قیمت زعفران صادراتی قائنات به دلار

قیمت زعفران صادراتی قائنات به دلار چند است؟ بهترین نوع زعفران برای صادرات کدام است و تفاوت بین انواع زعفران صادراتی در چیست؟

قیمت هر کیلو زعفران صادراتی به دلار چقدر است؟ معتبر ترین مرکز برای خرید زعفران قائنات ویژه صادرات کجاست؟

بهترین نوع زعفران برای صادرات:

بهترین نوع زعفران برای صادرات

شاید شما هم قصد صادرات زعفران به کشور مورد نظر را دارید و در جستجوی این هستید که بهترین نوع زعفران برای صادرات کدام است؟

در واقع در هر کشور نوع خاصی از زعفران ممکن است طرفدار بیشتری داشته باشد اما به طور کلی در بین چهار نوع زعفرانی که داریم زعفران نگین برای صادرات استفاده می‌شود.

زعفران نگین خود درجه کیفیت های متفاوتی دارد که در بین آن ها زعفران سوپرنگین مرغوب ترین و فاخر ترین نوع زعفران صادراتی می‌باشد.

انواع زعفران صادراتی و تفاوت های آن:

چهار نوع اصلی زعفران عبارتند از: 

  1. زعفران دخترپیچ یا دسته 
  2. زعفران پوشال 
  3. زعفران سرگل 
  4. زعفران نگین 

بر اساس درصد سفیدی به قرمزی و محل جدا شدن کلاله از خامه؛ چهار نوع زعفران‌ به وجود می آید. برای آشنایی بیشتر با انواع زعفران صادراتی و تفاوت های آن می توانید سایر مقالات سایت ما را مطالعه کنید.

به عنوان مثال زعفران دخترپیچ، تمام بخش کلاله و خامه را به همراه داشته و کلاله ها نیز سه شاخه به همدیگر متصل می باشد.

در زعفران پوشال؛ خامه طوری از کلاله ها جدا می‌شود که اتصال سه شاخه کلاله به همدیگر باقی می ماند. زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز و فاقد خامه بوده و سه کلاله از همدیگر جدا می باشد.

زعفران سرگل از زعفران دخترپیچ یا پوشال بدست می آید بنابراین کلاله های زعفران هنگام جدا کردن خامه از کلاله، خرد و شکسته می شوند و نسبت به زعفران نگین دارای رشته های ریز و شکسته می باشد.

قیمت زعفران صادراتی به دلار چنده؟

قیمت زعفران صادراتی به دلار چنده

قیمت خرید و فروش انواع زعفران صادراتی در خارج از مرزهای ایران بر پایه دلار و یورو انجام می‌شود. بسیاری از افراد می پرسند قیمت زعفران صادراتی به دلار چنده؟

قیمت زعفران به دلار بر اساس بازار جهانی تنظیم می‌شود به عنوان مثال قیمت یک کیلو زعفران به دلار حدود 1400 دلار است.

به دلیل اینکه در ایران نرخ دلار گاهی افزایش یا کاهش دارد سبب می شود این 1400 دلار در برخی از مواقع بعد از تبدیل به تومان، حدود 35 میلیون تومان شود و گاهی 41 میلیون تومان.

قیمت انواع زعفران سرگل و زعفران نگین در خارج از ایران بین 1400 دلار تا 6000 دلار به فروش می رسد که به عوامل مختلفی بستگی دارد.

اگر قصد صادرات زعفران را دارید جهت خرید زعفران صادراتی قائنات با کارشناسان ما ارتباط گرفته تا بهترین زعفران متناسب با کشور مقصد به شما معرفی گردد.

مشخصات زعفران صادراتی:

یکی از فاکتورهای تشخیص برای زعفران درجه یک صادراتی ظاهر مناسب آن می باشد. در این رابطه مشخصات زعفران صادراتی عبارتند از:

  • جدا بودن کلاله ها از همدیگر 
  • نبود تکه هایی به هم چسبیده
  • درشت و سالم بودن رشته های زعفران
  • خوش عطر و رنگ بودن زعفران

تعیین میزان قدرت رنگی زعفران از طریق آنالیز آزمایشگاهی انجام میشود. در بین انواع زعفران صادراتی زعفران سوپرنگین دارای قدرت رنگی 240 تا 260 میباشد.

بهترین انواع زعفران صادراتی قائنات را از شرکت ما با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت تضمین شده خریداری کنید.

خرید زعفران صادراتی اصل قائنات:

خرید زعفران صادراتی اصل قائنات

خرید زعفران از مراکز معتبری که برای محصولات خود، گواهی آزمایشگاهی ارائه می‌کنند، مناسب ترین روش خرید عمده زعفران می‌باشد.

برای خرید بهترین انواع زعفران صادراتی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شوید. اگر قصد خرید عمده زعفران در مقادیر کیلویی را دارید آنالیز آزمایشگاهی زعفران نیز تقدیمتان خواهد شد.

در این آنالیز، قدرت رنگی زعفران، میزان سافرانال، کروسین و پیکروکروسین زعفران و درجه خلوص و کیفیت زعفران مشخص شده است.

ما تولید کننده زعفران هستیم و تمامی کیفیت ها از زعفران قائنات اصل و درجه یک تهیه شده و بدون واسطه به دست مصرف کننده می رسد. برای خرید زعفران صادراتی اصل قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران کیلویی 1402:

چنانچه قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید لیست قیمت زعفران صادراتی را از طریق تماس با کارشناسان ما دریافت کنید.

توجه داشته باشید قیمت ها بر اساس نوع زعفران متفاوت بوده و همچنین میزان سفارش شما در وزن های یک تا ۱۰ کیلو و بیشتر روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود.

چنانچه در ایران زعفران را تحویل بگیرید قیمت ها به تومان خواهند بود و اگر زعفران را برایتان به کشور مقصد صادر کنیم قیمت ها به دلار و یورو محاسبه خواهد شد.

هزینه های گمرک، تشریفات گمرکی، بیمه و آنالیز زعفران روی قیمت زعفران تاثیر گذار خواهد بود.

برای خرید زعفران صادراتی قائنات و  اطلاع از قیمت زعفران کیلویی 1402 می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ