خرید زعفران عمده قائن مشهد

بهترین مرکز خرید زعفران عمده قائن مشهد کجاست؟ قیمت عمده زعفران به صورت بسته بندی شده و فله چقدر است؟ آیا قصد خرید چندین کیلو زعفران به صورت بسته بندی شده با کیفیت بالا را دارید؟

زعفران قائنات مشهد

زعفران قائنات مشهد:

برخی از افراد هنگام خرید زعفران می پرسند قیمت زعفران قائنات چقدر است یا قیمت زعفران مشهد چقدر است؟ کدام زعفران بهتر است؟

برای تعیین قیمت زعفران شما باید نوع زعفران را مشخص کنید یعنی بپرسید قیمت زعفران سرگل یا قیمت زعفران نگین چقدر است چراکه نام‌های قائنات و مشهد فقط اشاره به محل تولید زعفران دارد و ارتباطی به نوع زعفران ندارد پس نمی‌توان یک نرخ مشخص گفت.

استان‌های خراسان رضوی و جنوبی به تنهایی 90 درصد سهم تولید زعفران در کشور را دارند به همین دلیل زعفران قائنات مشهد نامی شناخته شده می باشد.

خرید زعفران قائن مشهد:

خرید زعفران در مشهد

زائرینی که برای زیارت به مشهد سفر می‌کنند زعفران خراسان را به زعفران سوغاتی می‌خرند. گردشگران خارجی نیز اقدام به خرید زعفران در مشهد می کنند چرا که کیفیت زعفران ایرانی بسیار مورد پسند آنها می باشد.

بازار زعفران مشهد یکی از بزرگترین مراکز فروش زعفران در مشهد است که شرکت های فروش زعفران در این بازار انواع زعفران را با بسته بندی های متنوع عرضه می کنند.

هنگام خرید زعفران عمده قائن مشهد باید مراقب باشید تا زعفران تقلبی نخرید چرا که بسیاری از سود جویان از نام زعفران قائنات سوء استفاده کرده و زعفران تقلبی می فروشند. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

قیمت زعفران در مشهد فله و بسته بندی:

قیمت زعفران در مشهد

همانطور که گفتیم عامل اصلی تعیین کننده قیمت زعفران، نوع و درجه کیفیت زعفران است. به عنوان مثال ممکن است دو نوع زعفران که هر دو سر گل هستند وجود داشته باشند که قیمت های متفاوتی دارند. قطعا کیفیت این دو زعفران یکسان نخواهد بود.

شاید بپرسید چه چیزی کیفیت آن را تعیین می‌کند؟

معیار هایی مانند ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران، وجود سفیدی در انتهای رشته‌ها، شکسته یا سالم بودن کلاله ها قرمز رنگ، قدرت رنگ دهی زعفران از جمله عوامل موثر بر کیفیت زعفران است.

اگر با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید اینجا کلیک کنید.

اکثر حجم تولید شده زعفران در استان های خراسان شمالی، جنوبی و رضوی به بازار مشهد عرضه می شود. دسترسی به حجم وسیعی از انواع زعفران و وجود شرکت های بزرگ صادر کننده و توزیع کننده زعفران در مشهد آن را به مرکز بزرگ بازار زعفران تبدیل کرده است.

برای اطلاع از قیمت زعفران در مشهد به صورت فله و بسته بندی شده هم اکنون میتوانید با ما ارتباط بگیرید.

قیمت زعفران یک گرمی بسته بندی:

قیمت زعفران یک گرمی

نمودار قیمت زعفران از گران به ارزان عبارت است از: زعفران نگین، سرگل، پوشال و دسته.

یعنی زعفران نگین بالاترین قیمت را در بین انواع زعفران دارد حالا با توجه به درجه کیفیت ها ممکن است قیمت ها متفاوت باشد.

مثلاً قیمت یک گرم زعفران سرگل ممتاز 41 هزار تومان و قیمت یک گرم زعفران سرگل صادراتی بسته بندی شده 43 هزار تومان می باشد. نوع بسته بندی زعفران هم مهم است به عنوان مثال قیمت زعفران یک مثقالی سر گل با بسته بندی پاکتی 181 هزار تومان و قیمت یک مثقال سر گل با بسته‌بندی خاتم 191 هزار تومان می باشد.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت عمده زعفران قائن مشهد می توانید الان تماس بگیرید. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

خرید زعفران عمده بسته بندی شده قائن مشهد:

خرید زعفران عمده قیمت روز زعفران

اگر می خواهید چندین کیلو زعفران را به صورت بسته بندی شده خریداری کنید، می توانید روی ما حساب کنید.

شرکت ما انواع زعفران سرگل و نگین را در درجه کیفیت های متناسب با حوزه کاری شما در بسته بندی های متنوع ارائه می دهد. شما می‌توانید زعفران را در بسته بندی های ویژه صادرات نیز از شرکت ما خریداری کنید.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران قائن مشهد را دارید می توانید با تضمین 100 درصدی زعفران درجه یک خراسان را از ما خریداری کنید. در خرید زعفران عمده برگه آزمایشات زعفران نیز برای شما ارسال خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت زعفران عمده قائن مشهد بصورت بسته بندی و فله هم اکنون می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ