قیمت زعفران مثقالی چند است

قیمت زعفران مثقالی چند است؟ هر کیلو زعفران چند مثقال است؟ تفسیر نمودار قیمت زعفران به چه نحوی است؟ تغییرات قیمت زعفران در سال جدید چگونه بوده است؟ بهترین مرکز خرید زعفران عمده به صورت مثقالی و گرمی کجاست؟

بازار زعفران هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

بازار زعفران:

شرکت های فروش زعفران در سراسر شهرهای ایران هستند که زعفران را به صورت فله و بسته بندی در بازار عرضه می‌کنند.

برخی از این شرکت‌ها مراکز فروش عمده زعفران هستند و زعفران فله و کیلویی را عرضه می‌کنند. برخی از فروشگاه‌های جزئی فروشی بوده و زعفران بسته بندی شده در مقادیر گرمی و مثقالی را در بازار می‌فروشند.

بازار زعفران مشهد از بزرگترین مراکز فروش عمده زعفران در کشور می‌باشد.

هر کیلو زعفران چند مثقال است؟

از سوالات متداول خریداران زعفران این است که هر مثقال چند گرم است و یا قیمت زعفران مثقالی چند است و یا یک کیلو زعفران چند مثقال است؟

مثقال یکی از واحدهای اندازه گیری زعفران است. هر کیلو زعفران 217 مثقال زعفران است. در واقع هر یک مثقال زعفران 4.6 گرم زعفران است.

خرید زعفران بسته بندی گرمی:

خرید زعفران بسته بندی نمایندگی پخش زعفران

انواع زعفران در وزن‌های مثقالی و گرمی در بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می‌شود. نوع و درجه کیفیت زعفران و نوع ظروف بسته بندی زعفران در قیمت زعفران بسته بندی شده موثر است.

برخی از شرکت های فروش زعفران، نمایندگی پخش زعفران هستند و زعفران قائنات، زعفران مشهد و… را در شهرهای مختلف عرضه می کنند.

قیمت فروش زعفران بسته بندی در این شهر ها بالاتر از قیمت زعفران در شهرهای تولیدکننده زعفران است چرا که تعداد واسطه‌ها از مرحله تولید تا مصرف بیشتر می‌شود. برای خرید زعفران بسته بندی گرمی و مثقالی و اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

تفسیر نمودار قیمت زعفران:

در بین انواع زعفران نمودار قیمت زعفران به ترتیب افزایش قیمت عبارت است از: زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین.

قیمت انواع زعفران بر اساس درجه کیفیت آن تعیین می شود. به طور کلی هر چقدر مقدار سفیدی موجود در زعفران کمتر باشد، قیمت بالاتری دارد.

به همین جهت زعفران دخترپیچ که در بین انواع زعفران بیشترین مقدار سفیدی را دارد از قیمت پایین تری برخوردار است. زعفران نگین که فاقد هر گونه سفیدی بوده و تمام قرمز است بالاترین قیمت را در بین انواع زعفران دارد.

تغییرات قیمت زعفران سال 1402:

قیمت زعفران سال ۹۸ نمودار قیمت زعفران

 کسانی که در حوزه پخش زعفران فعالیت دارند می‌خواهند از تغییرات قیمت زعفران سال 1402 مطلع شوند.

اگر شما بتوانید پیش بینی کنید در چه بازه ای قیمت زعفران افزایشی یا کاهشی خواهد بود می‌توانید بیشترین سود از خرید و فروش زعفران را داشته باشید. البته توجه داشته باشید بازار زعفران هر ساله متفاوت است.

به عنوان مثال هر ساله در فصل برداشت زعفران یعنی آبان ماه به علت افزایش عرضه زعفران به بازار با کاهش قیمت این محصول مواجه هستیم. اما در سال 1400 به دلیل افت 50 درصدی تولید گل زعفران برعکس سال های مشابه؛ با افزایش سه برابری قیمت این محصول مواجه شدیم!

یک مثال دیگر اینکه معمولاً در نیمه اول سال به علت دور شدن از فصل برداشت؛ رفته رفته با افزایش قیمت زعفران مواجه می شویم. این در حالی است که با افزایش تقاضای خرید و افزایش صادرات زعفران نیز همراه باشد. بنابراین برای پیش بینی قیمت زعفران بایستی برآیندی از عوامل را در آن بازه ی زمانی در نظر گرفت.

چنانچه قصد خرید زعفران را دارید می توانید هم اکنون با ما ارتباط گرفته و از قیمت روز زعفران در سال جدید مطلع شوید.

قیمت زعفران قائنات یک مثقال:

قیمت روز زعفران قیمت یک مثقال زعفران قائنات

زعفرانی که از منطقه قائنات خراسان جنوبی برداشت می‌شود بالاترین کیفیت را از نظر قدرت رنگ دهی و عطر و بو دارد به همین دلیل نام زعفران قائنات مشهور است.

انواع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ در وزن‌های مثقالی در بسته بندی های مختلف مانند بسته بندی پاکتی، آذین، اطلسی، گوهر و خاتم در شرکت ما عرضه می شود.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران عمده بصورت مثقالی:

خرید زعفران عمده

آیا می خواهید زعفران را در وزن های مثقالی با بسته بندی های متنوع و در تعداد زیاد خریداری کنید؟

خرید زعفران عمده به صورت مثقالی برای انواع زعفران و درجه کیفیت های مختلف با بسته بندی های متنوع را برای شما فراهم کرده ایم. اگر قصد خرید زعفران در مقادیر کیلویی به صورت بسته بندی شده را دارید می توانید انواع زعفران را با بسته بندی های متنوع و کیفیت تضمینی از ما خریداری کنید.

بسته‌بندی‌های خاتم از پرفروش ترین انواع بسته بندی زعفران صادراتی و بسته بندی پاکتی از ارزان‌ترین انواع بسته بندی می باشد.

اگر قصد خرید کیلویی زعفران و بسته بندی آن به صورت وزن های یک مثقال، دو مثقال و بیشتر را دارید می توانید از ظروف خاتم استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران عمده بصورت مثقالی و قیمت زعفران مثقالی می توانید تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ