خرید عمده زعفران نگین صادراتی

آیا قصد خرید عمده زعفران نگین صادراتی را دارید؟ چگونه از کیفیت و اصل بودن زعفرانی که خریده ایم اطمینان خاطر داشته باشیم؟ آیا قصد خرید زعفران به همراه برگه آنالیز و زیر قیمت بازار را دارید؟ پس تا اخر مطلب با ما همراه باشید.

 فروش عمده زعفران صادراتی قيمت زعفران درجه يك خرید زعفران کیلویی

خرید عمده زعفران فله از تولیدکننده:

شرکت های پخش زعفران به صورت کلی و جزئی زعفران را به بازار عرضه می‌کنند. فروش زعفران فله و بسته بندی در مراکز فروش زعفران با قیمت های مختلف و نام های متنوع عرضه می شود.

بازار های عمده فروشی زعفران در مشهد و تهران وجود دارند که البته ممکن است خود این مراکز زعفران مورد نیاز خود را از تولید کننده و کشاورزان تهیه و خریداری کنند چرا که همه این مراکز تولید کننده زعفران نیستند و یا به مقادیر عمده و حجم بالای زعفران دسترسی ندارند.

بنابراین هنگامی که مشتری درخواست خرید کیلویی زعفران نگین صادراتی را می دهد برای تامین زعفران عمده از سایر تولیدکنندگان و مراکز پخش زعفران کمک می گیرند.

برای خرید عمده زعفران فله از تولیدکننده می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت خرید زعفران عمده چقدر است؟

 قیمت خرید زعفران عمده خرید زعفران عمده از کشاورز قیمت خرید عمده زعفران قائنات

در خرید عمده زعفران دو مسأله مطرح است: قیمت زعفران و کیفیت زعفران.

اکثر خریداران عمده زعفران وقتی می‌خواهند در مقادیر کیلویی زعفران بخرند روی قیمت خرید زعفران چانه زنی زیادی می کنند. آنها معتقدند چون حجم خرید بالاست باید تخفیف خوبی از نظر قیمتی بگیرند و شاید به این اندازه روی کیفیت زعفران حساسیت نشان ندهند. قیمت خرید زعفران عمده چقدر است؟

نکته اینجاست که وقتی شما در مقادیر گرمی و مثقالی زعفران می خرید به راحتی می توانید کیفیت زعفران را برانداز کنید و ببینید ولی در خرید عمده زعفران شاید فرصت این کار وجود نداشته باشد.

بنابراین برخی از افراد از فرصت استفاده کرده و از مخلوط چند نوع زعفران با کیفیت خوب و پایین استفاده می کنند تا بتوانند از فروش عمده زعفران سود بیشتری به دست آورند.

قیمت خرید زعفران عمده ارزان تر از قیمت خرید گرمی و جزئی زعفران است ولی برای محاسبه قیمت دقیق باید قیمت روز زعفران را مشخص کرد و با توجه به آن قیمت عمده زعفران را تعیین نمود.

بهترین روش خرید زعفران صادراتی:

 بهترین روش خرید زعفران صادراتی خرید زعفران برای صادرات خرید زعفران نگین

شما می توانید زعفران صادراتی را به صورت فله و بسته بندی شده خریداری کنید. چون تفاوت بارز زعفران صادراتی با سایر انواع زعفران در کیفیت ظاهری آن است بهتر است آن را در ظروف مقاوم و مناسب بسته بندی کنید تا در حین حمل و نقل به کیفیت زعفران آسیبی نرسد.

از پرفروش ترین ظروف بسته بندی زعفران می‌توان به ظروف خاتم فلزی اشاره کرد. جنس مستحکم و نشکن و طراحی سنتی ایرانی این ظروف سبب شده طرفداران زیادی داشته باشد.

در خرید کیلویی زعفران نیز چنانچه قصد صادرات زعفران را داشته باشید باید زعفران را در وزن های نیم کیلویی بسته بندی و سپس صادر کنید. ظروف خاتم به دلیل گنجایش حجم زیاد زعفران در مقادیر کیلویی بسیار مورد استفاده است.

بهترین روش خرید زعفران صادراتی این است که آن را در مقادیر عمده از تولید کننده تهیه کنیم. قیمت عمده فروشی زعفران ارزان تر بوده و همچنین حذف واسطه ها سبب حفظ کیفیت زعفران نیز می‌شود.

بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟

 بهترین زعفران برای صادرات خرید زعفران زعفران نگین

از همه انواع زعفران برای صادرات به خارج از کشور استفاده می شود. شاید بپرسید بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟ در واقع خریدار زعفران در کشور مقصد تعیین می کند که چه نوع زعفرانی می خواهد.

بنابراین اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید ابتدا باید در کشور مقصد بازاریابی انجام دهید و سپس مطابق درخواست مشتری خود زعفران ارسال کنید.

در کشوری مانند چین زعفران بیشتر برای مصارف دارویی استفاده می‌کنند بنابراین از مرغوب ترین انواع زعفران استفاده می شود.

در کشور های اروپایی زعفران نگین صادراتی طرفداران زیادی دارد و زعفران پوشال برای کشورهای حوزه خلیج فارس بیشتر مورد استفاده است.

مشخصات زعفران نگین صادراتی:

 مشخصات زعفران نگین صادراتی قیمت زعفران نگین صادراتی

در تقسیم بندی انواع زعفران، بهترین زعفران، زعفران نگین است. علت اینکه می‌گوییم بهترین زعفران است به دلیل تمام قرمز بودن زعفران است یعنی مانند سایر انواع زعفران خامه در انتهای کلاله ها وجود ندارد.

از آنجا که خواص زعفران مانند عطر و بو و قدرت رنگ دهی زعفران مربوط به کاروتنوئید های موجود در کلاله های قرمز رنگ است. بنابراین زعفران نگین صادراتی چون درصد کلاله به سفیدی آن نسبت به سایر انواع زعفران بیشتر است از قدرت رنگ دهی بالاتری برخوردار است.

از مشخصات زعفران نگین صادراتی این است که کلاله ها صاف و بدون فر خوردگی هستند. ضخامت و طویل بودن کلاله ها از یک سو و ظاهر صاف و زیبای آن از طرف دیگر سبب شده بسیار زیبا و چشم نواز باشد.

قیمت زعفران نگین چند است؟

 قیمت زعفران نگین قیمت روز زعفران قائنات قیمت زعفران نگین در بازار

درست است که زعفران نگین به عنوان زعفرانی تمام قرمز شناخته شده است اما در واقع زعفران نگین از نظر کیفیت انواع مختلفی دارد. بسیاری از افراد می پرسند قیمت زعفران نگین چند است؟

وقتی صحبت از کیفیت زعفران می شود منظور قدرت رنگ دهی زعفران طعم و رنگ و سایر ویژگی های ظاهری زعفران است.

حتما نام های زعفران شبه نگین، نگین پوشالی، نگین ممتاز و سوپر نگین را شنیده‌اید. همه این‌ها در دسته بندی زعفران نگین قرار دارند اما کیفیت های متفاوت دارند به عنوان مثال زعفران نگین ممتاز دارای مقادیر ناچیزی سفیدی با زردی در انتهای کلاله ها می باشد.

با توجه به تنوع زعفران از نظر کیفیت و از طرفی نوسانات قیمت خرید و فروش زعفران، نمی توان نرخ ثابتی برای قیمت زعفران نگین تعیین کرد. چنانچه تمایل دارید از قیمت روز زعفران مطلع شوید می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

خرید کیلویی زعفران نگین صادراتی تضمینی:

 خرید کیلویی زعفران نگین قیمت هر کیلو زعفران در سال ۹۸ قیمت زعفران قائنات کیلویی

در مورد خرید عمده زعفران توضیح دادیم و گفتیم که هنگام خرید عمده زعفران کیفیت محصول جایگاه ویژه ای دارد.

در فروشگاه ما وقتی خریدار زعفران قصد خرید زعفران به صورت کیلویی را دارد، زعفران به آزمایشگاه رفته و از نظر تمامی استانداردهای بین المللی مورد آزمایش قرار می گیرد.

نتیجه آزمایشات به صورت برگ تاییدیه زعفران به مشتری ارائه می شود تا از لحاظ کیفیت زعفرانی که خریداری کرده است مطمئن شود.

با خرید زعفران نگین صادراتی در مقادیر کیلویی از فروشگاه ما تمامی سرتیفیکیت های جهانی مربوط به زعفرانی که خریده اید به شما تقدیم خواهد شد.

ارائه این گواهینامه ها یکی از ملزومات صادرات زعفران نیز می باشد بنابراین شما با خیالی راحت می توانید اقدام به صادرات زعفران نمایید. برای خرید کیلویی زعفران نگین صادراتی بصورت تضمینی می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ