نمایندگی فروش زعفران قائنات در ایران

نمایندگی فروش زعفران قائنات در ایران کجاست؟ قیمت فروش زعفران در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟ قیمت خرید زعفران از نمایندگی زعفران قائنات چقدر است؟

نمایندگی زعفران قائنات در تهران:

فروش زعفران قائنات در بازار

کمتر کسی است که نام های زعفران سحرخیز، زعفران بهرامن، زعفران گلیران، زعفران قائنات، زعفران مشهد، زعفران گناباد، زعفران تربت حیدریه و امثال این ها را نشنیده باشد.

خیلی ها می پرسند بهترین زعفران کدام است؟ برای فعالیت در حوزه پخش؛ خرید کدام زعفران مقرون به صرفه خواهد بود؟

توجه داشته باشید نام هایی که گفتیم هیچ ارتباطی به کیفیت زعفران ندارد. بگذارید بیشتر توضیح دهیم. به طور کلی چهار نوع زعفران وجود دارند که همگی آنها از گل زعفران به دست می‌آیند.

پس از برداشت گل زعفران؛ قسمت کلاله از سفیدی جدا می شود. بسته به نحوه جداسازی؛ انواع زعفران شامل زعفران نگین، زعفران سرگل، زعفران پوشال و زعفران دخترپیچ به دست می آید.

اگر با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید اینجا کلیک کنید.

شرکت های مختلف با نام خودشان این چهار نوع زعفران را با بسته بندی های مختلف در بازار عرضه می کنند. کیفیت زعفران عرضه شده متفاوت می باشد و به همین دلیل قیمت زعفران در بازار یکسان نیست.

همانطور که قبلا هم اشاره شد بیشتر شرکت ها خودشان تولید کننده نیستند. آنها زعفران را از کشاورزان و تولیدکنندگان خراسان خریداری کرده و سپس با برند خودشان روانه بازار می‌کنند.  اگر شما هم به دنبال اخذ نمایندگی زعفران قائنات در تهران هستید می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

معرفی مراکز فروش زعفران قائنات در بازار:

شاید شما هم قصد خرید زعفران را دارید و به دنبال کسی هستید که مراکز فروش زعفران قائنات در بازار را به شما معرفی کند.

در شهر های مختلف، فروشگاه ها و بازار های فروش زعفران زیاد هستند. شهر مشهد به عنوان پایتخت مذهبی کشور یکی از بزرگترین بازار های خرید و فروش زعفران را دارد.

در این بازار مغازه ها و فروشگاه های بیشماری انواع زعفران را با برندهای مختلف عرضه می‌کنند. بازار بزرگ تهران و بازار مولوی نیز از مراکز فروش زعفران در پایتخت می باشند.

در بین مراکز فروش زعفران، اکثرا خودشان تولید کننده زعفران نیستند و زعفران مورد نیاز خود را از کشاورزان و فروشندگان زعفران در استان های تولید کننده زعفران، خریداری می کنند.

اگر قصد خرید زعفران دارید با خرید زعفران از کشاورز و تولید کننده می‌توانید از کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

اخذ نمایندگی فروش زعفران

اخذ نمایندگی فروش زعفران:

آیا می خواهید در حوزه پخش زعفران فعالیت کنید و برای تامین زعفران خود به دنبال مرکز معتبر می گردید؟ آیا می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و زعفران را با قیمت ارزان خریداری کنید؟

مراکز زیادی امروزه در حوزه فروش زعفران فعالیت می کند اما آیا همه آنها تولید کننده زعفران هستند؟

اگر می‌خواهید در شهر خودتان نمایندگی فروش زعفران داشته باشید می توانید زعفران مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از شرکت ما خریداری نمایید.

ما تولید کننده زعفران هستیم و زعفران دست اول را با حفظ کیفیت اوليه آن بدون واسطه به تمام شهرهای ایران ارسال می نماییم.

 بسیاری از فروشندگان زعفران خودشان زعفران مورد نیاز را از سایر مراکز تامین می‌کنند. بنابراین وجود واسطه ها در این چرخه سبب می شود قیمت زعفران برای مصرف کننده نهایی افزایش داشته باشد. پس اگر بتوانید زعفران را از فرد اول در این چرخه که همان کشاورز است خریداری کنید سود بیشتری خواهد کرد.

حذف واسطه ها باعث می شود هم کیفیت زعفران حفظ شود و هم با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد. شما می توانید زعفران را به صورت فله و بسته بندی شده از ما خریداری کنید. 

برای اطلاع از قیمت خرید زعفران برای پخش و اخذ نمایندگی فروش زعفران می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در ارتباط شوید.

قیمت گرمی و مثقالی زعفران بسته بندی شده:

قیمت گرمی و مثقالی زعفران بسته بندی شده

برای پخش زعفران؛ نمایندگی های زعفران از انواع زعفران بسته بندی شده استفاده می کنند. برخی ها نیز زعفران را فله ای خریداری کرده و سپس با برند خودشان بسته بندی و به بازار عرضه می کنند.

برندهای مختلف زعفران مانند زعفران سحرخیز و زعفران بهرامن، کیفیت های مختلف زعفران را با قیمت‌های متفاوت عرضه می‌کنند.

دلیل تفاوت قیمت فروش زعفران به نوع زعفران و کیفیت آن بستگی دارد به عنوان مثال قیمت زعفران سرگل با قیمت زعفران نگین متفاوت است.

همچنین قیمت نوع بسته بندی زعفران به عنوان مثال بسته بندی پاکتی با بسته بندی اطلسی متفاوت است. شما باید با تفاوت بین انواع زعفران آشنا باشد تا بتوانید تفاوت در کیفیت های عرضه شده زعفران در بازار را تشخیص دهید.

به عنوان مثال برخی از مراکز فروش زعفران ممکن است یک نوع زعفران مانند سرگل را به جای زعفران نگین بفروشند. این دو نوع زعفران بسیار به هم شبیه بوده و برای کسانی که در این حوزه آشنایی کاملی ندارند دشوار است.

سرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران است که انواع زعفران را به همراه برگه آنالیز تقدیم خریداران زعفران می کند تا از بابت اصل بودن زعفران و کیفیت آن اطمینان خاطر داشته باشند.

برای خرید زعفران از نمایندگی فروش زعفران اصل قائنات و اطلاع از قیمت گرمی و مثقالی زعفران بسته بندی شده می توانید با ما در ارتباط شوید.

بهترین زعفران برای پخش:

شاید شما می‌خواهید در حوزه پخش زعفران فعالیت کنید و نمی دانید کدام زعفران بهتر است و سود بیشتری دارد؟

در بین چهار نوع زعفرانی که به آن اشاره کردیم زعفران سرگل پرفروش ترین زعفران برای فعالیت در بازار داخل می باشد. زعفران سرگل قدرت رنگ دهی بیشتری نسبت به زعفران پوشال و دخترپیچ دارد .

همچنین زعفران سرگل مانند زعفران نگین تمام قرمز بوده اما قیمت آن ارزان تر است. قیمت مناسب و کیفیت خوب: سبب شده زعفران سرگل بسیار پرفروش باشد.  توجه داشته باشید که خود زعفران سرگل درجه کیفیت های مختلفی دارد.

به عنوان مثال زعفران سرگل شکسته برای هتل ها و رستوران ها مصرف دارد در حالیکه زعفران سرگل صادراتی بیشتر برای صادرات به خارج از کشور استفاده می‌شود.

در بین بسته بندی های مختلفی که برای زعفران وجود دارد هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال ظروف خاتم فلزی ویژه صادرات هستند. از بسته بندیهای پاکتی به دلیل قیمت ارزان تر برای نمایندگی ها و پخش زعفران در بازار داخل استفاده می‌شود.

برای خرید زعفران با کیفیت تضمین شده و متناسب با حوزه کاری تان می توانید هم اکنون با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. بهترین زعفران متناسب با حوزه کاری تان به شما معرفی خواهد شد.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ