لیست قیمت زعفران نگین در مشهد

لیست قیمت زعفران نگین در مشهد چقدر است؟ مرکز خرید زعفران صادراتی مشهد به صورت ۱۰۰ درصد تضمین شده کجاست؟ قیمت لحظه ای زعفران مشهد چقدر است؟ آیا می دانید زعفران نگین چه ویژگی هایی دارد؟

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت روز زعفران قائنات

بازار خرید و فروش زعفران نگین مشهد:

در ایران سالانه حدود 200 تن زعفران تولید می‌شود که از این میزان استان‌های خراسان جنوبی ورضوی بیشترین سهم را دارند. نه تنها از نظر میزان تولید بلکه از نظر کیفیت زعفران خراسان رتبه نخست را در کشور دارد.

زعفران پس از برداشت از مزارع کشاورزی وارد بازار هایی همچون بازار بزرگ مشهد شده و عرضه می شود. مشهد به عنوان قطب مذهبی کشور هر ساله گردشگران خارجی و داخلی زیادی دارد.

از طرفی زعفران خراسان به عنوان سوغاتی و محصول اصلی این استان توسط زائرین و طرفداران زیادی دارد به همین دلیل بازار مشهد که به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می‌شود از بزرگ ترین مراکز خرید و فروش زعفران نگین در کشور است.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین در مشهد با ما تماس بگیرید.

زعفران نگین چیست؟

زعفران نگین چیست قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران قائنات

در میان انواع زعفران، زعفران نگین هم خاصیت رنگ دهی فوق العاده بالایی دارد همچنین بسیار معطر بوده و از نظر ظاهری بسیار زیبا و حجیم است.

چهار دسته اصلی زعفران شامل زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته می باشند. از نظر اینکه چه قسمتی از گل زعفران را شامل می‌شوند، زعفران در رده بندی خاصی قرار می‌گیرد.

زعفران نگین چه ویژگیهایی دارد؟

 مشخصات زعفران نگین زعفران شبه نگین قیمت روز زعفران قائنات

زعفران نگین، زعفرانی دست چین شده است. پس از اینکه گل زعفران را برداشت می‌کنند کلاله های قرمز رنگ را از قسمت سفیدی جدا می کنند، در نهایت زعفرانی تمام قرمز به دست می آید که به آن زعفران نگین می گویند.

بسته به روش کار و نحوه خشک کردن زعفران، کیفیت زعفرانی که به دست می‌آید متفاوت است. اگر خشک کردن زعفران در شرایط استاندارد انجام شود،کلاله های زعفران صاف و بدون فرخوردگی و بار رنگ قرمز خوشرنگ خشک خواهند شد که سبب می شود زعفران بسیار ججیم و زیبا به نظر برسد.

قیمت روز زعفران نگین در مشهد:

 قیمت زعفران نگین درجه یک قیمت روز زعفران قیمت یک کیلو زعفران در سال ۹۸

 

یک قانون کلی هست که بر اساس آن هر چقدر سفیدی موجود در زعفران کمتر باشد، قیمت‌ زعفران بیشتر خواهد بود.

بر این اساس نمودار قیمت زعفران نگین از ارزان به گران عبارت است از: زعفران شبه نگین، زعفران نگین ممتاز، زعفران نگین صادراتی و زعفران سوپرنگین.

در مورد قیمت روز زعفران نگین در مشهد همانطور که قبلا هم گفتیم بر اساس کیفیت، قیمت هر گرم زعفران متفاوت خواهد بود. در زعفران سوپرنگین که تمام قرمز و دارای کلاله های صاف، درشت و ضخیم است؛ قیمت نسبت به زعفران نگین ممتاز بالاتر می باشد.

زعفران نگین مبتنی بر روش فرآوری ای که داشته، به انواع مختلفی تقسیم می شود:

زعفران سوپر نگین یکی از بهترین زعفران‌های موجود در بازار است.

زعفران نگین ممتاز کیفیت آن متوسط رو به بالا است، در نتیجه این نوع از زعفران نگینی هم برای صادرات، گزینه مناسبی شناخته شده است.

تفاوت زعفران نگین پرسی یا همان اتویی در نحوه خشک‌کردن آن است. اگر سر کلاله زعفران تحت فشار فیزیکی یا فشار هوا به صورت تخت یا شمشیری دربیاید زعفران نگین پرسی به دست خواهد آمد.

زعفران شبه نگین در مقایسه با دیگر اقسام زعفران نگینی کیفیت کمتری دارد ولی نکته مثبت آن در این است که از قیمت خیلی خوبی برخوردار است.

قیمت لحظه ای زعفران نگین مشهد:

 قیمت لحظه ای زعفران در مشهد قیمت لحظه ای زعفران نگین قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

قیمت زعفران به عوامل مختلفی بستگی دارد. زعفران محصولی صادراتی و استراتژیک است بنابراین نوسانات قیمت ارز در کشور، تعرفه های گمرکی صادرات زعفران، روابط بین کشورها برروی قیمت لحظه ای زعفران تاثیرگذار است.

این نوسانات قیمتی به وضوح در بازار خرید و فروش زعفران در مشهد دیده می شود یعنی اگر شما در دو روز متوالی وارد بازار مشهد شوید متوجه تفاوت قیمت فروش زعفران می شوید.

اگر این امکان برای شما وجود ندارد و مایلید از قیمت لحظه ای زعفران نگین مشهد مطلع شوید می توانید هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید.

خرید زعفران صادراتی مشهد به صورت تضمینی:

 خرید زعفران صادراتی زعفران صادراتی قائنات قيمت زعفران درجه يك

برای صادرات زعفران از نمونه‌های زعفران سرگل صادراتی و نگین استفاده می شود. این دو نوع زعفران چون تمام قرمز هستند و از قدرت رنگی بالا برخوردارند طرفداران زیادی در خارج از کشور را دارند.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی درجه یک را از ما خریداری کنید. اگر در حجم عمده زعفران بخواهید گواهینامه های کیفیت بین المللی برای عرضه و فروش زعفران در خارج از کشور نیز به شما ارائه خواهد شد.

ارسال برگ تاییدیه آزمایشگاه به مشتریان مبنی بر کیفیت و خالص بودن زعفران است.

برای خرید زعفران صادراتی مشهد به صورت تضمینی و اطلاع از قیمت زعفران نگین در مشهد با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ