خرید زعفران فله از کشاورز آزمایش شده

قیمت خرید زعفران فله از کشاورز آزمایش شده چقدر است؟ مرکز فروش زعفران کشاورز به همراه برگه آنالیز و تضمین شده کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران فله چقدر است؟

 خرید زعفران عمده قیمت خرید زعفران از کشاورزان خرید زعفران نگین

خرید زعفران فله با قیمت ارزان:

آیا در حوزه صادرات زعفران فعالیت دارید و قصد خرید زعفران فله به صورت عمده و با قیمت ارزان را دارید؟ اگر قیمت زعفران و کیفیت آن برایتان مهم است پیشنهاد می‌کنیم خرید زعفران فله از فروشگاه ما را یک بار تجربه کنید.

هیچ گرانی و ارزانی بدون دلیل نیست ماهم برای ادعای خود دلایلی داریم که در ادامه بیان خواهیم کرد. شما می توانید در همه ایام سال انواع زعفران را در مقادیر کیلویی سفارش دهید تا در کمترین زمان به شهر شما ارسال شود.

خرید زعفران از کشاورز آزمایش شده:

 خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران کیلویی زعفران کشاورز مشهد

کشاورزان رنج اصلی تولید زعفران را به دوش می‌کشند اما سود حاصل از فروش این محصول ارزشمند نصیب دلان ها می شود. واسطه های خرید و فروش زعفران با قیمت ارزان زعفران را از کشاورز خریداری کرده و با سود بیشتر وارد بازار می‌کنند.

پس از برداشت زعفران از مزارع ممکن است بین ده ها نفر زعفران دست به دست می‌شود تا به مصرف کننده نهایی در یک شهر دیگر برسد.طولانی شدن این چرخه زمینه را برای تقلب در زعفران فراهم می کند بعلاوه در طی این جابجایی‌ها مگر می شود که به کیفیت اولیه زعفران آسیبی نرسد!

جدا از این مسائل، واسطه ها تنظیم بازار را به دست گرفته و سبب افزایش کاذب قیمت زعفران میشوند. برای حمایت از تولید این محصول جهانی و گرانبها، خرید زعفران از کشاورز بهترین راه کار حمایتی می باشد.

شرکت ما به عنوان تولیدکننده زعفران؛ انواع زعفران را که از کشاورز خریداری شده و یا تولید خودمان است همراه برگه آنالیز عرضه می کند.

برای خرید زعفران فله از کشاورز می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش زعفران فله کشاورز به صورت تضمینی:

 فروش زعفران فله ای به صورت تضمینی قیمت زعفران قائنات خرید زعفران درجه یک

فروش زعفران فله در مقادیر عمده در فروشگاه ما به صورت تضمین شده انجام می شود. کیفیت زعفران فله ۱۰۰% تضمین می شود.

فروشگاه ماخود تولید کننده زعفران است بنابراین با گیاه زعفران آشنا بوده و تجربه چندین ساله در زمینه کاشت و پرورش زعفران سبب شده مرغوبترین زعفران را تولید کنیم. مزیت دیگر فروشگاه ما این است که بدون واسطه کار می کنیم و زعفران را مستقیماً به مصرف کنندگان سراسر کشور ارسال می کنیم.

برای رضایت مشتریان و اطمینان خاطر آنها از کیفیت زعفران دو راه حل داریم. فروش زعفران فله کشاورز به صورت تضمینی در شرکت ما انجام می شود.

اول اینکه زعفران خریداری شده را تا ۷ روز از زمان ارسال می توانید در صورتی که ناراضی بودید به ما برگشت داده و پول خود را دریافت کنید.

دوم اینکه برای مشتریانی که در مقادیر عمده و کیلویی زعفران خرید می کنند برگ تاییدیه آزمایشات انجام شده روی زعفران؛ ارسال می شود. این گواهی تایید کننده کیفیت و اصل بودن زعفران است و برای صادرات زعفران مورد تایید و معتبر می باشد.

بهترین زعفران فله کدام است؟

 بهترین زعفران فله کدام است

زعفران سرگل، پوشال، نگین، زعفران پودر شده (نرمه) را می توان به صورت فله ای خریداری کرد.

برای خرید زعفران فله از کشاورز بهتر است ابتدا انواع مختلف زعفران را بشناسیم و بعد از آن تصمیم بگیریم که چه نوعی زعفران را می خواهیم. بهترین زعفران فله کدام است؟

هرکدام از انواع زعفران ویژگیهای خاص خود را دارند و متناسب با مصرف زعفران در حوزه‌های مختلف، استفاده می شوند.

اگر بخواهیم از نظر قدرت رنگ دهی زعفران را درجه بندی کنیم به ترتیب زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته از بالاترین قدرت رنگ دهی برخوردارند. در واقع هر چقدر خامه زعفران کمتر و زعفران تمام قرمز باشد قدرت رنگ دهی بیشتر و زعفران مرغوب تر خواهد بود.

مجموعه زعفران فردوس یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران است. با توجه به اینکه مجموعه ما در منطقه قاین، خراسان و مشهد مزرعه کشاورزی دارد، بنابراین شما می توانید انواع زعفران بدون واسطه و به طور مستقیم از کشاورزان ما تهیه کنید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ