قیمت فروش عمده زعفران درجه یک

آیا می خواهید از قیمت فروش عمده زعفران درجه یک در بازار مطلع شوید؟ به چه زعفرانی، زعفران درجه یک گفته می شود؟ بهترین و معتبر ترین مرکز فروش عمده زعفران درجه یک کجاست؟ چرا قیمت فروش زعفران در مراکز مختلف بسیار متفاوت است؟

علت تفاوت قیمت فروش زعفران درجه یک در بازار:

فروش عمده زعفران در مشهد قیمت زعفران به صورت عمده قیمت زعفران قائنات ۹۸

قیمت فروش زعفران در بین مراکز فروش زعفران متفاوت است. علت تفاوت قیمت فروش زعفران درجه یک در بازار چیست؟! جواب را باید در نوع زعفران و کیفیت آن جستجو کنید.

زعفران به انواع دسته، پوشال، سرگل و نگین تقسیم‌بندی می‌شود. به ترتیبی که گفته شد، درجه کیفیت زعفران بالا تر می‌شود. در بین انواع زعفران؛ زعفران نگین مرغوبترین نوع زعفران است. انواع زعفران خود از نظر درجه کیفیت به درجه های یک، دو و سه تقسیم بندی می شود.

یکی دیگر از دلایل اختلاف قیمت زعفران؛ مسئله عمده فروشی و خرده فروشی در بازار است. کسانی که در حوزه فروش زعفران عمده فعالیت می کنند نسبت به مراکز خرده فروشی؛ زعفران را با قیمت مناسب تری عرضه می کنند. بنابراین با خرید زعفران از مراکز عمده فروشی یا تولید کننده ها می توانید زعفران را با قیمت مناسب تری دریافت کنید.

در ادامه توضیح خواهیم داد که ویژگی های زعفران درجه چیست و بر چه اساسی قیمت گذاری می شود.

ویژگی های زعفران درجه یک چیست؟

آیا قصد خرید زعفران دارید اما نمی دانید ویژگی های زعفران درجه یک چیست؟

  1. قدرت رنگ دهی بالا
  2. عطر و بوی بیشتر
  3. کمترین میزان سفیدی یا خامه را دارد
  4. شکستگی در بین رشته‌های زعفران وجود ندارد

قیمت فروش هر کیلو زعفران درجه یک:

قیمت فروش هر کیلو زعفران درجه یک

شرکت ما یکی از بزرگترین مراکز تولید و پخش زعفران درجه یک می باشد. ما انواع زعفران درجه یک نگین، سرگل، پوشال و دخترپیچ را با بالا ترین کیفیت و قیمت مناسب در مقادیر عمده عرضه می کنیم.

خرید زعفران به صورت کیلویی و خرید به صورت فله مشتریان زیادی در بازار زعفران دارد. اغلب خریداران عمده زعفران مانند صادرکنندگان زعفران جهت صادرات زعفران  و نیز رستوران ها  و فروشگاه های بزرگ و بنکداران همگی به دنبال زعفران فله و کیلویی هستند .

به طور کلی نرخ زعفران بستگی دارد که چه نوعی از زعفران را برای خرید انتخاب کنیم و زعفران مد نظر ما نگین باشد یا زعفران سرگل، زعفران درجه یک باشد و یا معمولی، پوشال باشد و غیره.

قیمت فروش هر کیلو زعفران درجه یک بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

بهترین مرکز فروش زعفران کیلویی:

شرکت زعفران فردوس مفتخر است با سابقه دیرینه در زمینه تولید زعفران بهترین انواع زعفران را در مقادیر عمده به سراسر کشور ارسال نماید. شرکت ما بهترین مرکز فروش زعفران کیلویی است.

شرکت ما برای صاحبان صنایع بزرگ و خریداران عمده زعفران اعلام آمادگی برای تامین زعفران عمده با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می نماید.

اساس کار ما فروش بیشتر و سود کمتر و کسب رضایت مشتریان می باشد. در خرید عمده زعفران تمام آنالیزهای مربوط به زعفران به همراه محصول ارائه می شود بنابراین از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران دغدغه ای نخواهید داشت.

قیمت عمده فروش زعفران درجه یک:

قیمت زعفران قیمت زعفران قائنات

منظور از فروش عمده زعفران، فروش زعفران در مقادیر بالا می باشد. برخی از خریداران زعفران که مصرف زعفران در حوزه کاری آنها زیاد است، زعفران را در مقادیر کیلویی خریداری می‌کنند. فروشگاه زعفران ممتاز قائنات برای این دسته از خریداران، تخفیف قیمت قائل شده است.

قیمت فروش عمده زعفران درجه یک ارزان تر از قیمت جزئی زعفران است.

فرض کنیم شما بخواهید فقط چند مثقال زعفران بخرید در این صورت قیمت هر مثقال زعفران بالاتر از قیمت یک مثقال زعفران به صورت فروش عمده خواهد بود. اما اگر بخواهید نیم کیلو زعفران بخرید، قیمت هر مثقال زعفران ارزان تر محاسبه خواهد شد.

شما می توانید انواع زعفران درجه یک قائنات را با بالاترین کیفیت از ما خریداری کنید. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران عمده است.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ