قوانین صادرات زعفران به آرژانتین

قوانین صادرات زعفران به آرژانتین چیست؟ صادرات زعفران به آرژانتین چقدر هزینه دارد؟ اولین قدم برای صادرات زعفران به خارج از کشور چیست؟

آشنایی با قوانین صادرات زعفران به آرژانتین: 

صادرات زعفران صادرات زعفران به عمان

شاید شما هم از صادرات زعفران به آرژانتین را دارید اما با قوانین صادرات زعفران آشنایی چندانی ندارید.

برای صادرات زعفران نیازمند گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و کارت بازرگانی هستید. صادر کننده زعفران بعد از ارائه مدارک بایستی اظهارنامه کالای صادراتی را تنظیم نماید.

بعد از ثبت اظهارنامه با ارائه مجوز های لازم برای صادرات؛ باید به گمرک محل صدور مراجعه کنید. پس از پرداخت تعرفه های گمرکی و انجام تشریفات گمرکی میتوانید زعفران را به کشور مورد نظر صادر کنید.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم.

چنانچه قصد صادرات زعفران را دارید ما تمامی مراحل صفر تا صد صادرات زعفران را برایتان انجام می دهیم. کافیست زعفران را در کشور مورد نظر را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه صادرات زعفران و شرایط خرید زعفران صادراتی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

انواع زعفران برای صادرات به آرژانتین: 

زعفران انواع مختلفی دارد و در کشورهای مختلف برخی از انواع زعفران طرفداران بیشتری دارد. بر اساس بازاریابی که در کشور مورد نظر انجام می دهید می توانید نوع زعفران مورد نظر را انتخاب کنید.

در بازار داخل ایران چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که عبارتند از: 

زعفران دختر پیچ پایه ای ترین نوع زعفران بوده و در آن هیچ قسمتی از کلاله و یا خامه جدا نمی‌شود. بنابراین زعفران به همراه تمام بخش سفیدی به صورت مرتب روی هم چیده می‌شود که با آن زعفران دخترپیچ گفته می گویند. 

زعفران پوشال به صورت رشته ای بوده که انتهای آن یک تا سه میلی متر سفیدی دارد. به دلیل اینکه سه کلال به همدیگر متصل هستند احتمال تقلب در زعفران پوشال صفر است

زعفران سرگل؛ تمام قرمز و دارای رشته های ریز است. زعفران سرگل صادراتی؛ تمام قرمز و دارای رشته های درشت تر بوده و اکثر کلاله های آن سالم و دارای حداقل شکستگی می باشد. بر اساس درجه کیفیت های مختلف زعفران سرگل دارد برای فروش داخل و یا صادرات از آن استفاده می شود.

زعفران نگین تمام قرمز و قلم درشت است و بالاترین قدرت رنگ دهی را نسبت به انواع دیگر زعفران دارا می باشد. زعفران نگین بر اساس درجه کیفیتی که دارد به انواع مختلف مانند زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین ممتاز و زعفران سوپر نگین تقسیم‌بندی می‌شود.

فاخر ترین و بهترین نوع زعفران برای صادرات؛ زعفران سوپرنگین می باشد. طول و ضخامت کلاله ها و صاف و بدون فر خوردگی بودن کلاله ها از ویژگی هایی است  که آن را از سایر درجه کیفیت ها متمایز می‌کند.

در بین انواع مختلف زعفران، معمولاً از زعفران نگین برای صادرات استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که بسته به نظر مشتری شما و کشور مقصد ممکن است انواع مختلف زعفران کاربرد داشته باشد.

قیمت زعفران در آرژانتین:

قیمت زعفران در آرژانتین

شاید شما هم قصد صادرات زعفران به آرژانتین را دارید و می خواهید از قیمت زعفران در آرژانتین مطلع شوید. قیمت تمام شده زعفران در گمرک آرژانتین چنانچه فله یا بسته‌بندی باشد متفاوت خواهد بود.

مجموعه هزینه های گمرک و ارسال هوایی به همراه قیمت خود زعفران قیمت تمام شده برای زعفران فله خواهد بود. چنانچه زعفران به صورت بسته بندی شده باشد هزینه بسته بندی و هزینه ظروف نیز به آن اضافه می شود.

فروش زعفران ویژه صادرات:

اگر قصد صادرات زعفران به آرژانتین را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی درجه یک را از شرکت ما خریداری کنید. زعفران صادراتی باید بالاترین کیفیت را دارا باشد.

در کشورهایی همچون آرژانتین بر روی زعفران وارداتی نظارت دقیق و سختی انجام می‌شود. زعفران صادراتی باید استانداردهای بین المللی را دارا باشد. این استانداردها شامل تعیین فاکتورهایی مانند درصد رطوبت زعفران، مقدار پیکروکروسین و سافرانال زعفران و قدرت رنگی زعفران و… می باشد.

در همین راستا زعفران صادراتی در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار می‌گیرد. در نتیجه آزمایش میزان قدرت رنگ دهی زعفران و همچنین آزمایشات میکروبی مشخص می‌شود. سپس با تأیید گمرک محل صدور و انجام امور گمرکی زعفران به کشور مقصد ارسال می شود.

شما می توانید زعفران سوپرنگین و زعفران نگین صادراتی را در مقادیر جزئی و عمده از شرکت ما خریداری کنید. بنا به درخواست شما برگه آنالیز (آزمایش) زعفران به همراه محصول به شما تحویل داده خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش زعفران ویژه صادرات و نحوه ارسال و صادرات زعفران به آرژانتین می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ