لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی

لیست قیمت زعفران به صورت مثقالی در سال جدید چند هزار تومان است؟ قیمت زعفران در بسته بندی های مختلف به صورت گرمی و مثقالی در بازار با چه قیمتی فروخته می شود؟ آیا قصد خرید زعفران را دارید و می خواهید از قیمت روز زعفران بسته بندی شده مطلع شوید؟

قیمت زعفران مثقالی قیمت یک مثقال زعفران در سال 98

خرید زعفران به صورت مثقالی:

معتبر بودن در بازار زعفران بسیار مهم است. خرید از جایی که همواره زعفران مرغوب و اصل عرضه می‌کند به شما کمک می‌کند خرید مطمئن‌تری داشته باشید. بخصوص زمانی که می‌خواهید خرید زعفران فله‌ داشته باشید.

شرکت ما به شما این اطمینان را می‌دهد که زعفران اصل و مرغوب را دریافت می کنید. چراکه بدون واسطه و مستقیم زعفران را  از کشاورزان دریافت می‌کنید. خرید آنلاین زعفران از مجموعه ما به شما کمک می‌کند تا کمترین هزینه را برای خرید زعفران باکیفیت داشته باشید.

چنانچه بخواهید خرید زعفران به صورت مثقالی را در بسته بندی های دلخواهتان انجام دهید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید یا تماس بگیرید. شما می توانید زعفران سرگل و نگین را متناسب با سلیقه و نیاز خود، به صورت زعفران بسته بندی شده سفارش دهید. در ادامه در مورد برخی از ظروف بسته بندی، توضیحات کوتاهی ارائه می دهیم تا بتوانید راحت تر زعفران مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

انواع بسته بندی های مثقالی:

همانطور که گفتیم زعفران در وزن های گرمی و مثقالی با کیفیت های متفاوت در بازار عرضه می شود ظروفی که برای بسته بندی انتخاب می شود از نظر جنس طرح و رنگ متفاوت می باشد در اینجا انواع بسته بندی های متفاوتی زعفران را به صورت مختصر توضیح می دهیم.

فروش زعفران مثقالی با بسته بندی خاتم:

ظروف خاتم به دلیل جنس فلزیش، در برابر ضربه مستحکم است. بسته‌بندی خاتم فلزی سبب محافظت از زعفران در برابر نور، رطوبت و ضربه می شود. برای صادرات زعفران بیشتر از ظروف خاتم استفاده می شود.

مشخصات زعفران مثقالی در بسته بندی آذین و اطلسی:

ظروف آذین و اطلسی به خاطر طراحی خاص، طرفداران زیادی دارد. زعفران داخل این ظروف قابل رویت می‌باشد و در نتیجه زیبا و چشم نواز است. برای فروش در فروشگاه ها این ظروف بسیار مورد استفاده است.

فروش زعفران مثقالی بسته بندی پاکتی:

بسته بندی پاکتی یکی دیگر از انواع پرفروش بسته بندی زعفران می باشد. بسته بندی پاکتی در مقادیر مثقالی و گرمی می‌باشد. سبک بودن وزن و قیمت ارزان از مزیت های بسته بندی پاکتی می باشد.

شما می توانید انواع زعفران را به صورت مثقالی یا گرمی در ظروف دلخواه سفارش دهید.

زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها، جایگیری بیشتری دارد. زعفران نگین درشت و حجیم است. به عنوان مثال یک مثقال زعفران نگین جای بیشتری نسبت به یک مثقال زعفران سرگل می گیرد. بنابراین باید از ظروف مناسب برای بسته بندی زعفران نگین استفاده کرد.

قیمت زعفران نگین قیمت زعفران گرمی

قیمت یک مثقال زعفران در بسته بندی های مختلف:

مجموعه ما سال‌هاست که در زمینه فروش زعفران مثقالی و گرمی فعالیت دارد و یکی از بزرگ ترین نمایندگی های فروش عمده زعفران است. ما انواع زعفران بسته بندی شده در بالاترین کیفیت موجود در اختیار شما قرار می دهیم. فروش زعفران از جمله کارهایی است که نیازمند نظارت مستمر، دقت بالا و تجربه زیاد می باشد.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات بستگی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن بر ظرفی که در آن بسته بندی می‌شود دارد. بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از لیست قیمت یک مثقال زعفران در بسته بندی های مختلف و درجه کیفیت های مختلف می توانید تماس بگیرید.

قیمت زعفران سرگل ممتاز و زعفران سرگل صادراتی در بسته بندی های مختلف با همدیگر متفاوت است که در صورت تمایل می توانید با ما ارتباط بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید زعفران بسته بندی شده مثقالی و گرمی و اطلاع از قیمت زعفران به صورت مثقالی با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ