خرید زعفران در مشهد با برگه آزمایش

برای خرید زعفران در مشهد با برگه آزمایش به کجا باید مراجعه کنیم؟ بازار خرید و فروش زعفران در مشهد چگونه است؟ معتبرترین شرکت برای خرید زعفران کیلویی با برگه آزمایش و به صورت تضمین شده کجاست؟

قیمت خرید زعفران سرگل در مشهد چقدر است؟ برای اطلاع از قیمت امروز زعفران در بازار مشهد و خرید تضمینی زعفران خواندن این مطلب را از دست ندهید.

بازار زعفران استان خراسان رضوی مشهد

بازار زعفران استان خراسان رضوی:

کاشت و پرورش زعفران در ایران قدمتی 3000 ساله دارد. استان خراسان اولین مناطق پرورش زعفران بوده است. شرایط آب و هوایی مناسب و حاصلخیزی خاک این منطقه سبب شده زعفرانی که از مزارع آن به دست می آید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

زعفران خراسان در سراسر ایران مشهور بوده و طرفداران زیادی دارد. اکثر زعفرانی که از مزارع استان برداشت می شود  وارد بازار بزرگ مشهد شده و در آنجا به فروش می رسد.

بازار زعفران استان خراسان رصوی یکی از عمده ترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور محسوب می شود. حتماً شما هم برای خرید زعفران در مشهد سری به بازار بزرگ مشهد زده‌اید.

مغازه های زیادی در این بازار، زعفران را به صورت بسته بندی های مختلف و با نام و برندهای متفاوت عرضه می کنند.

خرید و فروش زعفران در مشهد:

خرید و فروش زعفران در مشهد

در اکثر شهرستان های استان خراسان رضوی زعفران کاشت می شود. شهرستان های تربت حیدریه، تربت جام، تایباد، گناباد، کاشمر و… از تولید کنندگان عمده زعفران هستند. کشاورزان محصول خود را پس از برداشت به بازار مشهد برده و در آنجا می فروشند.

شرکت ها و مغازه های زیادی در بازار بزرگ مشهد وجود دارد که زعفران را به صورت فله از کشاورز خریداری می کنند. در طبقه دوم بازار بزرگ مشهد نیز شرکتهای فروش زعفران را به تعداد زیاد می توانید ببینید.

آیا قصد خرید زعفران در مشهد با برگه آزمایش را دارید؟  آیا تولید کننده زعفران و کشاورز هستید و می خواهید محصول خود را بفروشید؟ شما می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط گرفته و اقدام به خرید و فروش زعفران در مشهد نمایید.

خرید زعفران کیلویی با برگه آزمایش:

خرید زعفران کیلویی

 شاید شما هم قصد خرید عمده زعفران در مقادیر کیلویی را دارید ولی دغدغه دارید که آیا زعفرانی که می‌خرید اصل است یا خیر و کیفیت زعفران در ازای هزینه ای که می پردازید چطور خواهد بود؟

شما می توانید از بازار فروش زعفران در مشهد اقدام به خرید زعفران نمایید اما از آنجا که واسطه های خرید و فروش زعفران در این بازار زیاد هستند، اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران سخت است.

از طرفی زعفران محصولی گرانبها است همین مسئله سبب شده بسیاری از سودجویان از فرصت استفاده کرده و انواع زعفران بی کیفیت را با هم مخلوط کنند و سپس با نام های مختلف به بازار عرضه نمایند.

اگر می خواهید از اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشید می توانید از فروشگاه ما که خود تولید کننده زعفران است؛ زعفران را بدون واسطه مستقیماً به دست مصرف کننده می رساند، اقدام به خرید زعفران کیلویی نمایید.

در خرید عمده زعفران تمامی سرتیفیکیت های مربوط به زعفران  به همراه برگه آزمایش زعفران به شما ارائه خواهد شد تا از بابت کیفیت و خالص بودن زعفران به خاطر داشته باشید.

برای خرید زعفران کیلویی با برگه آزمایش می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران سرگل در مشهد:

قیمت زعفران در مشهد

 آنچه که در ذهن اکثر افراد از زعفران وجود دارد زعفران سرگل می باشد. در واقع منظور از عامه مردم از زعفران؛ زعفران سرگل است.

زعفران به چهار نوع اصلی تقسیم بندی می شود شامل زعفران دسته، زعفران پوشال، زعفران سرگل، زعفران نگین که به ترتیبی که گفته شد از میزان سفیدی موجود در زعفران کم می شود به طوری که زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز است.

زعفران سرگل زعفرانی تمام قرمز است ولی ممکن است بسته به درجه کیفیت زعفران، مقدار بسیار ناچیزی سفیدی در برخی از کلاله های آن وجود داشته باشد.

قیمت زعفران سرگل نسبت به قیمت زعفران نگین ارزانتر است به همین جهت بیشتر خریداران زعفران از زعفران سرگل استفاده می کنند.

شما می توانید انواع زعفران سرگل ممتاز سرگل صادراتی را در مقادیر گرمی و کیلویی به صورت فله و بسته بندی شده از فروشگاه ما خریداری کنید. برای خرید زعفران سرگل در مشهد می توانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین چیست؟

زعفران سرگل و نگین هر دو تمام قرمز هستند. پس تفاوت زعفران سرگل با زعفران نگین چیست؟ تفاوت اصلی بین آن ها در ویژگی های ظاهری زعفران است. زعفران سرگل از زعفران پوشال و دسته به وجود می آید. در طی مراحل تولید آن ممکن است برخی از رشته‌ها خرد و شکسته شود.

در صورتی که زعفران نگین از همان ابتدای برداشت گل، اقدام به جدا کردن سفیدی از کلاله های قرمز رنگ می نمایند بنابراین دارای رشته های سالم و درشت است.

از آنجا که ممکن است مقداری سفید در طی مراحل تولید زعفران سرگل در انتهای کلاله ها باقی بماند، قدرت رنگ  دهی زعفران سرگل از قدرت رنگ دهی زعفران نگین کمی پایین تر است البته برخی از درجه کیفیت های زعفران سرگل قدرت رنگی برابر با زعفران نگین دارند.

زعفران سرگل از نظر درجه کیفیت به انواع زعفران سرگل ممتاز، سرگل اعلا درجه یک و سرگل صادراتی تقسیم‌بندی می‌شود.

قیمت امروز زعفران در بازار مشهد:

قیمت امروز زعفران در بازار

چنانچه قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید قیمت امروز زعفران در بازار مشهد را بدانید باید توجه داشته باشید که روزانه قیمت زعفران نوسان دارد.

بنابراین با پیگیری روند قیمت ها می توانید در بهترین بازه ی زمانی اقدام به خرید زعفران نمایید. حجم خرید زعفران و زمان خرید زعفران روی قیمت آن موثر است. در خرید کیلویی زعفران، قیمت زعفران ارزانتر محاسبه خواهد شد.

زمان خرید زعفران نیز از جهت اینکه میزان زعفران به بازار کم باشد یا زیاد؛ روی قیمت زعفران تاثیر گذار خواهد بود. مثلاً در زمان برداشت گل زعفران؛ با عرضه حجم وسیعی از زعفران به بازار احتمال افت قیمت زعفران وجود دارد.

قیمت زعفران در مشهد سال جدید:

خرید زعفران سرگل

از آنجا که بازار خرید و فروش زعفران در مشهد به عنوان بازار بورس زعفران نیز محسوب می شود، قیمت زعفران در مشهد سال جدید برای فعالان حوزه زعفران بسیار مهم است.

قیمت زعفران در مشهد نرخ ثابتی ندارد. عوامل زیادی باعث می‌شود قیمت زعفران نوسانات زیادی داشته باشد.

به عنوان مثال میزان کاهش یا افزایش صادرات زعفران و پیرو آن کاهش و افزایش تقاضای خرید زعفران، روی قیمت زعفران تاثیر گذار است. زعفران محصولی صادراتی است و بنابراین نرخ نوسانات ارز در کشور روی قیمت آن اثر گذار خواهد بود.

شما با ورود به بازار بزرگ مشهد می توانید از قیمت زعفران مشهد مطلع شوید.

اگر می خواهید قیمت خرید زعفران در مشهد با برگه آزمایش را بدانید می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید تا قیمت لحظه ای زعفران به شما ارائه شود.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ