قیمت خرید زعفران کیلویی قائنات

قیمت خرید زعفران کیلویی قائنات چقدر است؟ برای خرید زعفران کیلویی و فله به کجا باید مراجعه کنیم؟ مراکز فروش تضمینی زعفران عمده قائنات کجاست؟ قیمت هر کیلو زعفران قائنات چقدر است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت زعفران امروز

تفاوت قیمت زعفران فله و بسته بندی شده:

زعفران فله فاقد بسته بندی است بنابراین قیمت زعفران فله ارزان تر از قیمت زعفران بسته بندی شده می باشد.

به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل فله 179000 تومان و قیمت یک مثقال زعفران سرگل با بسته بندی پاکتی 181000 تومان می باشد. بسته به نوع ظروف بسته بندی؛ قیمت هر مثقال زعفران سرگل بسته بندی شده نیز متفاوت خواهد بود.

قیمت خرید زعفران کیلویی نیز بر اساس نوع زعفران و درجه کیفیت آن تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت یک کیلو زعفران سرگل ممتاز 33 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت هر کیلو زعفران نگین 35 میلیون و 500 هزار تومان می باشد.

قیمت زعفران فله بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران فله و بسته بندی می توانید الان تماس بگیرید.

بسته بندی زعفران کیلویی:

آیا می‌توان زعفران  را به صورت کیلویی هم بسته بندی کرد؟

در خرید زعفران از سایت ما هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید یک کیلو زعفران را در ظروف خاتم فلزی به صورت بسته بندی شده خریداری کنید.

در صورت نیاز می توانید یک کیلو زعفران را در وزن های گرمی یا مثقالی در چندین مدل از انواع بسته بندی های زعفران هم سفارش دهید.

قیمت زعفران کیلویی چند است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز در مشهد

زعفرانی که در شرکت ما عرضه می‌شود زعفران اصل قائنات بوده و از نظر حجم همگی یکدست و با کیفیت مرغوب هستند.

در زعفران عرضه شده کمترین میزان شکستگی و به اصطلاح زعفران نرمه وجود دارد و از نظر ظاهری زعفران بسیار قلم درشت و با کیفیت می باشد. حتما می خواهید بدانید قیمت زعفران کیلویی چند است؟

شرکت ما برای مشتریانی که در حجم های کیلویی زعفران را خریداری می‌کنند، تخفیف قیمت قائل شده است.

در خرید عمده زعفران؛ انواع زعفران را با قیمت همکار برای هموطنان عزیز ارسال می کنیم. کیفیت تمامی محصولات نیز تضمین شده می باشد.

برای  اطلاع از قیمت خرید زعفران کیلویی با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ