قیمت فروش زعفران نگین در بازار

علت تفاوت قیمت فروش زعفران نگین در بازار چیست؟ بهترین زعفران نگین چه نوع زعفرانی است و با چه قیمتی به فروش میرسد؟ مرکز فروش زعفران نگین با کیفیت بالا و قیمت ارزان کجاست؟

قیمت زعفران نگین صادراتی قیمت زعفران قائنات

انواع زعفران نگین در بازار:

زعفران نگین از نظر درجه کیفیت در بازار به انواع درجه یک صادراتی، درجه 2 و درجه 3 تقسیم بندی می شود. تفاوت درجه کیفیت های مختلف زعفران نگین؛ در کیفیت کلاله های زعفران است.

ریز یا درشت بودن رشته‌های زعفران، مقدار سفیدی همراه کلاله ها و ضخیم یا نازک بودن رشته‌ها همگی در کیفیت رشته های زعفران موثرند.

بهترین زعفران نگین چه زعفرانی است؟

با توجه کیفیتهای مختلف بهترین زعفران نگین چه زعفرانی است؟ طبق آنچه قبلا اشاره کردیم هر چقدر رشته های زعفران بلندتر و ضخامت آن بیشتر باشد، کلاله ها مرغوب ترند. زعفرانی تمام قرمز که فاقد سفیدی باشد مرغوب تر بوده و قدرت رنگ دهی بالاتری هم خواهد داشت.

زعفران سوپر نگین، بهترین نوع زعفران است. رشته های زعفران نگین؛ درشت، ضخیم و طویل می باشد. در کنار همه اینها؛ رشته‌های زعفران سوپر نگین، صاف و بدون فر خوردگی هستند و از نظر ظاهری بسیار زیبا و چشم نواز است.

در فروشگاه ما انواع زعفران نگین با بالاترین کیفیت تولید می شود. زعفران نگین را به صورت فله و بسته بندی شده می توانید خریداری کنید. قیمت فروش زعفران در فروشگاه ما بسیار مناسب می‌باشد. برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

پیش بینی قیمت زعفران نگین سال 1402:

 همان طور که اشاره کردیم زعفران نگین در کیفیت های مختلف و به صورت فله و بسته بندی در بازار عرضه می شود که همین دلیل باعث وجود رنج قیمت های مختلف برای فروش زعفران نگین شده است.

با توجه به شرایط بازار زعفران پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402 کار بسیار راحت و مشخص شده ای است. می توان تشخیص داد که قیمت زعفران در سال جدید تا اوایل فصل برداشت زعفران چه روندی را طی خواهد کرد و نمودار قیمت زعفران در سال 1401 چگونه خواهد بود.

با افزایش قیمت که در سال 1400 برای انواع زعفران رخ داد دیگر شاهد افزایش قیمت چشمگیر در زعفران در سال 1401 نخواهیم بود. افزایش مجدد قیمت برای انواع زعفران باعث بوجود آمدن تقلب در زعفران زیاد خواهد شد. برداشت گل زعفران در سال 1401 به نسبت سال قبل کمی افزایش داشته است. با افزایش عرضه و کاهش تقاضا رئند تغییرات قیمت نزولی می شود.

پیش بینی می شود اگر صادرات زعفران افزایش یابد افزایش قیمت زعفران نگین در سال 1402 دور از انتظار نخواهد بود.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ