لیست قیمت زعفران نگین در بورس

آیا میخواهید از لیست قیمت زعفران نگین در بورس مطلع شوید؟ با قوانین صادرات زعفران نگین چقدر آشنا هستید؟ نمودار قیمت زعفران نگین در بورس چگونه است؟ قیمت زعفران نگین قاینات امسالی به صورت گرمی و مثقالی چقدر است؟

زعفران‌ نگین چیست؟ خرید زعفران صادراتی

زعفران‌ نگین چیست؟

در تقسیم بندی انواع زعفران، یکی از بهترین انواع زعفران، زعفران نگین است و اما زعفران‌ نگین چیست؟

زعفران‌ نگین زعفرانی دست چین شده است که بلافاصله موقع برداشت گل زعفران؛ کشاورزان سفیدی زعفران را از کلاله ها قرمز رنگ جدا کرده و زعفران را خشک می‌کنند. بنابراین زعفران نگین دارای کلاله های درشت و طویل و تمام قرمز است.

آشنایی با قوانین صادرات زعفران نگین:

روش صادرات زعفران نگین

آیا قصد صادرات زعفران نگین و آشنایی با قوانین صادرات آن را دارید. زعفران نگین بالاترین کیفیت را در بین انواع زعفران دارد به همین دلیل یکی از پرفروش ترین انواع زعفران صادراتی می باشد.

برای صادرات زعفران نگین در مقادیر کیلویی شما باید مجوزهای لازم مانند گواهی استاندارد، بهداشت و کارت بازرگانی داشته باشید.

پس از گرفتن مجوز ها به گمرک محل صدور زعفران رفته و با انجام تشریفات گمرکی و پس از پرداخت تعرفه ها اقدام به ارسال زعفران به کشور مقصد نمایید.

سود صادرات زعفران نگین چقدر است؟

زعفران نگین در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد. از زعفران نگین در کشورهای اروپایی و چین بیشتر برای مصارف دارویی استفاده می‌شود.

بنابراین قیمت زعفران نگین در این کشورها بالاست و می توانید از فروش زعفران نگین سود خوبی به دست آورید.

شاید پرسید سود صادرات زعفران نگین چقدر است؟ در واقع در صادرات زعفران برآیندی از عوامل هستند که میزان سود شما را تعیین می‌کند.

به عنوان مثال این که شما زعفران را به صورت جزئی بفروشید یا عمده، بسته بندی شده یا فله روی قیمت آن بسیار تاثیر گذار است. تفاوت قیمت خرید با قیمت فروش نیز تعیین کننده میزان سود شما خواهد بود هزینه‌هایی که برای صادرات و تعرفه های گمرکی و ترخیص زعفران انجام می‌دهیم نیز در میزان سوددهی صادرات کالای شما تاثیر گذار است.

نمودار قیمت زعفران نگین در بورس:

قیمت زعفران نگین در بورس سود صادرات زعفران نگین چقدر است؟

با راه اندازی کالای بورس ایران، افراد قیمت زعفران در بورس را پیگیری می‌کنند. نمودار قیمت زعفران نگین در بورس را در تصویر بالا مشاهده می کنید.

قیمت زعفران به عواملی مانند میزان عرضه و تقاضای خرید زعفران، میزان صادرات زعفران، تولید سالیانه زعفران، نوسانات ارز در کشور بستگی دارد. برای پیش بینی قیمت زعفران باید برآیند این عوامل را در نظر گرفت.

با ورود به بازار بورس زعفران می توانید از قیمت زعفران نگین در بورس مطلع شوید.

قیمت زعفران نگین قائنات امسالی:

قیمت زعفران نگین قائنات خرید زعفران نگین قائنات

اگر به دنبال کیفیت بالا هستید خرید زعفران نگین قائنات را تجربه کنید.

زعفران نگین مرغوب ترین نوع زعفران هاست و زعفران قائنات مرغوب‌ترین زعفران ایرانی است. بنابراین اگر نوع زعفرانی که می خرید، نگین باشد و این زعفران برداشت شده از مناطق قائنات مهم داشت مطمئن باشید بالاترین کیفیت ممکن زعفران را خریداری کرده اید.

قیمت زعفران نگین قائنات امسالی در شرکت ما که خودمان تولیدکننده زعفران هستیم بسیار مناسب می باشد. بسته به اینکه زعفران فله ای یا بسته بندی شده بخواهید و نوع بسته بندی زعفران چه باشد، قیمت زعفران متفاوت خواهد بود.

قیمت زعفران مثقالی بسته بندی شده:

قیمت زعفران مثقالی زعفران مثقالی چند هزار تومان

اولین سوال خریدار زعفران این است که زعفران گرمی چند است؟ یا یک مثقال زعفران چند گرم است؟ و زعفران مثقالی چند هزار تومان است؟

از آن جا که هر مثقال زعفران برابر 4.6 گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی همیشه از قیمت زعفران گرمی بسته بندی شده بالاتر است. نوع و درجه کیفیت زعفران مهمترین عامل تفاوت قیمت فروش زعفران می‌باشد.

در بازار ایران زعفران دارای انواع مختلف است که عبارتند از:

  1. زعفران نگین: سوپر نگین، نگین صادراتی، نگین معمولی، شبهه نگین
  2. زعفران سرگل: سرگل صادراتی، سرگل درجه یک، سرگل ممتاز، سرگل معمولی
  3. زعفران پوشال: پوشال صادراتی، پوشال قلمدار، پوشال معمولی، پوشال ضعیف

بنابراین قیمت هر یک از نوع های مختلف زعفران به تناسب درجه کیفیت آن تفاوت دارد.

قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهس عرضه زعفران؛ قیمت زعفران بر خلاف سالهای گذشته در فصل برداشت زعفران؛ افزایش چندبرابری داشت. برای اطلاع از قیمت روز زعفران سال 1401 با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ