صادرات زعفران بسته بندی و قوانین آن

آیا با نحوه صادرات زعفران بسته بندی و قوانین آن آشنایی کامل دارید؟ قوانین صادرات زعفران کدام است و چه مجوزهایی لازم است تا بتوانیم زعفران را به کشور موردنظر صادر کنیم؟ بهترین زعفران برای صادرات چه زعفرانی است؟ بیشترین کشورهای که زعفران به آنجا صادر می شود کدامند؟

آشنایی با مراحل صادرات زعفران:

بسته بندی زعفران صادراتی

آیا می خواهید به کشور مورد نظرتان زعفران صادر کنید اما مجوز های لازم برای صادرات را ندارید اگر آشنایی چندانی با مراحل صادرات زعفران و قوانین آن ندارید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

اولین مرحله برای صادرات زعفران اخذ مجوزهای لازم از سازمان‌های مربوطه مانند وزارت بهداشت، وزارت کشاورزی، وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان ملی استاندارد می باشد.

پس از گرفتن مجوزها باید محصول خود را در گمرک جمهوری اسلامی ایران ثبت کنید و اظهار نامه تنظیم کنید. کامل کردن اظهارنامه صادراتی شامل موارد زیر است:

  1. مشخصات صادر کننده زعفران
  2. مشخصات اظهارکننده زعفران
  3. تمامی مشخصات زعفران صادراتی (نوع، وزن کل، وزن خالص، تعرفه، مقدار، سبک و نوع بسته، علامت)
  4. مشخصات مشتری، کشور مبدا و کشور مقصد
  5. مشخصات وسیله حمل و نقل و مبدا بارگیری
  6. شرایط معامله
  7. تمامی اقلام هزینه‌‎های گمرک
  8. اسم گمرک محل تحویل اظهارنامه، مشخصات ثبت اظهارنامه در دفتر گمرک محل جهت امضا و مهر و تاییدیه گمرک و مقامات آن

پس از کامل شدن اظهارنامه، این اظهارنامه ضمیمه سایر اسناد می‌شود و به بخش احراز هویت گمرک تحویل داده می‌شود.

بسته بندی زعفران صادراتی:

اولین فاکتوری که می‌تواند مشتری را به سمت کالا جذب کند بسته بندی زعفران صادراتی و درواقع ظاهر آن است. اگر بسته بندی جذابیت نداشته باشد نمی‌تواند نظر مشتری را در ابتدا به خود جلب کند.

برای بسته بندی زعفران معمولا از رنگ قرمز استفاده می‌شود. این رنگ به خوبی می‌تواند نظرها را به خود جلب کند. رنگ و عکس به کار رفته در بسته بندی و ابعاد آن می‌توانند به خوبی مشتری را جذب کنند.

برای خرید زعفران بسته بندی شده و اطلاع از صادرات زعفران بسته بندی و قوانین آن می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

بهترین زعفران صادراتی بسته بندی شده:

زعفران صادراتی بسته بندی شده

شاید شما هم می‌خواهید با خود به خارج از کشور زعفران ببرید. می خواهید بدانید بهترین زعفران صادراتی بسته بندی شده کدام است؟ چه زعفرانی را خریداری کنید تا در کشور مورد نظر در فروش بیشتری داشته باشد؟

بسته ‌بندی زعفران صادراتی باید بر اساس سلیقه کشور هدف انتخاب شود. اروپایی‌ها زعفران بسته ‌بندی شده در قوطی فلزی را ترجیح می‌دهند و معمولا بعد از خالی شدن آن را برای موارد دیگر استفاده می‌کنند.

اما صادرات زعفران به کشورهای عربی با ظروف کریستالی انجام می‌شود البته در هر کشور و مردمی سلیقه‌های مختلفی وجود دارد.

در ایران بیشتر از ظروف گرد و پاکت‌های پلاستیکی استفاده می‌شود. خریدار داخلی ترجیح می‌دهد زعفران با کیفیت را در بسته بندی ارزان خریداری کند.

در بسیاری موارد از ظروف خاتم کاری شده استفاده می‌شود چرا که نقش خاتم با فرهنگ و سلیقه ما متناسب است.

خرید زعفران بسته بندی ویژه صادرات:

خرید زعفران ویژه صادرات

اگر قصد صادرات زعفران را دارید می‌توانید انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران سوپر نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ را به صورت فله و بسته بندی شده از ما خریداری کنید.

خرید زعفران صادراتی از شرکت ما محدودیتی نداشته و در مقادیر عمده و کیلویی عرضه می شود. برگه آنالیز زعفران نیز به خریداران عمده زعفران تقدیم می‌شود تا از بابت کیفیت و اصالت زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

انجام امور صادراتی و ارسال زعفران به کشور مورد نظر نیز در شرکت ما انجام می شود. برای خرید زعفران بسته بندی ویژه صادرات و آشنایی با قوانین صادرات زعفران بسته بندی می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید. 

صادرات زعفران به اسپانیا:    

یکی از بزرگترین کشورهای وارد کننده زعفران ایران، کشور اسپانیا است. اسپانیا زعفران را با قیمت پایین خریداری کرده و پس از  فرآوری زعفران و بسته‌ بندی آن با برند اسپانیا، زعفران را به سراسر دنیا صادر می‌کند.

اگر به آمار واردات و صادرات زعفران به اسپانیا توجه کنیم می بینیم که تولید زعفران در اسپانیا بسیار محدود انجام می‌شود و از این راه سالانه میلیاردها دلار ذخیره ارزی به دست می‌‌آورد.

اگر قصد صادرات زعفران به اسپانیا را دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

صادرات زعفران به عمان:

صادرات زعفران

توجه توسط بسیاری از بازرگانان به سمت صادرات زعفران به عمان می باشد. زعفران در عمان در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی استفاده می‌شود.

زعفران ترکیباتی مانند کروسین و پیکروکروسین و سافرانال دارد که خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و در تولید دارو از زعفران استفاده می‌شود.

کشور عمان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس می‌باشد که به عنوان شاه راهی برای صادرات به سایر کشورها می‌باشد. صادرات زعفران به عمان توسط بازرگانان زیادی از مسیر دریایی و هوایی انجام می‌شود.

تعرفه ترخیص زعفران در کشور عمان نیز نسبت به سایر کشورها بسیار ارزان است. اگر شما هم قصد صادرات زعفران به عمان را دارید می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید تا صفر تا صد صادرات را برای شما انجام دهیم.

صادرات زعفران بسته یندی شده به ترکیه:

بخشی از زعفران ایرانی به ترکیه صادر می‌شود. مردم ترکیه با زعفران آشنایی زیادی ندارند اما اگر به رستوران‌های ترکی، عربی، هندی و ایرانی ترکیه سر زده باشید در بسیاری از غذاهایشان از زعفران ایرانی استفاده می‌کنند.

به گفته کسبه بازار ادویه ترکیه، توریست‌های حاشیه خلیج فارس به زعفران بسیار علاقه مندند و زعفران ایرانی را خریداری می‌کنند.

صادرات زعفران به ترکیه به صورت بسته بندی شده تعرفه های زیادی دارد. معمولاً زعفران ایرانی به صورت فله وارد بازار این کشور شده و سپس با بسته بندی های شکیل با نام ترکیه فروخته می شود.

قیمت فروش زعفران صادراتی:

اگر قصد خرید زعفران ویژه صادرات را دارید می توانید زعفران مورد نیاز خود را به صورت فله و بسته بندی شده با کیفیت تضمینی از شرکت ما خریداری کنید.

ما تضمین می‌کنیم بالاترین کیفیت ممکن را به شما عرضه کنیم و به نسبت کیفیت عرضه شده قیمت ها بسیار مناسب هستند.

قیمت فروش زعفران صادراتی بسته به نوع آن و درجه کیفیت آن متفاوت است به علاوه نرخ زعفران روزانه ممکن است تغییراتی داشته باشد.

بنابراین جهت اطلاع از قیمت روز زعفران و اطلاع از شرایط صادرات زعفران بسته بندی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ