صادرات زعفران عمده و قوانین گمرکی

آیا میخواهید با مراحل صادرات زعفران عمده و قوانین گمرکی آن با جزئیات کامل آشنا شوید؟ آیا میخواهید صفر تا صد صادرات زعفران را بدانید و اقدام به خرید زعفران صادراتی نمایید؟ برای صادرات زعفران چه مجوزهایی لازم است و معتبر ترین مرکز فروش زعفران صادراتی کجاست؟ 

سودآوری صادرات زعفران چقدر است؟

صادرات زعفران عمده و مدارک مورد نیاز

اولین گام برای شروع هر تجارتی شناخت و انتخاب بازار هدف و مشتریان یا همان متقاضیان آن می باشد.

برای صادرات زعفران نیز این نکته باید مورد توجه باشد که خریدار زعفران شما کیست؟

با جمع آوری اطلاعات، داده ها ارقام و اعداد که در منابع خارجی درباره صادرات واردات و حجم خرید و فروش انواع زعفران در بازار بین المللی منتشر شده می‌توانید مشخص کنید که کدام بازار، پرتقاضا است. همچنین مشخص کنید به کدام کشورها می‌توانید صادرات را انجام دهید و سودآوری صادرات زعفران چقدر است؟

اگر قصد خرید زعفران و صادرات زعفران عمده در مقادیر کیلویی را دارید با کارشناسان ما در ارتباط شوید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

صادرات زعفران و مدارک مورد نیاز:

صادرات زعفران نیازمند به فراهم بودن شرایط خاص و مدارک لازم برای صادرات زعفران می باشد. از جمله مدارک مورد نیاز برای صادرات زعفران عبارتند از:

  • دریافت گواهی استاندارد
  • دریافت گواهی بهداشت دامی نباتات
  • ارائه کارت بازرگانی

بر اساس نتیجه گیری کلی که از این داده‌ها به دست می‌آورید، کشور یا کشورهای هدف برای صادرات زعفران را انتخاب می کنید و در حقیقت، بهترین مقصد را برای محصولات زعفران پیدا خواهید کرد.

اگر درک صحیح از بازار زعفران در جهان نداشته باشید، تلاش‌های شما برای صادر کردن به یک کشور بی نتیجه خواهد بود! جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران عمده می توانید از مشاوره های رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.

قیمت زعفران در سایر کشورها:

قیمت زعفران در سایر کشورها

همانطور که در بالا بررسی کردیم کشور ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است به علاوه زعفران ایرانی مرغوب ترین و با کیفیت ترین زعفران در سطح جهان شناخته می شود.

قیمت زعفران در سایر کشورها با توجه به بسته بندی ها و برند هایی که از ایران وارد می کنند، متغیر است. همچنین قیمت فروش عمده و خرده با هم تفاوت هایی دارد. بی شک زعفران یکی از ادویه های گران قیمت در همه کشور های دنیا است.

یکی از مهم ترین شرایط برای صادرات زعفران به کشورهای خارجی بسته بندی این محصول می باشد.

در حال حاضر با وجود زعفران های تقلبی در بازار، خرید زعفران های بسته بندی بیشتر مورد پسند مصرف کننندگان قرار می گیرد. چراکه شرکت های بسته بندی باید مجهز به آزمایشگاه باشند تا کیفیت و خلوص زعفران را تایید کنند.

فروش زعفران بسته بندی صادراتی:

بسته بندی مناسب زعفران باعث حفظ کیفیت این محصول می شود.

کشورهایی مانند ترکیه و اسپانیا زعفران را به صورت فله و قیمت پایین خریداری و وارد کشور خود می کنند. سپس با بسته بندی مناسب و شکیل با قیمت چند برابر به سایر کشور ها به نام خودشان صادر می کنند.

معمولا زعفران های نگینی و سرگل به دلیل کیفیت بالایی که دارد بیشتر به عنوان زعفران صادراتی انتخاب می شود.

شرکت ما انواع زعفران را به صورت بسته بندی شده در مقادیر عمده با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب عرضه می کند.

جهت اطلاع از قیمت فروش زعفران صادراتی بسته بندی شده و خرید زعفران عمده می توانید با ما تماس بگیرید.

میزان صادرات زعفران:

صادرات زعفران کیلویی با کمترین قیمت

میزان صادرات زعفران به ترتیب حدود 10 درصد برای زعفران پوشال، 10 درصد برای  زعفران نگین، 40 درصد برای زعفران شبه نگین و 40 درصد برای  زعفران ممتاز می باشد.

سالیانه حدود 250 تن زعفران در جهان تولید می شود که ایران با تولید ۲۳۰تن زعفران مقام اول را از نظر کیفیت و کمیت در جهان به خود اختصاص داده است.

شهرستان تربت حیدریه با تولید سالیانه ۷۵ تن زعفران مقام اول را از نظر کمیت و کیفیت در ایران به خود اختصاص داده است.

 از 230 تن زعفران بدست آمده در ایران، حدود 30 تن به مصرف داخل و 200  تن دیگر به بیش از یکصد کشور دنیا صادر می شود.

اگر قصد خرید عمده زعفران را دارید می توانید جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران عمده در مقادیر کیلویی بصورت فله یا بسته بندی شده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صادرات زعفران کیلویی با کمترین قیمت:

اگر از تاجران بزرگ زعفران هستید و قصد صادرات زعفران کیلویی با کمترین قیمت را دارید می توانید روی شرکت ما حساب کنید.

اگر قصد صادرات زعفران عمده به صورت فله یا بسته بندی شده را دارید، شرکت ما آماده همکاری با تاجران بزرگ و صاحبان صنایع می باشد.

انواع زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران نگین در درجه کیفیت های مختلف، متناسب با حوزه کاری و نیاز مشتری، در مقادیر کیلویی با بالاترین کیفیت ویژه صادرات عرضه می‌شود.

تمامی تشریفات گمرکی و مراحل صادرات زعفران در شرکت ما انجام می شود و نیاز نیست شما هیچ گونه مجوزی داشته باشید و یا اقدامی انجام دهید.

زعفران به همراه تمامی مجوزها و آنالیز آزمایشگاهی به کشور مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمت زعفران صادراتی و کسب اطلاعات بیشتر درباره صادرات زعفران عمده می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ