لیست قیمت زعفران درجه یک در تهران

لیست قیمت زعفران درجه یک در تهران چقدر است؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران درجه یک در تهران با قیمت ارزان کجاست؟ آیا با انواع زعفران آشنا هستید و میدانید زعفران درجه یک چه نوع زعفرانی است؟ تفاوت بین انواع زعفران در چیست و قیمت هر کدام در بازار چقدر است؟

قیمت زعفران یک گرمی قائنات قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت هر گرم زعفران خشک نمودار قیمت زعفران

مرکز فروش زعفران درجه یک در تهران:

آیا ساکن تهران هستید و به دنبال مرکز فروش زعفران درجه یک در تهران هستید؟ قیمت زعفران قائنات در تهران چقدر است؟ اگر قصد خرید زعفران درجه یک اصل و خالص را دارید می توانید روی ما حساب کنید.

شرکت ما تولید کننده زعفران در خراسان جنوبی بوده و انواع زعفران درجه یک قائنات را با قیمت تولید به سراسر شهرهای ایران ارسال می کند.

شما می‌توانید انواع زعفران سرگل درجه یک، زعفران‌ نگین درجه یک، زعفران پوشال درجه یک و زعفران دخترپیچ درجه یک را به صورت فله و بسته بندی شده در مقادیر گرمی و کیلویی از ما خریداری کنید.

با خرید از شرکت ما؛ قیمت زعفران درجه یک در تهران برای شما به قیمت تولید در خراسان خواهد بود.

زعفران درجه یک چه زعفرانی است؟

آیا می دانید زعفران درجه یک چه زعفرانی است؟

زعفران درجه یک به زعفرانی گفته می‌شود که از نظر ویژگی های ظاهری و شیمیایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

نکته دیگر اینکه هر نوع زعفران باید از نظر درجه کیفیت با نوع خودش مقایسه شود. فرض کنیم شما زعفران سرگل خریده باشید.

اگر میخواهید بفهمید زعفرانی که خریده اید مرغوب است یا خیر؛ باید آن را با انواع درجه کیفیت زعفران سرگل مقایسه کنید نه با زعفران نگین، پوشال و…

معرفی انواع زعفران و تفاوت بین آنها:

قیمت یک مثقال زعفران در سال 98 قیمت زعفران گرمی قیمت زعفران نگین

حتما شما هم نام های زیادی برای زعفران در بازار شنیده اید ولی تفاوت بین آنها را نمی دانید. در اینجا به معرفی انواع زعفران و تفاوت بین آنها می پردازیم.  

زعفران به انواع زعفران دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود. اساس این تقسیم بندی میزان سفیدی همراه قرمزی زعفران است. به ترتیبی که گفته شد از درصد سفیدی یا خامه زعفران کم می‌شود.

زعفران نگین زعفرانی تمام قرمز و بهترین نوع زعفران است. کلاله های قرمز رنگ از قسمت خامه طوری جدا شده اند که هیچگونه سفیدی در آن باقی نمی ماند. بعلاوه زعفران نگین دارای رشته های سالم و بدون شکستگی و فر خوردگی می باشد.

زعفران سرگل مانند زعفران نگین تمام قرمز است ولی کلاله هایش دارای شکستگی نیز هستند.

زعفران پوشال زعفرانی است که یک تا سه میلیمتر خامه یا سفیدی دارد. در زعفران پوشال چون کلاله ها به همدیگر متصل هستند احتمال تقلب در این نوع زعفران بسیار کم است.

زعفران دسته هیچ قسمتی از زعفران از آن جدا نشده و پایه ای ترین نوع زعفران می باشد.

قیمت زعفران قائنات در تهران چنده؟

در تهران پایتخت مراکز زیادی در حوزه پخش و فروش زعفران فعالیت دارند. اکثر این مراکز خودشان تولید کننده زعفران نیستند. آنها زعفران مورد نیاز خود را از سایر مراکز فروش و یا تولید کنندگان زعفران در خراسان تامین می‌کنند.

حتما شما هم می‌خواهید بدانید قیمت زعفران قائنات در تهران چنده؟ 

هر نوع زعفران بسته به درجه کیفیتش، قیمت متفاوتی دارد و قیمت زعفران نگین از سایر انواع زعفران بالاتر است.

بسته به اینکه زعفران به صورت فله یا بسته بندی عرضه شود قیمتش متفاوت خواهد بود.  عرضه زعفران در بسته بندی های شکیل و زیبا قیمت آن را افزایش می دهد. بعلاوه چون اکثر فروشندگان در تهران واسطه هستند قیمت فروش زعفران در آن جا بالاتر است.

اگر در تهران ساکن هستید می توانید زعفران درجه یک قائنات اصل را از شرکت ما بدون واسطه خریداری کنید. با خرید زعفران از ما؛ قیمت زعفران درجه یک در تهران با قیمت پایه برای شما محاسبه خواهد شد چراکه خودمان تولیدکننده زعفران هستیم.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ