خرید انواع زعفران نگین قائنات

خرید انواع زعفران نگین قائنات با قیمت ارزان از کجا امکان پذیر است؟ قیمت یک کیلو زعفران نگین چقدر است؟ قیمت هر گرم زعفران چقدر است؟

قیمت زعفران قائنات در مشهد

آشنایی با انواع زعفران خراسان:

زعفران بر اساس درصد سفیدی به قرمزی آن به انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود.

به ترتیبی که گفته شد درصد سفیدی زعفران بیشتر می شود بطوریکه زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز است در حالی که زعفران دسته تمام قسمت خامه یا سفیدی را به همراه دارد.

آنچه درباره زعفران در ذهن عموم است زعفران سرگل می باشد. یعنی عامه مردم منظورشان از خرید زعفران، زعفران سرگل ممتاز است و این زعفران را زعفران تمام قرمز می‌دانند. درست است که زعفران سرگل هم تمام قرمز است اما تفاوت‌هایی دارد.

برای آشنایی بیشتر با انواع زعفران خراسان می توانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

معرفی انواع زعفران نگین قائنات:

آشنایی با انواع زعفران خراسان

زعفران نگین قائنات در همان ابتدا که گل زعفران را برداشت می‌کنند، خامه و زردی زعفران را از قسمت کلاله قرمز رنگ جدا می‌کنند.

اما در زعفران سرگل پس از اینکه زعفران خشک می‌شود اقدام به جداسازی خامه از کلاله میکنند. این امر سبب می‌شود زعفران سرگل دارای کلاله های شکسته و ریز تر نسبت به زعفران نگین باشد. در اینجا به معرفی اجمالی انواع زعفران نگین قائنات می پردازیم.

بسته به دقت کار، زعفران نگین خود انواع مختلف دارد. اگر سه شاخه کلاله زعفران بهم متصل بوده و مقدار جزئی از سفیدی نیز به همراه داشته باشد به آن زعفران نگین پوشالی می‌گویند.

اگر کلاله جدا از هم و فاقد هرگونه سفیدی باشد زعفران نگین صادراتی یا درجه یک گفته می‌شود. در صورتی که کلاله ها جدا از هم و مقدار ناچیزی سفیدی نیز داشته باشد زعفران نگین ممتاز گفته می‌شود.

خرید زعفران نگین خراسان:

 خریدزعفران

در فروشگاه ما انواع زعفران نگین با بالاترین کیفیت ممکن عرضه می شود. تمامی انواع زعفران از زعفران اصل قائنات تهیه شده و از قدرت رنگ دهی بالا و عطر و بوی بی نظیر برخوردار است. خرید زعفران نگین خراسان را با ما تجربه کنید.

بسته به درجه کیفیت زعفران ممکن است قدرت رنگ دهی زعفران با همدیگر متفاوت باشد اما در مقایسه با زعفران سایر برندها در نوع خود بی‌نظیر است.

همانطور که گفته شد زعفران نگین زعفرانی دست چین شده می باشد و پروسه تولید آن زمان بر است برای همین قیمت زعفران نگین قائنات نسبت به قیمت سایر انواع زعفران بالاتر است.

فروش عمده زعفران نگین تضمینی:

اگر شما بخواهید اقدام به خرید عمده زعفران نگین نماید و در مقادیر کیلویی زعفران نگین درجه خریداری کنید، نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت چرا که تامین حجم عمده زعفران با کیفیت بالا کار آسانی نیست.

فروشگاه ما دغدغه خریداران عمده زعفران را در این زمینه برطرف کرده و انواع زعفران نگین با کیفیت بالا را در مقادیر عمده به صورت تضمینی عرضه می‌کند.

برای خرید کیلویی زعفران نگین دیگر نگران نباشید. فروش عمده زعفران نگین بصورت تضمینی در شرکت ما انجام می شود. منتظر تماس شما هستیم.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ