قیمت یک مثقال زعفران ممتاز

قیمت یک مثقال زعفران ممتاز چند هزار تومان است؟ چرا قیمت مثقالی زعفران ممتاز در جاهای مختلف، متفاوت است؟ هر مثقال زعفران معادل چند گرم زعفران است؟

قیمت یک مثقال زعفران قیمت یک گرم زعفران اعلا قیمت یک مثقال زعفران قائنات

یک مثقال زعفران چند گرمه؟

زعفران به صورت بسته بندی در وزن های مثقالی و گرمی به فروش می رسد. برای بسیاری از افراد سوال است که هر مثقال زعفران چند گرم زعفران است؟ یک مثقال زعفران چند گرمه؟

در واقع یک مثقال زعفران 4.608 گرم زعفران می باشد که برای راحت تر وزن کردن زعفران؛ هر یک مثقال را معادل 4.61 گرم زعفران در نظر می گیرند. اگر می‌خواهید زعفران را در ظروف خاتم، اطلسی، آذین یا گوهر بسته‌بندی کنید، قیمت مثقالی زعفران متفاوت خواهد بود.

قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی چنده؟

همانطور که می‌دانید زعفران قائنات از مرغوبترین زعفران های دنیاست. زعفران قائنات طرفداران زیادی دارد. پیدا کردن زعفران قائنات اصل برای همه هموطنان امکان‌پذیر نیست و ممکن است زمان بر و پرهزینه باشد.

از طریق خرید اینترنتی زعفران، شما در هر جای ایران که باشید می توانید در کمترین زمان ممکن، زعفران اصل قائنات را خریداری کنید.

قیمت یک مثقال زعفران قائنات بسته به اینکه چه نوعی باشد متفاوت است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل 181 هزار تومان و قیمت هر مثقال زعفران نگین 200 هزار تومان می باشد. بعلاوه زعفران سرگل خود درجه کیفیت های مختلف دارد.

اگر زعفران سرگل ممتاز باشد قیمتش با زعفران سرگل صادراتی متفاوت است. قیمت زعفران سرگل ممتاز ارزانتر از قیمت زعفران سرگل صادراتی است. همچنین اینکه زعفران در چه ظرفی بسته بندی شده باشد روی قیمت آن تاثیر گذار است. به عنوان مثال قیمت یک مثقال زعفران سرگل با بسته بندی خاتم گران تر از قیمت مثقالی زعفران سرگل با بسته بندی پاکتی می باشد.

چون تنوع نوع و درجه کیفیت و ظروف زعفران در بازار زیاد است ارائه لیست قیمت در اینجا امکان پذیر نیست. به علاوه قیمت زعفران ثابت نیست و هر روز تغییر می کند. برای اطلاع از قیمت یک مثقال زعفران بسته بندی شده می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

خرید زعفران ممتاز بسته بندی مثقالی:

 قیمت یک مثقال زعفران قیمت زعفران سرگل ممتاز

فروشگاه ما این امکان را فراهم آورده تا همه هموطنان در سراسر کشور بتوانند زعفران اصل قائنات را با کیفیت بالا خریداری کنند. شرکت زعفران فردوس چون بدون واسطه کار می‌کند، زعفران را با قیمت تولید عرضه می کند.

از ویژگی های زعفران ممتاز بسته بندی شده در شرکت زعفران فردوس می توان به این موارد اشاره کرد:

  • زعفران تمام قرمز و فاقد سفیدی است
  • زعفران خالص و امسالی است
  • رشته های زعفران درشت و فاقد شکستگی است
  • عطر و بوی زعفران زیاد است
  • خوش رنگ بودن زعفران

برای خرید زعفران ممتاز بسته بندی مثقالی با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ