قیمت خرید زعفران فله از کشاورز

قیمت خرید زعفران فله از کشاورز در سال جدید چقدر است؟ قیمت خرید زعفران فله از کشاورز چقدر است؟ مرکز فروش زعفران کشاورز به صورت تضمین شده و با قیمت مناسب کجاست؟ قیمت زعفران فله ای هر کیلو چقدر است؟

قیمت زعفران نگین خرید اینترنتی زعفران مشهد

خرید زعفران ارزان و اصل:

هنگام خرید زعفران همه ما به دنبال قیمت ارزان و کیفیت بالا و اصل هستیم و از طرفی می دانیم که هیچ گرانی و ارزانی هم بدون دلیل نیست.

هر چقدر کیفیت بالاتر باشد، قیمت هم بیشتر خواهد بود. با این تفاسیر خرید زعفران ارزان با کیفیت بالا چگونه امکان پذیر است؟!!

پیشنهاد ما خرید زعفران از کشاورز و خرید زعفران فله ای است. در ادامه انواع زعفران فله و مزیت خرید زعفران فله از کشاورز را بیان خواهیم کرد.

برای اطلاع از قیمت خرید زعفران فله با ما تماس بگیرید.

خرید زعفران فله ای از کشاورز:

در بازار خرید و فروش زعفران نیز مانند سایر محصولات، چنانچه بتوانیم از تولید کننده زعفران بخریم بهتر است.

خرید مستقیم زعفران از کشاورز باعث می شود قیمت خرید زعفران ارزان و مناسب باشد. نکته مهم‌تر اینکه کیفیت زعفرانی که از تولید کننده میخریم قابل اطمینان است.

در بازار خرید و فروش زعفران، واسطه های زیادی وجود دارد بنابراین نمی توان به راحتی به اصل بودن زعفران اطمینان کرد.

مجموعه زعفران فردوس یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران است. با توجه به اینکه مجموعه ما در منطقه قاین، خراسان و مشهد مزرعه کشاورزی دارد، بنابراین شما می توانید انواع زعفران بدون واسطه و به طور مستقیم از کشاورزان ما تهیه کنید.

ما عمده فروش زعفران هستیم و در زمینه فروش و صادرات زعفران فعالیت می کنیم. برای خرید زعفران فله ای از کشاورز می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت زعفران فله کیلویی چند است؟

خرید زعفران ایرانی قیمت زعفران قائنات قیمت بهترین زعفران

از آنجا که زعفران فله فاقد بسته بندی می باشد قیمت آن نسبت به قیمت زعفران بسته بندی شده ارزان تر است. حتما می پرسید قیمت زعفران فله کیلویی چند است؟

قیمت زعفران فله برای هر نوع زعفران متفاوت است. انواع زعفران فله شامل زعفران سوپر نگین، شبه نگین، نگین، سرگل صادراتی، سرگل ممتاز، پوشال معمولی، پوشال قلمدار و زعفران دسته می باشد.

به ترتیبی که گفته شد از قیمت زعفران کاسته می شود. علت کاهش قیمت زعفران در نمودار قیمت زعفران میزان درصد خامه به کلاله قرمز رنگ زعفران است.

هر چقدر درصد قرمزی بیشتر و خامه کمتر باشد، قیمت زعفران بالاتر خواهد بود.

از آنجا که قیمت زعفران روزانه تغییر می کند و ثابت نیست برای اطلاع از قیمت خرید زعفران فله از کشاورز می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ