فروش زعفران نگین ممتاز عمده

معتبرترین مرکز فروش زعفران نگین ممتاز عمده و فله کجاست؟ آیا با مشخصات زعفران نگین و تفاوت بین انواع آن آشنایی دارید؟ زعفران نگین چه درجه کیفیت هایی دارد و انواع مختلف آن چه تفاوت هایی با همدیگر دارند؟

قیمت امروز زعفران نگین صادراتی چقدر است؟ خرید زعفران نگین تضمینی و با قیمت مناسب از کجا امکان پذیر است؟

زعفران نگین قائنات چه زعفرانی است؟

زعفران نگین چه زعفرانی است

یکی از بهترین و زیباترین انواع زعفران، زعفران نگین می‌باشد. زعفران نگین قائنات برداشت منطقه قائنات خراسان جنوبی بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. آیا می دانید زعفران نگین قائنات چه زعفرانی است؟ 

زعفران نگین باید بدون سفیدی باشد و سه شاخه کلاله از هم جدا باشد و دارای فرخوردگی نباشد.

اصولاً به زعفرانی نگین گفته می شود که موقع پاک کردن آن سه کلاله زعفران از قسمت خامه جدا شده و هیچگونه سفیدی در آن وجود نداشته باشد و تمام قرمز باشد.

مشخصات زعفران نگین چیست؟ 

همانطور که گفتیم زعفران نگین یکی از مرغوب ترین انواع زعفران می باشد که سفیدی ندارد. رشته های زعفران دارای فرخوردگی نیستند. تیکه های به هم چسبیده در زعفران وجود ندارد. کلاله ها قرمز خوشرنگ می باشند.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران نگین ممتاز عمده و فله ای با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران نگین قائنات در بازار داخل:

انواع زعفران نگین ممتاز

زعفران نگین بر اساس فاکتورهایی مانند قدرت رنگدهی، وجود نرمه یا زعفران شکسته در محصول، میزان شکستگی، طول و ضخامت کلاله ها، محل قطع شدن کلاله از خامه، پیچ و تاب داشتن رشته ها و درجه کیفیت های مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. در اینجا به معرفی انواع زعفران نگین قائنات در بازار داخل می پردازیم.

زعفران نگین درجه یک، کلاله‌ها از همدیگر جدا بوده و بدون فر خوردگی هستند.  رشته های زعفران نگین درجه یک ضخیم و طویل می باشد.

زعفران نگین درجه 2 که به عنوان زعفران نگین ممتاز نیز شناخته می شود کلاله ها از هم دیگر جدا بوده و فاقد فرخوردگی هستند اما برخی از کلاله ها از نظر طول و ضخامت ممکن است ظریف تر و کوتاه تر باشند.

زعفران نگین درجه 3 یا زعفران شبه نگین، کلاله ها از همدیگر جدا بوده ولی دارای اندکی فر خوردگی هستند. رشته های زعفران ممکن است ریزتر، ظریف تر و دارای شکستگی نیز باشد.

زعفران نگین پرسی یا زعفران سوپرنگین اتویی فاخرترین و گرانبهاترین نوع زعفران نگین است که از طریق دستگاه اقدام به خشک کردن آن می شود. در نتیجه رشته های زعفران تحت فشار قرار گرفته و به صورت صاف تخت و بدون فر خوردگی خشک می شوند.

قیمت امروز زعفران صادراتی:

عوامل زیر بر قیمت زعفران موثر هستند: 

  • درجه کیفیت زعفران 
  • امساله یا پارساله بودن زعفران 
  • حجم سفارش 
  • میزان عرضه و تقاضا زعفران در بازار
  • نوسانات قیمت دلار 
  • میزان صادرات زعفران 

ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران و عیار و قدرت رنگ دهی زعفران نگین نیز روی کیفیت زعفران و قیمت آن تاثیرگذار است. از آنجا که قیمت زعفران نوسان دارد و روزانه تغییر میکند برای اطلاع از قیمت امروز زعفران صادراتی می توانید الان با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران نگین ممتاز تضمین شده:

خرید زعفران نگین ممتاز

مطمئن ترین روش برای خرید زعفران این است که ابتدا مقداری زعفران به عنوان نمونه خریداری کنید. در خرید و فروش جزئی زعفران مقدار نمونه از ۵۰ تا ۲۵۰ گرم یعنی معادل یک چهارم یک کیلوگرم می باشد.

مزیت دریافت نمونه این است که شما به راحتی می توانید حجم زعفران، خالص بودن زعفران، عطر و قدرت رنگی زعفران را از نزدیک ارزیابی کنید.

با خرید زعفران نگین از شرکت ما از کیفیت زعفران اطمینان خاطر خواهد داشت چرا که برگه آنالیز زعفران نیز تقدیم خریداران عمده زعفران می شود. همچنین قبل از خرید کیلویی زعفران امکان درخواست نمونه زعفران حداقل ۱۰۰ گرم وجود دارد.

برای خرید زعفران نگین ممتاز و سایر درجه کیفیت های زعفران نگین در مقادیر کیلویی و کیفیت تضمین شده با ما تماس بگیرید.

معروف ترین زعفران برای صادرات:

به طور کلی چهار نوع زعفران وجود دارد که عبارتند از زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ که هر کدام به درجه کیفیت های یک، ۲ و ۳ تقسیم بندی می شوند.

هر کدام از انواع زعفران می‌تواند در صورتی که درجه یک باشد برای صادرات استفاده شود. به دلیل تمام قرمز بودن و قدرت رنگی بالا از زعفران نگین بیشتر برای صادرات استفاده می‌شود.

زعفران نگین خود درجه کیفیتهای متفاوتی دارد که در بین آنها زعفران سوپرنگین اتویی مرغوبترین و معروف رترین نوع زعفران برای صادرات می‌باشد.

زعفران سوپرنگین اتویی زعفران نگینی است که توسط دستگاه خشک شده و کلاله های زعفران صاف، تخت و بدون فر خوردگی هستند و از نظر ظاهری بسیار چشم‌نواز و مشتری پسند می باشد.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ