قیمت خرید زعفران عمده از کشاورز

آیا قصد خرید زعفران اصل را دارید و می خواهید از قیمت خرید زعفران عمده از کشاورز مطلع شوید؟ تفاوت مراکز فروش زعفران در تهران با سایر مراکز در چیست؟

از کجا می توان زعفران کشاورز را به همراه برگه آنالیز با قیمت ارزان خریداری کرد؟ مرکز خرید زعفران عمده ارزان قیمت به صورت تضمین شده کجاست؟

اگر در تهران یا سایر استان‌ها هستید و قصد خرید زعفران درجه یک و اصل از کشاورز را دارید با ما همراه باشید.

فروش زعفران در تهران

تفاوت مراکز فروش زعفران در تهران؟

مراکز فروش عمده زعفران در تهران زیاد هستند. در بازار تهران مغازه های زیادی در حوزه پخش زعفران فعالیت می کنند. تفاوت مراکز فروش زعفران در تهران در چیست؟

اما اکثر این مراکز خودشان تولید کننده زعفران نیستند که همین مساله باعث می شود برای تامین زعفران خودشان از سایر مراکز فروش عمده زعفران یا از تولید کنندگان زعفران در سایر استان‌ها کمک بگیرند.

بنابراین کیفیت و قیمت زعفرانی که در مراکز فروش زعفران در تهران عرضه می شود با قیمت خرید زعفران عمده از کشاورز متفاوت خواهد بود.

خرید زعفران کیلویی با ضمانت:

خرید زعفران کیلویی

شاید شما از صادرکنندگان زعفران هستید و قصد خرید زعفران عمده برای صادرات را دارید. شاید در اصفهان و تبریز و سایر استان‌ها خودتان یک مرکز فروش عمده زعفران دارید و به دنبال یک مرکز معتبر فروش زعفران می گردید.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت اصل و صد در صد خالص که تهیه شده از زعفران ناب خراسان است از شرکت ما خریداری کنید.

خرید کیلویی زعفران به صورت فله و بسته بندی شده با ضمانت از شرکت ما امکان پذیر است.

خرید زعفران از کشاورز خراسانی:

خرید زعفران از کشاورز

مزیت خرید زعفران از کشاورز این است که زعفران را با کیفیت اولیه دریافت خواهید کرد. زعفران پس از اینکه از مزارع کشاورزی برداشت می شود توسط کشاورزان پس از مراحل پاکسازی و خشک کردن وارد بازار می‌شود.

در بازار خرید و فروش زعفران واسطه های زیادی وجود دارند که زعفران را از کشاورز خریداری کرده و به مراکز فروش زعفران و شرکت ها و کارخانه ها تحویل می‌دهند. در این مراکز روی زعفران فرایندهایی انجام می‌شود و به صورت بسته بندی شده با نام آن شرکت، وارد بازار می‌شود.

با خرید زعفران از کشاورز خراسانی واسطه‌ها حذف شده و زمینه تقلب در زعفران کاهش می یابد همچنین قیمت زعفران بسیار مناسب و ارزان تر از قیمت خرید زعفران شرکت ها خواهد بود.

خرید زعفران نگین درجه یک با قیمت ارزان:

خرید زعفران نگین درجه یک

در بین انواع زعفران، زعفران نگین صادراتی از بهترین انواع زعفران است دلیل آن هم این است که زعفران نگین درجه یک سفیدی ندارد و تمام قرمز است.

کلاله های زعفران نگین به دلیل اینکه درشت و ضخیم هستند از قدرت رنگ دهی بالایی برخوردارند.

تهیه زعفران نگین زمان بر است و به همین دلیل زعفران نگین اصل و درجه یک در بازار کمتر از سایر انواع زعفران یافت می شود.

برای خرید زعفران نگین درجه یک با قیمت ارزان می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده ارزان قیمت بصورت تضمینی:

خرید زعفران عمده به صورت تضمینی

فروشگاه ما در منطقه قائنات خراسان واقع است و همیشه به زعفران دسترسی آسان و همیشگی دارد. بعلاوه ما خودمان تولیدکننده زعفران هستیم و زمین کشاورزی داریم. افتخار ما این است که زعفران را بدون واسطه به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.

انواع زعفران درجه یک صادراتی شامل نگین صادراتی و سرگل صادراتی در مقادیر کیلویی موجود بوده و شما می توانید به صورت فله یا بسته بندی شده سفارش دهید تا به آدرس شما ارسال شود. کیفیت تمامی محصولات تضمین می شود.

اگر قصد خرید زعفران عمده ارزان قیمت بصورت تضمینی را دارید و می خواهید از قیمت خرید زعفران عمده از کشاورز مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ