نرخ زعفران به صورت کیلویی در مشهد

نرخ زعفران به صورت کیلویی در مشهد هم اکنون چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران به صورت کیلویی را دارید اما در حوزه زعفران اطلاعات چندانی ندارید؟ آیا از جهت اصل بودن زعفران و کیفیت آن؛ هنگام خرید زعفران دغدغه دارید؟

از چه راه هایی میتوان فهمید زعفرانی که خریده ایم زعفران اصل و درجه یک است؟ نرخ زعفران کیلویی چقدر است؟

قیمت زعفران کیلویی امروز قیمت هر کیلو زعفران امروز

نرخ خرید عمده زعفران:

در خرید زعفران گرمی و مثقالی، مشتریان بدون دغدغه و راحت اقدام به خرید زعفران می‌کنند اما هنگامی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند به راحتی اعتماد نمی‌کنند.

در خرید اینترنتی زعفران چون امکان مشاهده محصول هم وجود ندارد مسئله سخت تر هم می شود. چگونه می توان با صرف کمترین هزینه ها زعفران اصل و درجه یک را در مقادیر کیلویی در هر جای ایران که باشیم خریداری کنیم؟!
در ادامه نکاتی را خواهیم گفت تا به وسیله آن بتوانید زعفران درجه یک و اصل را تشخیص دهید. برای اطلاع از نرخ خرید عمده زعفران هم اکنون با ما تماس بگیرید.

نکات طلایی برای خرید کیلویی زعفران:

مشخصات زعفران درجه یک و اصل

گاهی خریداران زعفران موقع خرید زعفران می‌گویند زعفران خوب با قیمت مناسب می خواهیم. این اشتباه است چرا کلمه زعفران خوب، بسیار نامفهوم است.

اگر شما به فروشنده زعفران این را بگویید مسلما هرکدام قیمت‌های مختلفی خواهند گفت و شما بیشتر گیج خواهید شد که بین قیمت‌های گفته شده، کدام یک زعفران خوب است؟

یکی از نکات طلایی برای خرید کیلویی زعفران توجه به یک دست بودن زعفران است. متاسفانه برخی از سودجویان چند نوع زعفران بی کیفیت را با هم مخلوط می کنند و با قیمت ارزان می فروشند. زعفرانی که می خرید باید از نظر ریز یا درشت بودن کلاله ها، مقدار سفیدی، وجود نرمه یا شکسته داز کیفیت یکنواختی برخوردار باشد.

موقع خرید زعفران حتما باید نوع و درجه کیفیت زعفران را مشخص کنید تا با مقایسه نوع زعفران و کیفیتی که دارد بتوانید قیمت ها را قضاوت کنید.

زعفران به انواع زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته تقسیم بندی می شود. از نظر درجه کیفیت نیز به درجه های صادراتی، درجه یک، درجه دو و درجه سه تقسیم‌بندی می‌شود. به ترتیبی که گفته شد از درصد خامه به کلاله (قرمزی) زعفران کاسته می‌شود بطوریکه زعفران نگین، زعفرانی تمام قرمز است.

برای آشنایی با انواع زعفران می توانید به سایر مقالات سایت مراجعه کنید.

مشخصات زعفران درجه یک و اصل:

اگر قصد خرید کیلویی زعفران را دارید شاید برای شما هم دغدغه باشد که چون هزینه زیادی می پردازید چگونه می توانید به اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید؟

از کجا بفهمیم زعفرانی که خریده ایم زعفران مرغوب و درجه یک بوده و در ازای هزینه ای که پرداخته‌ایم زعفران با کیفیت خریداری کرده ایم؟

در واقع از روی برخی از معیارها و ویژگی های ظاهری زعفران می توان به درجه کیفیت آن پی برد. مشخصات زعفران درجه یک و اصل عبارتند از:

  • میزان درصد خامه به قرمزی کمتر است
  • طول و ضخامت کلاله های قرمز رنگ بیشتر است
  • قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر است

نرخ زعفران کیلویی در بازار مشهد:

 قیمت زعفران کیلویی 98 قیمت زعفران قائنات در مشهد قیمت زعفران در ترکیه

با توجه به آنچه گفته شد قیمت هر کیلو زعفران بسته به نوع و درجه کیفیت آن متفاوت است. هر چقدر زعفران تمام قرمز و قدرت رنگی بالاتری داشته باشد قیمتش هم بیشتر خواهد بود.

از آنجا که نرخ زعفران ثابت نیست شما می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران با ما در ارتباط باشید. شما بدون سفر به خراسان می توانید زعفران قائن مشهد را به صورت ۱۰۰% تضمین شده از ما خریداری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران عمده و اطلاع از نرخ زعفران کیلویی در بازار مشهد می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ