لیست قیمت زعفران سرگل مشهد

آیا قصد خرید زعفران سرگل و اطلاع از لیست قیمت زعفران سرگل مشهد را دارید؟ آیا با انواع مختلف زعفران سرگل و تفاوت بین آن آشنایی دارید؟ خرید زعفران سرگل با قیمت تولید از کجا امکان پذیر است؟

 زعفران سرگل مشهد قیمت زعفران در مشهد مقدس زعفران صادراتی مشهد خرید زعفران سرگل

مشخصات زعفران سرگل مشهد:

زعفران‌ سرگل را با نام‌های زعفران ممتاز، سرقلم، سر ریشه هم می شناسند.

زعفران سرگل به معنای رشته بریده می باشد که اشاره به نحوه تولید آن دارد. زعفران سرگل با جدا کردن خامه سفید رنگ زعفران از کلاله های زعفران دسته و پوشال به دست می آید.

هنگام جدا کردن خامه ممکن است مقدار ناچیزی سفیدی در انتهای کلاله ها باقی بماند. همچنین ممکن است برخی از رشته‌های زعفران شکسته و خرد شوند بنابراین زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت انواع مختلفی دارد.

زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل صادراتی از انواع زعفران سرگل می‌باشند. شهر مشهد به عنوان بزرگترین بازار خرید و فروش زعفران می‌باشد. زعفران سرگل مشهد اشاره به نام برند دارد ولی نوع زعفران همان سرگل است.

از مشخصات زعفران سرگل مشهد این است که دارای کلاله های شکسته شده اما با عطر و بوی زیاد و قدرت رنگ دهی بالا می باشد.

انواع زعفران نگین، سرگل و پوشال در بازار مشهد در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود.

قیمت هر گرم زعفران سرگل مشهد:

 قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران یک گرمی قائنات قیمت زعفران قائنات

قیمت یک گرم زعفران بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است.

نمودار قیمت زعفران به ترتیب شامل زعفران سوپر نگین، نگین، سرگل صادراتی، سرگل اعلا، سرگل ممتاز، پوشال قلمدار، پوشال معمولی و زعفران دسته می باشد.

به ترتیبی که گفته شد قیمت زعفران ارزان‌تر می‌شود چرا که زعفران دسته زعفرانی است که تمام قسمت خامه یا سفیدی را به همراه دارد بنابراین قیمت زعفران دسته ارزان تر از سایر انواع زعفران می باشد.

زعفران سرگل درجه کیفیت های مختلفی دارد که بر همین اساس قیمت هر گرم زعفران سرگل تعیین می شود. قیمت هر گرم زعفران سرگل مشهد از رنج 29 تا 33 هزار تومان بصورت فله می باشد.

یادآوری می کنیم که با گذشت زمان قیمت زعفران تغییر می‌کند و برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران سرگل با قیمت تولید:

از آنجا که فروشگاه ما در زمینه تولید و کاشت زعفران تجربه دیرینه دارد توانسته است با بکارگیری نیروهای مجرب و آموزش دیده؛ زعفران سرگل را با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه کند. خرید زعفران سرگل با قیمت تولید را از فروشگاه ما تجربه کنید.

عرضه مستقیم زعفران بدون واسطه سبب شده قیمت زعفران سرگل مشهد در فروشگاه ما نسبت به کیفیت بالایی که دارد، بسیار ارزان و مقرون به صرفه باشد.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ