خرید عمده زعفران قائنات

نحوه خرید عمده زعفران قائنات به صورت تضمین شده و با قیمت ارزان چگونه است؟ خرید زعفران قائن مشهد از کشاورز با قیمت تولید چگونه امکان پذیر است؟ مراکز فروش عمده زعفران به صورت تضمین شده و با کیفیت بالا کجا هستند؟

خرید عمده زعفران فله خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران درجه یک

خرید زعفران قائنات در مقادیر عمده با قیمت تولید:

اگر قصد خرید عمده زعفران قائنات را دارید می توانید از خدمات ارائه شده در سایت زعفران فردوس بهره‌مند شوید. آیا قصد خرید عمده زعفران سرگل، نگین یا پوشال را دارید؟ آیا می‌خواهید در بازه های زمانی مشخص زعفران را به صورت کیلویی تهیه کنید؟

فروش عمده زعفران در مجموعه ما به صورت اینترنتی و حضوری، عمده، فله و بسته بندی صورت میگیرد. ما از تولید و کاشت زعفران تا فروش اینترنتی زعفران را خودمان انجام می دهیم و در واقع شما زعفران اصل را با تمام خواص زعفران؛ مستقیم از کشاورز می خرید.

طراحی سایت و عکاسی محصولات نیز توسط خودمان صورت میگیرد و فقط و فقط زعفران می فروشیم. این یعنی فروش زعفران بی واسطه توسط کشاورز به معنای واقعی .

اگر به دنبال زعفران با کیفیت بالا و تضمین کیفیت زعفران با قیمت مناسب هستید شرکت زعفران فردوس یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران قائنات می باشد.

یکی از مزیت های شرکت ما این است که در منطقه قائنات خراسان جنوبی واقع است. استقرار شرکت در این منطقه سبب شده بتوانیم در همه ایام سال به زعفران قائنات دسترسی سریع و آسان داشته باشیم.

برای تامین زعفران مورد نیاز خود به صورت عمده و کیلویی دیگر نگران نباشید. جهت خرید زعفران قائنات در مقادیر عمده با قیمت تولید می توانید با ما تماس بگیرید.

برای خرید کیلویی زعفران به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید کیلویی زعفران به چه نکاتی توجه کنیم 

مشتریان هنگامی که قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی و عمده را دارند چون هزینه زیادی می پردازند دغدغه بیشتری دارند. برای خرید کیلویی زعفران به چه نکاتی توجه کنیم؟

یکی از مهمترین نکاتی که در خرید عمده زعفران باید مد نظر داشته باشید یکنواختی محصول است. اینکه کل حجم یک کیلو یا صد کیلو زعفرانی که می خرید از نظر ریز یا درشت بودن زعفران و وجود نرمه کیفیت یکنواختی داشته باشد.

متاسفانه برخی از سودجویان برای جلب مشتری بیشتر چند نوع زعفران را با هم مخلوط کرده و با قیمت پایین می فروشند. بنابراین اینکه حجم زعفرانی که می خرید از نظر یک دست بودن رنگ کلاله ها و طول و ضخامت یکنواخت باشد مهم است.

وجود تکه های به هم چسبیده در زعفران، وجود کلاله های رنگ پریده یا بسیار تیره، وجود شن ریزه یا خاکه زیاد، همگی نشان از کیفیت پایین بودن و حتی مخلوط بودن زعفران دارد.

خرید زعفران قائنات از کشاورز:

خرید زعفران قائنات خرید زعفران عمده

کاشت و پرورش زعفران اصلی ترین شغل اکثر مردم استان خراسان جنوبی محسوب می شود. ما نیز همچون مردمان استان مان در زمینه تولید زعفران نیز فعالیت می‌کنیم. برای تامین زعفران در مقادیر عمده؛ زعفران مورد نیاز را از کشاورزان منطقه خریداری می‌کنیم.

اکثر کشاورزان منطقه موقع فصل برداشت زعفران؛ اقدام به تهیه زعفران دسته می‌کنند. بنابراین پس از خرید مستقیم زعفران از کشاورزان؛ زعفران طی مراحلی فرآوری و پاکسازی می شود.

پس از اتمام مراحل تولید و فرآوری انواع زعفران؛ تمامی زعفران‌ ها به آزمایشگاه رفته و از نظر کیفیت و درجه خلوص مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

پس از تایید نتایج آزمایشات؛ زعفران به صورت فله و بسته بندی شده در فروشگاه به مشتریان سراسر کشور ارسال می‌شود.

استفاده از تجارب زعفران کاران بومی منطقه و به کارگیری روش های استاندارد در طی مراحل تولید زعفران؛ سبب شده زعفران تولید شده در فروشگاه ما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

قیمت خرید عمده زعفران نیز با قیمت تولید و بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای خرید عمده زعفران قائنات از کشاورز با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ