خرید زعفران پوشال و قیمت زعفران گرمی

آیا قصد خرید زعفران پوشال و قیمت زعفران مثقالی را میخواهید بدانید؟ آیا می دانید زعفران پوشال چه نوع زعفرانی است و چگونه تولید میشود؟ قیمت زعفران پوشال در مشهد و تهران چقدر تفاوت دارد؟

 قیمت روز زعفران قائنات قیمت یک گرم زعفران قائنات قیمت زعفران مشهد

زعفران پوشال چیست؟

در زعفران پوشال 1 تا 3 میلی متر خامه زرد رنگ در انتهای کلاله ها وجود دارد به علت وجود خامه، قدرت رنگ دهی زعفران پوشال از زعفران سرگل کمتر است.

یکی از ویژگی هایی که سبب شده زعفران پوشال طرفداران زیادی داشته باشد این است که به واسطه خامه، کلاله های سه شاخه به همدیگر متصل باقی می مانند. همین اتصال سه شاخه به همدیگر سبب می شود احتمال تقلب در این نوع زعفران به صفر برسد.

 زعفران پوشال چیست زعفران پوشال قلمدار

خرید زعفران پوشال با قیمت تولید:

اکر قصد خرید زعفران پوشال با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارید میتوانید از شرکت ما آن را خریداری کنید.

شرکت ما که خود تولید کننده زعفران است به زعفران دسترسی همیشگی دارد و هیچ محدودیتی برای تامین زعفران ندارد. زعفران پوشال قلمدار و زعفران پوشال معمولی متناسب با حوزه کاری شما در مقادیر کیلویی به صورت فله و بسته بندی عرضه می شود.

تمامی کیفیت ها تضمینی بوده و از قدرت رنگ دهی بالا و عطر بوی بی‌نظیر برخوردار است. برای خرید زعفران پوشال با قیمت تولید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

بهترین زعفران ایران برای صادرات کدام است؟

 بهترین زعفران ایران برای صادرات کدام است زعفران قائنات قیمت زعفران

زعفران به 4 دسته اصلی شامل زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود. آیا می دانید بهترین زعفران ایران برای صادرات کدام است؟

در این بین نمی‌توان گفت کدام یک بهتر است چرا که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و از زعفران اصل به دست آمده‌اند. اگر بخواهیم بر اساس قدرت رنگ دهی بگوییم زعفران نگین بهترین زعفران است چرا که تمام قرمز است و هیچ گونه سفیدی ندارد.

قیمت زعفران پوشال در مشهد:

 قیمت زعفران در مشهد قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد

بسیاری از خریداران زعفران در جستجوی قیمت زعفران در مشهد هستند. از آنجا که بازار مشهد مرکز بازار زعفران در استان خراسان رضوی است، زعفران مشهد به یک نام شناخته شده تبدیل شده و اکثر افراد به دنبال قیمت زعفران مشهد هستند.

چنانچه امکان سفر به مشهد و دسترسی به بازار زعفران مشهد را ندارید برای اطلاع از قیمت زعفران در مشهد و خرید زعفران پوشال می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت هر گرم زعفران پوشال:

 قیمت زعفران پوشال قیمت زعفران کیلویی امروز

برای تعیین قیمت هر گرم زعفران پوشال ابتدا باید درجه کیفیت آن مشخص شود.

از نظر اینکه چه مقدار سفیدی در انتهای کلاله های قرمز رنگ وجود دارد و همچنین ریز یا درشت بودن کلاله ها؛کیفیت زعفران پوشال متفاوت خواهد بود. براین اساس قیمت یک گرم زعفران پوشال از 26 هزار تومان تا 29 هزار تومان متفاوت می‌باشد.

قیمت هر مثقال زعفران پوشال چنده؟

 قیمت زعفران مثقالی قیمت زعفران یک گرمی قائنات

سوال اکثر خریداران زعفران این است که قیمت زعفران مثقالی چند است یا قیمت زعفران گرمی چند هزار تومان است.

یک مثقال زعفران معادل 4.61 گرم زعفران است بنابراین قیمت زعفران مثقالی بیشتر از قیمت زعفران گرمی می باشد.

قیمت یک مثقال زعفران به موارد مختلفی بستگی دارد از جمله: کیفیت زعفران، نوع زعفران، بسته بندی زعفران و نوع ظرف زعفران، شهر محل خرید زعفران، ارگانیک بودن زعفران. خرید به صورت کلی و عمده با قیمت خرید زعفران یک مثقالی یا یک گرمی نیز کاملا متفاوت است.

قیمت هر مثقال زعفران پوشال بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

قیمت مثقالی زعفران در بازار تهران:

 قیمت یک مثقال زعفران در بازار تهران قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

قیمت زعفران در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد.حتی شما هم متوجه اختلاف قیمت فروش زعفران در بازار شده اید.
به راستی چرا که قیمت زعفران در مشهد با قیمت زعفران در تهران متفاوت است؟!

اولین عاملی که مشخص و واضح است نوع و کیفیت زعفران است یعنی چون کیفیت زعفران مشهد با کیفیت زعفران تهران یکسان نیست، قیمت آن هم متفاوت خواهد بود.

عامل دیگر، قیمت گذاری شرکت‌های مختلف روی زعفران است. همه مراکز فروش زعفران؛ خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران را از جای دیگر تامین می کنند. بنابراین هزینه های حمل و نقل و انبارداری به قیمت مثقالی زعفران در بازار تهران اضافه می شود.

بعلاوه شرکت های مختلف با نام های خودشان زعفران را بسته بندی می کنند مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران گلیران بستگی به هزینه بسته بندی ها؛ قیمت زعفران در هر شرکت مختلف خواهد بود.

دلالان زعفران عامل دیگر افزایش قیمت زعفران می‌باشند در واقع هر چقدر چرخه تولید زعفران توسط کشاورز تا مصرف زعفران، کوتاه تر باشد و تعداد واسطه ها کمتر باشند قیمت زعفران ارزان تر خواهد بود.

فروش عمده زعفران پوشال:

فروش عمده زعفران پوشال

زعفران پوشال اصل و مرغوب در مقادیر عمده و کیلویی کمتر در دسترسی است. اگر به دنبال خرید زعفران مرغوب هستید و می خواهید از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران پوشال اطمینان خاطر داشته باشید، خرید زعفران پوشال را از شرکت ما تجربه کنید. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش عمده زعفران پوشال است.

زعفران پوشال با بالاترین کیفیت بدون واسطه مستقیم از استان خراسان به تمامی شهرهای ایران ارسال می شود. در خرید عمده زعفران؛ برگ تاییدیه آزمایشگاه برای زعفران خریداری شده برای مشتری ارسال می شود. این برگه تایید کننده کیفیت زعفران بوده و برای صادرات به خارج نیز قابل ارائه است.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ