قیمت خرید زعفران در ترکیه

قیمت خرید زعفران در ترکیه چقدر است؟ قیمت فروش زعفران در ترکیه چقدر است؟ قیمت زعفران گرمی هم اکنون چند هزار تومان است؟

قیمت زعفران در استانبول ترکیه قیمت زعفران در ترکیه 98 قیمت زعفران در ترکیه چند لیر است

قوانین صادرات زعفران به ترکیه:

برای صادرات زعفران باید مجوزهای لازم را از نهادهای ذیربط اخذ نمود. با قوانین صادرات زعفران به ترکیه چقدر آشنا هستید؟ اخذ مجوز بهداشت، استاندارد و کارت بازرگانی برای صادرات زعفران الزامی می باشد.

شما می توانید به صورت چمدانی نیز اقدام به صادرات زعفران نمایید. در صادرات چمدانی زعفران شما تا 100 گرم زعفران را می توانید بدون داشتن هیچ مجوزی با خود به همراه ببرید.

قیمت زعفران در ترکیه:

قیمت زعفران در ترکیه 98 قیمت زعفران به دلار در ترکیه

زعفران ایران در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. کیفیت بالا و عطر بوی زعفران ایرانی در مقایسه با زعفران سایر مناطق بی نظیر است. زعفران انواع مختلف دارد.

بنابراین قیمت زعفران بسته به نوع و درجه کیفیت زعفران متفاوت خواهد بود. بازارهای کشورهایی همچون ترکیه، زعفران را دو تا سه برابر قیمت زعفران در ایران عرضه می کنند. قیمت زعفران در ترکیه به لیر محاسبه  می شود.

قیمت خرید زعفران در ترکیه با قیمت فروش آن متفاوت است ت ها و فروشگاه هایی که زعفران را عرضه می‌کنند معمولاً قیمت های گزافی برای زعفران ارائه می‌دهند اما قیمت که زعفران را از ایرانیان می خرند بسیار کمتر است.

اگر می خواهید از صادرات زعفران سود بیشتری به دست آورید باید بتوانید زعفران را با قیمت ارزان تر در ایران خریداری کنید. از طرفی کیفیت زعفرانی که می خرید باید مورد تایید استاندارد های بین المللی نیز باشد.

خرید زعفران مرغوب با قیمت مناسب را می توانید از سایت ما تجربه کنید. ما در زمینه کاشت و پرورش زعفران فعالیت داریم و تولید کننده زعفران هم هستیم.

بنابراین زعفران را با قیمت پایه به مشتریان عرضه می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ