لیست قیمت زعفران قائنات یک مثقالی

لیست قیمت زعفران قائنات یک مثقالی چقدر است؟ هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است؟ هر نیم مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ تفاوت انواع زعفران بسته بندی شده در چیست؟ بهترین مرکز برای خرید زعفران یک مثقالی کجاست؟

قیمت یک مثقال زعفران قیمت زعفران قائنات در تهران

یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟

یکی از واحدهای شمارش زعفران مثقال می باشد. شاید بپرسید یک مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ هر مثقال زعفران معادل 4.61 گرم زعفران است و نیم مثقال زعفران معادل 2.31 گرم زعفران است.

در شرکت ما انواع زعفران در درجه کیفیت های مختلف در وزن های گرمی و مثقالی عرضه می شود.

بسته بندی های گرمی و مثقالی زعفران متفاوت بوده و شامل ظروف خاتم، ظروف پلی کریستال آذین، اطلسی، گوهر و بسته بندی پاکتی و انواع پک های هدیه می باشد.

تفاوت بین انواع زعفران قائنات در چیست؟

تفاوت بین انواع زعفران قائنات

قیمت یک مثقال زعفران قائنات یکی از متداول ترین سولالات مشتریان است. در چاسخ باید گفت هر کدام از انواع زعفران ویژگی های خاص خود را دارند. در تصویر نیز انواع زعفران را مشاهده می کنید. تفاوت بین انواع زعفران قائنات در چیست را به طور مختصر و مفید در اینجا توضیح می‌دهیم.

در زعفران دسته، تمام بخش خامه یا سفیدی در انتهای کلاله ها وجود دارد. مقدار خامه یا سفیدی در زعفران پوشال کمتر است.

در زعفران پوشال کلاله ها به هم چسبیده بوده و یک تا سه میلی‌متر خامه وجود دارد.

زعفران سرگل از جدا کردن خامه از کلاله های زعفران پوشال و دسته به وجود می آید. بنابراین زعفران سرگل تمام قرمز است. البته توجه داشته باشید که بسته به درجه کیفیت زعفران سرگل؛ ممکن است مقداری سفیدی به همراه کلاله های قرمز رنگ وجود داشته باشد.

زعفران نگین از جدا شدن سفیدی از کلاله های زعفران تازه به وجود می آید. زعفران نگین بهترین نوع زعفران است که تمام قرمز بوده و فاقد هرگونه سفیدی می باشد.

بنابراین چون هر کدام از انواع زعفران متفاوت است قیمت مثقالی زعفران نیز با همدیگر تفاوت خواهد داشت. در ادامه درباره نحوه قیمت گذاری زعفران بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده:

قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران نیم مثقال قائنات

آیا قیمت زعفران قائنات به صورت مثقالی افزایش می یابد؟ قیمت یک مثقال زعفران قائنات را چه کسانی تعیین می کنند؟ زعفران قائنات مثقالی چنده؟

آنچه که قیمت زعفران را تعیین می‌کند نوع زعفران و درجه کیفیت آن می‌باشد. درباره انواع مختلف زعفران توضیح دادیم.

در ارتباط با کیفیت زعفران نیز شاید بپرسید از کجا بفهمیم کدام زعفران مرغوب تر است؟ چگونه کیفیت انواع مختلف زعفران تعیین می شود؟

به طور کلی ریز یا درشت بودن کلاله های زعفران؛ طول و ضخامت آن و درصد سفیدی موجود در زعفران عوامل تعیین کننده کیفیت زعفران هستند. به طور مثال زعفران سرگلی که کلاله های بلندتر و ضخیم تری داشته باشد نسبت به زعفران سرگلی که کلاله های ظریف و شکسته دارد، گران قیمت تر است.

بنابراین در کنار تعیین نوع زعفران؛ به درجه کیفیت آن نیز باید توجه داشته باشید. چیزی که شاید بسیاری از افراد اطلاعات چندانی از آن ندارند به همین دلیل بعضی از فروشندگان از ناآگاهی آنها سوء استفاده می کنند.

مثلاً شما در دو جای مختلف برای زعفران سرگل قیمت های مختلفی می بینید و بدون توجه به درجه کیفیت آن با خود می گوید هر دو که زعفران سرگل است پس چرا قیمت ها متفاوت اند؟!

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت زعفران به صورت مثقالی و گرمی؛ نوع ظروف بسته بندی زعفران می باشد. زعفران بسته بندی شده متناسب با آنکه در چه نوع ظروفی بسته بندی شود، قیمت متفاوتی خواهد داشت.

در بین انواع بسته بندی ها؛ بسته بندی پاکتی به دلیل ارزان قیمت بودن و سبک بودن، یکی از پرفروش ترین انواع بسته بندی مثقالی زعفران در بازار داخل می باشد.

قیمت هر مثقال زعفران بسته بندی شده بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

خرید زعفران یک مثقالی بسته بندی قائنات:

شما میتوانید انواع زعفران را در بسته بندی های یک مثقالی و چند مثقالی در بسته بندی های دلخواه سفارش دهید.

کیفیت زعفران عرضه شده در فروشگاه ما صد در صد تضمین شده می باشد. خرید تضمینی زعفران بسته بندی شده را می توانید از فروشگاه ما تجربه کنید.

قیمت زعفران قائنات یک مثقالی عرضه شده در شرکت ما بسیار مناسب و ارزان تر نسبت به سایر مراکز فروش می باشد. دلیل این امر این است که ما بدون واسطه فعالیت می کنیم و خودمان تولیدکننده زعفران هستیم.

ما در زمینه تولید زعفران ۳۰ سال سابقه تجربه داریم و هکتارها زمین در منطقه قائنات و مشهد زیر کشت زعفران می باشد. یکی دیگر از تفاوت های شرکت ما با سایر مراکز فروش در این است که بدون واسطه فعالیت می کنیم.

چون همیشه به حجم وسیعی از زعفران دسترسی داریم بیشتر فعالیت ما در حوزه فروش عمده زعفران می باشد. قیمت فروش زعفران عمده بسیار مناسب تر از قیمت جزئی فروشی آن در بازار می باشد. بنابراین با خرید زعفران از شرکت ما می توانید هم کیفیت زعفران را تضمین کرده و هم با قیمت بسیار مناسب آن را تهیه کنید.

برای خرید زعفران یک مثقالی بسته بندی قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ