قیمت زعفران عمده مشهد

قیمت زعفران عمده مشهد چقدر است؟ برای خرید زعفران به صورت عمده و تضمین شده در مشهد چگونه اقدام کنیم؟ برای خرید عمده زعفران مشهد چه نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم؟ مرکز فروش زعفران مشهد کجاست؟

خرید عمده زعفران به صورت تضمینی:

قیمت لحظه ای زعفران در مشهد قیمت عمده زعفران قیمت زعفران در سال 1398

اگر از خریداران عمده زعفران هستید حتماً دغدغه دارید که از کجا به اصل بودن زعفران می‌توان پی برد؟

در واقع زعفران درجه یک ویژگی‌هایی دارد که با شناخت آن به راحتی می توانید آن را از زعفران تقلبی تمایز دهید.

سنجش کیفیت زعفران بر اساس ویژگی های شیمیایی و ظاهری زعفران انجام میشود. ویژگی های شیمیایی شامل عطر و بو و رنگ زعفران است که رنگدانه های کروسین، پیکروکروسین و سافرانال عامل آن هستند. با اندازه گیری این ترکیبات که در کلاله های قرمز رنگ زعفران وجود دارند می توان به قدرت تولید رنگ زعفران و میزان عطر و بوی آن پی برد.

اگر قصد خرید عمده زعفران به صورت تضمینی را دارید می توانید با ما ارتباط بگیرید.

شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

در شرکت ما برای مشتریانی که قصد خرید کیلویی زعفران را دارند برگ آنالیز زعفران که نتایج آزمایشات انجام گرفته روی آن زعفران است، به همراه محصول به مشتری عرضه می شود. در آزمایشات صورت گرفته روی زعفران؛ درصد ناخالصی، درصد رطوبت زعفران مشخص شده و درجه کیفیت و اصل بودن زعفران تعیین می شود.

بنابراین با خرید زعفران کیلویی زعفران به همراه برگ آنالیز آن می توانید اطمینان داشته باشید که زعفرانی که خریده اید اصل است و از نظر درجه کیفیت از چه میزان قدرت رنگ دهی برخوردار می باشد.

خرید عمده زعفران به صورت تضمینی

نکات مهم هنگام خرید زعفران کیلویی:

قبلا گفتیم که از طریق ویژگی های شیمیایی و ظاهری زعفران می توان به کیفیت زعفران پی برد. ویژگی های شیمیایی از طریق آزمایش قابل اندازه گیری هستند.

شما می توانید برگه آنالیز زعفران را درخواست کنید و یا از فروشنده بپرسید که عدد مربوط به قدرت رنگ دهی زعفرانی که می خواهید بخرید، چقدر است. از نظر ظاهری نیز زعفران درجه یک و مرغوب دارای ویژگی هایی است که در ادامه بیان می‌شود.

در اینجا می خواهیم نکات مهم هنگام خرید زعفران کیلویی را بیان کنیم.  زعفرانی که دارای مشخصات زیر باشد زعفران درجه یک و مرغوب است:

مشخصات زعفران درجه یک:

  • دارای کمترین میزان خامه یا سفیدی می باشد
  • درصد سفیدی به قرمزی آن بسیار پایین است
  • کلاله های زعفران درشت و ضخیم هستند
  • هرچقدر کلاله‌ها طویل تر باشند، مرغوب‌ترند
  • رشته های شکسته شده و خرد شده در آن وجود ندارد
  • تیکه های به هم چسبیده در آن دیده نمی شود

خرید عمده زعفران مشهد:

اگر قصد خرید زعفران کیلویی را دارید و به دنبال مرکزی معتبر برای فروش عمده زعفران هستید، می‌توانید خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید.

ما از دغدغه خریداران عمده زعفران به خوبی آگاهیم و می‌دانیم که کیفیت و اصل بودن زعفران از یک طرف و قیمت زعفران از طرف دیگر سبب می‌شود به هر مرکزی نتوان به راحتی اعتماد کرد.

چنانچه قصد خرید عمده زعفران مشهد را دارید می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. شرکت ما از معتبرترین مراکز فروش زعفران در مشهد می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را در مقادیر کیلویی به همراه برگ آنالیز زعفران از ما خریداری کنید. در ادامه درباره خرید عمده زعفران و نکاتی که باید هنگام خرید زعفران در نظر داشته باشید و همچنین برگ آنالیز و آزمایشات انجام شده روی زعفران را توضیح خواهیم داد.

 خرید عمده زعفران قائن مشهد خرید عمده زعفران فله قیمت زعفران مشهد کیلویی

قیمت هر کیلو زعفران خشک:

برای تعیین قیمت هر کیلو زعفران خشک باید نوع زعفران و درجه کیفیت آن مشخص شود.

به عنوان مثال یک کیلو زعفرانی که قصد خریدش را دارید زعفران نگین است یا سرگل یا پوشال؟ سپس درجه کیفیت آن باید مشخص شود که زعفران درجه یک است یا درجه ۲ یا درجه ۳ یا زعفران صادراتی؟

نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت زعفران عبارت است از:

زعفران سوپرنگین، زعفران نگین درجه یک، زعفران نگین ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل درجه یک، زعفران سرگل ممتاز، زعفران پوشال قلمدار، زعفران پوشال معمولی و زعفران دسته.

کیفیت ها و تقسیم بندی انواع زعفران متنوع است. از طرفی قیمت زعفران گرمی با قیمت زعفران کیلویی و عمده متفاوت است. همچنین قیمت امروز زعفران با قیمت روز ممکن است فرق داشته باشد. بنابراین شما می توانید قیمت لحظه ای زعفران را از طریق تماس تلفنی جویا شوید.

زعفران مشهد:

بازار مشهد یکی از عمده ترین بازار خرید و فروش زعفران در کشور محسوب می شود و استان خراسان رضوی یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران می باشد.

افزایش حجم خرید و فروش زعفران در بازار مشهد و تعدد مراکز فروش زعفران در آنجا سبب شده بسیاری از افراد تمایل داشته باشند از قیمت زعفران عمده مشهد مطلع شوند.

در واقع اطلاع از قیمت روز زعفران مشهد تصمیم به خرید زعفران در بازه زمانی مورد نظر می نمایند.

شرکت ما ارتباط و همکاری مداوم با فعالان حوزه زعفران داشته و نیز در مرکز تولید زعفران استقرار دارد. ما به خوبی از نوسانات قیمت زعفران مطلع بوده و قیمت لحظه ای زعفران را به خریداران زعفران اعلام می کنیم.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ