قیمت صادرات زعفران به ژاپن

قیمت صادرات زعفران به ژاپن در حال حاضر چقدر است؟ آیا می‌توانیم نیم کیلو زعفران را بدون داشتن مجوز به ژاپن صادر کنیم؟ هزینه‌های ارسال زعفران به ژاپن چقدر می‌شود؟

قیمت زعفران در ژاپن:

قیمت جهانی زعفران به دلار قیمت زعفران قیمت زعفران در ترکیه 98

شاید شما هم قصد صادرات زعفران به ژاپن را دارید و می خواهید از قیمت زعفران در آنجا مطلع شوید. می‌خواهید بدانید سود صادرات زعفران چقدر است؟

قیمت صادرات زعفران به ژاپن بسته به مقدار زعفران صادراتی و تعرفه های ترخیص کالا در ژاپن متفاوت است.

البته قیمت زعفران در ژاپن به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:

  1. قدرت برند شرکت ارائه دهنده
  2. روش بازاریابی
  3.  کیفیت محصول (ارگانیک، غیر ارگانیک، درجه 1و 2 و3)
  4. نوع زعفران (سوپر نگین، نگین، سرگل، پوشال)
  5. نوع بسته بندی
  6. نوع گواهی های بهداشتی

برای محاسبه دقیق قیمت صادرات زعفران به ژاپن دانستن چند نکته کمک کننده است. اگر شما صاحب برند هستید و کارت بازرگانی دارید می توانید اقدام به صادرات زعفران نمایید. اما اگر هیچ کدام از مجوزهای لازم را برای صادرات زعفران ندارید؛ هزینه اخذ مجوزها را نیز باید محاسبه کنید.

قوانین صادرات زعفران به ژاپن:

 قیمت زعفران در دبی 2019

آیا قصد صادرات زعفران به ژاپن را دارید ولی از قوانین صادرات زعفران و تعرفه های آن اطلاعات چندانی ندارید.

گرفتن کارت بازرگانی، کسب گواهی بهداشت و استاندارد، هزینه و زمان زیادی می خواهد. اگر قصد صادرات زعفران به ژاپن را دارید و هیچ کدام از مجوزها را هم ندارید؛ نگران نباشید!

شما از طریق شرکت ها و افرادی که این مجوزها را دارند می‌توانید زعفران را به کشور موردنظر صادر کنید. با محاسبه این هزینه‌ها و همچنین هزینه ترخیص زعفران از کشور مقصد؛ قیمت صادرات زعفران به کشور مقصد به دست خواهد آمد.

اما اگر می خواهید از صادرات زعفران سود بیشتری به دست آورید یک راه حل ساده وجود دارد. با خرید زعفران از تولید کننده شما می توانید زعفران را با قیمت ارزان بخرید. سپس از فروش زعفران در خارج از کشور سود بیشتری به دست آورید.

برای خرید زعفران صادراتی درجه یک می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید.

فروش عمده زعفران ویژه صادرات:

شرکت زعفران فردوس یکی از مراکز معتبر فروش زعفران صادراتی می باشد. بعلاوه این فروشگاه تولیدکننده زعفران نیز می باشد. این مجموعه در زمینه کاشت و تولید زعفران سابقه دیرینه دارد. ما مفتخریم انواع زعفران قائنات اصل را بدون واسطه به سراسر کشور عرضه نمایئم.

بر اساس ظرفیت تامین شرکت؛ ما آماده همکاری با شرکت های داخلی و خارجی مصرف کننده و یا صادرکننده زعفران طبق یک قرارداد رسمی هستیم.

از آنجا که قیمت زعفران صادراتی هر روز تغییر می کند، شرایط تحویل و قیمت زعفران به روز و بر اساس همان مقطع زمانی خواهد بود. شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده زعفران ویژه صادرات می باشد.

برای خرید زعفران کیلویی و فعالیت در بازار زعفران خارج با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ