فروش زعفران نگین صادراتی با قیمت تولید

بزرگترین مرکز فروش زعفران نگین صادراتی با قیمت تولید کجاست؟ آیا قصد خرید زعفران صادراتی با کیفیت بالا و قیمت ارزان را دارید؟

آیا مجوزهای لازم برای صادرات را ندارید اما می‌خواهید اقدام به صادرات زعفران نمایید؟ مراحل صادرات زعفران به خارج از کشور کدامند و سود صادرات زعفران چقدر است؟ برای پاسخ سوالات تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی با تشریفات گمرکی زعفران

چگونه به خارج از کشور زعفران صادر کنیم؟

صادرات زعفران مجوز های لازم به خود را می طلبد و همچنین باید مراحل قانونی و تشریفات گمرکی آن را بلد باشید. آیا می دانید چگونه به خارج از کشور زعفران صادر کنیم؟

از جمله مجوزهای لازم برای صادرات زعفران؛ کارت بازرگانی، گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد. بعد از این که مجوز ها را از نهادهای مربوطه اخذ کردید باید زعفران را به گمرک محل صدور برده و مراحل تشریفات گمرکی آن را انجام دهید.

آشنایی با تشریفات گمرکی زعفران:

در گمرک محل صدور زعفران شما باید مدارک مورد نیاز برای صادرات زعفران را ارائه دهید این مدارک عبارتند از: 

  • وکالتنامه اظهارکننده زعفران 
  • گواهی مبدا 
  • پکینگ لیست 
  • گواهی بهداشت 
  • گواهی استاندارد 
  • کارت بازرگانی 

در مرحله بعدی اهراز هویت زعفران صورت می‌گیرد یعنی زعفران توسط ارزیاب گمرک از نظر اطلاعات مندرج شده مطابقت داده می شود.

بعد از تایید احراز هویت؛ اظهارنامه صادراتی زعفران تکمیل شده و یک نسخه از آن به عنوان مجوز صدور زعفران به شما داده می شود.

شرکت ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش زعفران نگین صادراتی مفتخر است صادرات زعفران را به اکثر کشورهای دنیا انجام دهد.

صادرات زعفران نگین فله و بسته بندی شده 

صادرات زعفران نگین فله و بسته بندی شده: 

اگر مجوزهای لازم برای صادرات زعفران را ندارید و یا هزینه های لازم برای پرداخت تعرفه های گمرکی زعفران را ندارید، کار را به ما بسپارید. صادرات زعفران نگین فله و بسته بندی شده در این مجموعه انجام می شود.

ما صادرات زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده به کشور مورد نظر شما انجام می دهیم بدون این که شما بخواهید هیچ اقدامی انجام دهید. تعرفه های صادرات زعفران نیز بستگی به وزن محصول شما و کشور مقصد متفاوت است.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی از شرکت ما را دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و از تعرفه‌های صادرات زعفران برای کشور مقصدتان نیز مطلع شوید. 

فروش عمده زعفران صادراتی با قیمت تولید:

فروش عمده زعفران صادراتی با قیمت تولید 

شرکت ما در زمینه کاشت و تولید زعفران سابقه ۳۰ ساله دارد. تجربه دیرینه در زمینه کاشت زعفران سبب شده مرغوبترین زعفران را از مزارع منطقه قائنات برداشت کنیم.

ما مفتخریم زعفران را بدون واسطه به دست مشتریان برسانیم تا هم کیفیت اولیه زعفران حفظ کرده و هم با قیمت ارزان به دست مصرف کننده برسد.

انواع زعفران ویژه صادرات به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می شود. شرکت ما از مغتبرترین مراکز فروش عمده زعفران صادراتی با قیمت تولید می باشد.

از آنجا که قیمت زعفران فله با قیمت زعفران بسته بندی شده متفاوت است و از طرفی قیمت زعفران نوسان داشته و ثابت نیست ارائه لیست قیمت زعفران صادراتی در این مطلب امکان پذیر نیست.

جهت اطلاع از قیمت روز فروش زعفران نگین صادراتی و سایر انواع زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ