لیست قیمت زعفران نگین خراسان

لیست قیمت زعفران نگین خراسان به صورت گرمی و مثقالی چقدر است؟ علت تفاوت قیمت فروش زعفران نگین در بازار چیست؟ آیا قصد خرید زعفران فله یا بسته بندی شده با بهترین کیفیت را دارید؟

 قیمت زعفران به گرم زعفران صادراتی زعفران قائنات

علت تفاوت قیمت فروش زعفران نگین در بازار:

قیمت زعفران فله با قیمت زعفران بسته بندی شده متفاوت می باشد. قیمت زعفران بسته بندی نیز متناسب با نوع ظروف و وزن زعفران با همدیگر فرق دارد.

به عنوان مثال قیمت یک گرم زعفران با قیمت یک مثقال زعفران متفاوت است و یا قیمت زعفران سرگل با بسته بندی پاکتی ارزانتر از قیمت زعفران سرگل با بسته بندی خاتم می باشد. بنابراین هنگام خرید باید همه این موارد را مد نظر داشته باشید.

علت تفاوت قیمت فروش زعفران نگین در بازار چیست؟

اگر در جستجوی قیمت زعفران نگین خراسان در بین مراکز فروش زعفران هستید به چند نکته باید توجه کنید.

در بازار خرید و فروش زعفران درجه کیفیت های مختلف زعفران وجود دارد بنابراین به صرف اینکه زعفران نگین می خواهید از روی قیمت زعفران تصمیم به خرید زعفران نگیرید.

شما باید درجه کیفیت زعفران را در کنار قیمت آن، مد نظر داشته باشید. در همین راستا قبل از ارائه قیمت زعفران نگین خراسان بهتر دیدیم تا با انواع زعفران نگین آشنا شوید.

انواع زعفران نگین خراسان:

انواع زعفران نگین خراسان قیمت زعفران

حتماً شما هم هنگام خرید زعفران متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید. علت اینکه قیمت زعفران نگین خراسان در مراکز مختلف، متفاوت است درجه کیفیت های مختلف زعفران می باشد.

در واقع زعفران نگین خراسان خود از نظر درجه کیفیت به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که در ادامه مشخصات هر کدام را بیان خواهیم کرد.

زعفران نگین پوشالی: زعفران نگین پوشال یا پوشال نگینی نوع خاصی از زعفران پوشال است. سه رشته کلاله قرمز رنگ به هم متصل و فاقد هرگونه سفیدی می باشد. قدرت رنگ دهی بین ۲۲۰ تا ۲۷۰ واحد است و گرانبهاترین نوع زعفران نگین می باشد.

زعفران شبه نگین: کلاله های زعفران از یکدیگر جدا بوده و فاقد خامه و سفیدی می باشد.

زعفران‌ نگین: سه رشته ی زعفران به هم متصل و دقیقا مانند زعفران نگین پوشالی است و تفاوت آن در کیفیت زعفران می باشد که در زعفران نگین رشته‌های زعفران از نظر ضخامت ریز تر هستند.

قیمت لحظه ای زعفران نگین چنده؟

قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت زعفران مثقالی قیمت روز زعفران قائنات

قیمت زعفران نگین بسته به درجه کیفیت آن متفاوت است.

کیفیت زعفران نگین را طول و ضخامت رشته ها تعیین می کند به طوری که هر چقدر کلاله های قرمز رنگ ضخیم‌تر باشد و رشته های شکسته شده نداشته باشد مرغوب تر است.

نحوه خشک کردن زعفران نیز روی کیفیت ظاهری کلاله ها و رنگ زعفران تاثیرگذار است. زعفران‌ نگین صادراتی، زعفرانی است که کلاله ها بدون فر خوردگی بوده و از زیبایی ظاهری بی‌نظیری برخوردار است. در کنار همه اینها قیمت زعفران ثابت نیست و روزانه تغییر می‌کند.

اگر می خواهید بدانید قیمت لحظه ای زعفران نگین خراسان چنده می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ