خرید فله ای زعفران با تضمین آزمایشگاه

مرکز خرید فله ای زعفران با تضمین آزمایشگاه کجاست؟ قیمت زعفران فله کیلویی و گرمی چقدر است؟ برای خرید فله ای زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ 

معرفی انواع زعفران فله در بازار:

انواع زعفران فله در بازار

تاجران بزرگ که مصرف زعفران در حوزه کاری آنها زیاد است خرید فله ای زعفران را ترجیح می دهند. همچنین کسانی که قصد بسته بندی زعفران با نام برند خود را دارند، زعفران فله را خریداری می‌کنند. در اینجا به معرفی انواع زعفران فله در بازار می پردازیم.

زعفران فله ۴ نوع اصلی دارد که عبارتند از: 

  • زعفران دختر پیچ 
  • زعفران پوشال 
  • زعفران سرگل 
  • زعفران نگین 

درجه کیفیت های هر کدام از این چهار نوع زعفران متفاوت است به عنوان مثال زعفران سرگل ممتاز، زعفران سرگل اعلا، زعفران سرگل صادراتی. تنوع کیفیت ها سبب می شود قیمت فروش زعفران فله در بازار نیز متفاوت باشد. 

برای خرید فله ای زعفران به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید فله ای زعفران به چه نکاتی توجه کنیم

اگر قصد خرید عمده زعفران و یا خرید فله ای زعفران را دارید حتماً یک دست بودن محصول برایتان مهم است.  این که اگر ده یا صد کیلو زعفرانی که می‌خرید همه این حجم زعفران، دارای کیفیت مورد نظر شما باشد و از نظر خلوص؛ زعفرانی خالص و بدون تقلب باشد. برای خرید فله ای زعفران به چه نکاتی توجه کنیم؟

از روی ظاهر زعفران می توان تا حدودی به یک دست بودن آن پی برد. به عنوان مثال اگر شما زعفران درجه یک می خرید باید زعفران شکسته شده و یا به اصطلاح زعفران نرمه در آن وجود نداشته باشد.

زعفران ریز و شکسته نشان دهنده بی کیفیت بودن زعفران یا مخلوط بودن زعفران است.  برخی از مراکز فروش چند نوع زعفران را با هم مخلوط می کنند تا با قیمت ارزان تر برای جلب مشتری بیشتر بفروشند.

شما هنگام خرید زعفران در صورتی که از نظر طویل یا شکسته بودن کلاله ها، حجم زعفران یک دست نباشد می توانید به مخلوط بودن زعفران پی ببرید.

رنگ زعفران نیز باید خوش رنگ باشد یعنی کلاله های زعفران تیره یا بد رنگ یا قرمز بسیار روشن رنگ پریده نباشد. عطر و بوی زعفران نیز نباید زیاد تند و زننده باشد بلکه باید بوی مطبوع و ملایمی داشته باشد. 

نمایندگی فروش فله ای زعفران:

نمایندگی فروش فله ای زعفران

شما می‌توانید زعفران فله را با تضمین کیفیت از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز فروش فله زعفران است که مفتخر است زعفران را بدون واسطه با حفظ کیفیت اولیه به دست مصرف کننده نهایی برساند.

مزیت شرکت ما این است که در تمام ایام سال به زعفران دسترسی دارد و زعفران برداشت شده از منطقه خود را بدون واسطه به سراسر شهرهای ایران ارسال می نماید. 

اگر قصد خرید فله ای زعفران در مقادیر کیلویی را داشته باشید می توانید زعفران مورد نیاز خود را به همراه آنالیز آزمایشگاهی و برگ تایید کیفیت زعفران از شرکت ما خریداری کنید. شرکت ما معتبرترین نمایندگی فروش فله ای زعفران می باشد.

قیمت فله ای زعفران با تضمین آزمایشگاه:

شما در شرکت ما می توانید انواع زعفران را با درجه کیفیت های متفاوت مورد نیاز خود به همراه تضمین آزمایشگاهی خریداری کنید.

زعفران ابتدا در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفته و از نظر قدرت رنگ دهی، کیفیت و اصالت مورد بررسی قرار می گیرد. بعد از تایید نتیجه آزمایشات؛ ما زعفران را به همراه نتیجه آزمایش آن به شما تقدیم می کنیم.

قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می کند و بسته به زمانی که شما این مطلب را می خوانید ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد. بنابراین برای اطلاع از قیمت فله ای زعفران با تضمین آزمایشگاه و خرید فله ای زعفران می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ