خرید زعفران فله ای سرگل و نگین

قیمت خرید زعفران فله ای سرگل و نگین چقدر است؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران فله اصل و درجه یک چیست؟ مرکز فروش زعفران فله به همراه نتایج آزمایش زعفران‌ کجاست؟ تفاوت بین زعفران سرگل و نگین در چیست و قیمت هرکدام چقدر است؟

 تفاوت زعفران سرگل و نگین قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

تفاوت زعفران سرگل و نگین:

زعفران نگین از نظر کیفیت ظاهری بالاتر از زعفران سرگل است. تفاوت دیگر زعفران سرگل و نگین ای است که زعفران نگین دارای کلاله های درشت و ضخیم است و کلاله های شکسته شده ندارد. اما زعفران سرگل به نسبت زعفران نگین، دارای کلاله های ظریف تر بوده و ممکن است رشته‌های شکسته شده و ریز هم در آن وجود داشته باشد.

زعفران نگین؛ زعفرانی تمام قرمز بوده و جزء مرغوب ترین انواع زعفران هستند. قدرت رنگ دهی زعفران نگین به دلیل کیفیت بالای کلاله های قرمز رنگش بالاتر از قدرت رنگی دهی زعفران سرگل است.

قیمت زعفران فله کیلویی:

قیمت زعفران فله خرید زعفران عمده

حتما شما هم موقع خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. از آنجا که انواع زعفران متفاوت اند و درجه کیفیت های مختلفی دارند قیمت زعفران فله ای نیز متفاوت است. قیمت زعفران فله کیلویی ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده است اما نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد.

علت تفاوت قیمت زعفران در شهر های مختلف نوع و درجه کیفیت زعفران عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران است. اما عوامل زیر هم روی قیمت نهایی زعفران تاثیر گذارند:

  • قدرت خرید مردم
  • میزان تقاضا و عرضه زعفران
  • وجود واسطه ها و دلالان
  • قیمت گذاری شرکت ها و مراکز فروش زعفران
  • حجم خرید
  • زمان خرید زعفران

به عنوان مثال در شهرهایی مانند تهران، مشهد و… مردم قدرت خرید بالاتری دارند و زیبایی ظاهری محصول و بسته بندی زعفران برایشان اهمیت بیشتری دارد.

در زمان برداشت زعفران که عرضه زعفران در بازار زیاد است چنانچه تقاضای خرید کم باشد؛ قیمت زعفران ارزانتر میشود.

قیمت خرید زعفران فله ای نیز ارزان تر از قیمت خرید زعفران گرمی و مثقالی است. در واقع با خرید کیلویی زعفران، شما از تخفیف قیمت زعفران استفاده میکنید.

خرید زعفران فله ای آزمایش شده:

 خريد زعفران فله اي قيمت زعفران قائنات فروش زعفران نگين

اطمینان از کیفیت زعفران و اصل بودن زعفران دو مسأله حائز اهمیت برای خریداران عمده زعفران هنگام خرید زعفران فله ای می باشد.

برای کسانی که در مقادیر عمده زعفران فله ای را خریداری می کنند؛ برگ آزمایشگاه مورد قبول اداره استاندارد را ارسال می کنیم. این برگه نشان دهنده کیفیت و خالص بودن زعفران فله بوده و با داشتن آن می توانید اقدام به صادرات زعفران نمایید.

برای خرید زعفران فله ای آزمایش شده می توانید با ما تماس بگیرید.

مزیت خرید زعفران فله ای از فروشگاه ما:

مزيت خريد زعفران فله اي از فروشگاه ما

فروشگاه ما اصل و خالص بودن زعفران فله را تضمین می کند. ما چون خود از تولید کنندگان زعفران هستیم به خوبی با گیاه زعفران آشنا بوده و با به کارگیری روشهای استاندارد توانسته ایم زعفران را با کیفیت بسیار بالا تولید کنیم.

پس از برداشت زعفران اقدام به تولید زعفران سرگل و نگین با روشهای استاندارد می شود. تا در نهایت زعفرانی با کیفیت بالا تولید شود سپس زعفران بدون هیچ واسطه ای مستقیماً به خریداران زعفران در سراسر کشور ارسال می شود.

مزیت خرید زعفران فله ای از شرکت ما این است که هم کیفیت زعفران را تضمین می کنیم هم زعفران با قیمت تولید به دست مصرف کننده برسد. برای خرید زعفران عمده و اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران فله می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ