خرید عمده زعفران مشهد زیر قیمت بازار

مرکز خرید عمده زعفران مشهد زیر قیمت بازار کجاست؟ قیمت زعفران مشهد چقدر است؟ فرق زعفران مشهد با زعفران قائنات در چیست؟ قیمت هر مثقال زعفران قائنات و مشهد به صورت بسته بندی شده در بازار چقدر است؟

فروش عمده زعفران مشهد در بازار:

فروش عمده زعفران مشهد در بازار

اگر قصد خرید زعفران در مقادیر عمده و کیلویی را دارید می توانید انواع زعفران را در مقادیر عمده به صورت فله یا بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

ما تولید کننده زعفران هستیم و هکتارها زمین در منطقه قائنات و مشهد داریم. در زمینه تولید زعفران سابقه 30 سال تجربه به ما کمک کرده تا مرغوب ترین انواع زعفران را تولید کنیم. فروش عمده زعفران مشهد در بازار توسط ما انجام می شود.

شما می توانید انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ را در مقادیر کیلویی به صورت بسته بندی شده یا فله ای از ما خریداری کنید.

تفاوت زعفران مشهد با زعفران قائنات:

شاید به تازگی وارد حوزه خرید و فروش زعفران شده‌اید و آشنایی چندانی با انواع زعفران و تفاوت بین آن ندارید. آیا می دانید تفاوت زعفران مشهد با زعفران قائنات چیست؟

اسامی زیادی برای زعفران در بازار وجود دارد به عنوان مثال زعفران مشهد، زعفران تربت حیدریه، زعفران گناباد و زعفران قائنات از جمله این نامها می‌باشد که اشاره به محل تولید زعفران دارد.

به عنوان مثال زعفران قائنات زعفرانی است که در منطقه قائنات خراسان جنوبی تولید شده و به صورت فله یا بسته بندی در بازار عرضه می‌شود. از طرفی نام‌هایی مانند زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران مصطفوی، زعفران ناصری و زعفران نورهان اشاره به نام شرکت های توزیع کننده زعفران دارد.

هر کدام از این شرکت ها زعفران را با نام خودشان با بسته بندی های متفاوت به بازار عرضه می کنند. یعنی انواع مختلف زعفران که در ادامه به آن خواهیم پرداخت با نام این شرکت‌ها به بازار عرضه می‌شود.

بنابراین نامهای مختلفی که در بازار وجود دارد ارتباطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد.

انواع زعفران مشهد در بازار: 

انواع زعفران مشهد در بازار

همانطور که اشاره کردیم نام هایی که وجود دارند ارتباطی به نوع زعفران‌ و درجه کیفیت آن ندارند.

چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که همه آنها از گل زعفران به دست می‌آید. بر اساس نحوه جدا کردن کلاله قرمز رنگ از قسمت خامه سفید رنگ چهار نوع زعفران به وجود می آید: 

  1. زعفران نگین 
  2. زعفران سرگل 
  3. زعفران پوشال 
  4. زعفران دخترپیچ 

درواقع اینها انواع زعفران مشهد در بازار هستند. در زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ خامه یا سفیدی هم وجود دارد اما زعفران نگین و سرگل خامه به طور کامل از کلاله جدا می‌شود و تمام قرمز خواهد بود.

چهار نوع زعفرانی که گفتیم در درجه کیفیت های مختلف با بسته بندی های متنوع و با نام شرکت های مختلف به بازار عرضه می شود.

اگر قصد خرید عمده زعفران مشهد را دارید می توانید از شرکت ما که تولید کننده زعفران است در مقادیر کیلویی زعفران مورد نیاز خود را تأمین نمایید.

فروش زعفران بسته بندی شده زیر قیمت بازار: 

اگر قصد راه اندازی کسب و کار در حوزه پخش زعفران را دارید و می‌خواهید به عنوان نمایندگی فروش زعفران فعالیت کنید کار را به ما بسپارید.

ما چون خودمان تولید کننده زعفران هستیم در زمینه فروش زعفران بسته بندی شده زیر قیمت بازار فعالیت داریم.

شما می توانید زعفران مورد نیاز خود را در وزن های نیم گرم تا پنج گرم و نیم مثقال تا یک مثقال در بسته بندی های مختلف شرکت ما با قیمت عمده خریداری کنید.

انواع بسته بندی های پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم فلزی در طرحها و رنگهای مختلف موجود می باشد. بسته به اینکه چه بودجه ای دارید و برای چه مصرفی زعفران می خواهید می توانید زعفران سرگل  و زعفران نگین را در بسته بندی مورد نظر سفارش دهید.

برای خرید عمده زعفران بسته بندی شده می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط گرفته تا بهترین زعفران متناسب با حوزه کاری تان به شما معرفی گردد.

قیمت عمده زعفران مشهد:

قیمت عمده زعفران مشهد

همان طور که گفتیم انواع زعفران درجه کیفیت های مختلفی دارد که در بسته بندی های متنوع در بازار عرضه می شود. انواع کیفیت ها و تنوع ظروف بسته بندی زعفران سبب شده رنج قیمت فروش زعفران در بازار متفاوت باشد.

یکی از دلایلی که باعث افزایش کاذب قیمت زعفران می‌شود وجود واسطه های خرید و فروش زعفران است. بسیاری از شرکت‌های پخش کننده زعفران، خودشان تولید کننده زعفران نیستند بنابراین قیمت زعفران‌ در این مراکز فروش زعفران بیشتر است.

کیفیت های عرضه شده در شرکت ما 100% تضمینی بوده و ضمانت مرجوعی دارند. چنانچه بعد از اینکه محصول را دریافت کردید ناراضی بودید می توانید برگشت داده و هزینه خود را دریافت کنید.

کافیست تجربه خرید زعفران مشهد و زعفران قائنات از شرکت ما را یکبار تجربه کنید مطمئن باشید مشتری همیشگی ما خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت خرید عمده زعفران مشهد و زعفران قائنات می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ