قیمت خرید عمده زعفران درجه یک

قیمت خرید عمده زعفران درجه یک در بازار چقدر است؟ انواع زعفران بر چه اساس به درجه کیفیت های مختلف تقسیم بندی می شوند؟ برای خرید زعفران درجه یک امسالی به صورت تضمین شده با قیمت ارزان به کجا باید مراجعه کنیم؟

فروش عمده زعفران در مشهد قیمت زعفران به صورت عمده

قیمت عمده زعفران درجه یک:

قیمت خرید عمده زعفران درجه یک بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

بسیاری از افراد می پرسند قیمت زعفران درجه یک چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم بستگی به نوع زعفران دارد. مثلاً قیمت زعفران سرگل درجه یک با قیمت زعفران نگین درجه یک متفاوت است. انواع زعفران از نظر کیفیت به درجه های یک، دو و سه تقسیم بندی می شوند.

اساس تعیین درجه کیفیت زعفران:

سوال این است که چه چیزی درجه کیفیت زعفران را تعیین می‌کند؟ معیارهای تعیین درجه کیفیت زعفران بر اساس موارد زیر می باشد:

  • طول کلاله های قرمز رنگ
  • ضخامت کلاله
  • میزان خامه یا سفیدی همراه کلاله
  • عطر و بوی زعفران
  • قدرت رنگ دهی زعفران

قیمت زعفران قائنات قیمت زعفران در سال ۹۸

فروش عمده زعفران درجه یک امسالی:

در شرکت ما انواع زعفران پوشال، سرگل و نگین درجه یک به صورت عمده و جزیی به فروش می رسد. همه انواع زعفران تهیه شده از زعفران اصل قائنات و به صورت 100% خالص می باشد. فروش عمده زعفران درجه یک امسالی در شرکت ما در تمام ایام سال انجام می شود.

زعفران درجه یک قائنات دارای عطر و بوی بیشتری نسبت به زعفران سایر مناطق است. قدرت رنگی زعفران درجه یک عرضه شده در فروشگاه ما بسیار بالا می باشد. علت آن هم امسالی بودن زعفران و تمام قرمز بودن زعفران است.

هر چقدر سفیدی زعفران کمتر باشد، میزان کروسین بیشتر و در نتیجه قدرت رنگی زعفران بالاتر خواهد بود. زعفران امسالی چون مدت کمی از تولید آن می گذرد؛ دارای عطر و بوی بیشتر بوده و بسیار خوشرنگ نیز می باشد.

برای اطلاع از قیمت خرید عمده زعفران درجه یک همین الان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشاوره های لازم در زمینه خرید عمده زعفران نگین و سرگل، متناسب با حوزه کاری شما و همچنین قیمت روز زعفران به شما ارائه خواهد شد.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ