. بخش قابل توجهی از فروشگاه های این بازار متعلق به ایرانیان می باشد. این بازار معروفترین بازار دبی نزد ایرانیان می باشد.

بازار کرامه، این بازار از چندین مجموعه فروشگاهی که در کنار هم قرار گرفته اند، تشکیل گردیده است. این بازار در منطقه کرامه شهر دبی واقع گردیده است.

بازار قدیم دیره، این بازار نمادی از بازارهای قدیم دبی می باشد. برای خرید زعفران در دبی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران در دبی چقدر است؟

قیمت زعفران در اروپا بازار فروش زعفران در دبی قیمت زعفران در امریکا قیمت زعفران در اسپانیا

زعفران ایران از نظر رنگ، عطر و بو بی نظیر است. کیفیت بالای زعفران ایرانی سبب شده در دنیا طرفداران زیادی داشته باشد. زعفران در این کشورها با قیمت های 3 تا 4 برابر قیمت زعفران در ایران به بازارهایشان عرضه می شود.

اگر قصد فروش زعفران در دبی را دارید توصیه می کنیم زعفران مرغوب و با کیفیت را با خود ببرید. زعفرانی که مورد پسند مشتریان خارجی قرار گیرد.

حتما شما هم می‌خواهید بدانید قیمت زعفران در دبی چقدر است؟ باید توجه داشته باشید که قیمت عمده فروشی با قیمت جزئی فروشی در دبی بسیار متفاوت است. دبی کشوری توریستی بوده و ارائه زعفران در بسته بندی های لوکس با قیمت جزئی فروشی بسیار زیاد است. در حالی که در بازارهای عمده فروشی زعفران در دبی قیمت ها بسیار ارزان تر است.

زعفران نگین و سرگل صادراتی؛ بهترین انواع زعفران صادراتی می‌باشند. شرکت ما صادرات زعفران را انجام داده و محصول را به گمرک کشور مقصد ارسال می کند. البته صادرات زعفران و هزینه های گمرکی آن بسیار متفاوت است.

با خرید زعفران بسته بندی شده قائنات می توانید زعفران ایران را به سایر کشورها بشناسانید. برای خرید زعفران درجه یک صادراتی در دبی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ