قیمت خرید عمده زعفران سرگل قائنات

قیمت خرید عمده زعفران سرگل قائنات چقدر است؟ آیا هنگام خرید زعفران سرگل می‌خواهید سرتیفیکیت ها و نتایج آزمایشات انجام گرفته روی زعفران را نیز دریافت کنید؟ معتبرترین مرکز فروش زعفران سرگل قائنات به صورت ۱۰۰% تضمینی کجاست؟

خرید زعفران عمده خرید عمده زعفران فله خرید زعفران درجه یک

قیمت عمده و جزئی زعفران سرگل:

علت تفاوت قیمت زعفران سرگل در کیفیت آن است. هر چقدر کیفیت زعفران بالاتر باشد، قیمت بیشتری خواهد داشت.

در فروشگاه زعفران فردوس، زعفران سرگل با هر درجه کیفیتی که بخواهید عرضه می شود. تمایز فروشگاه ما با سایر مراکز فروش این است که تمامی درجه کیفیت های زعفران در نوع خود بهترین هستند.

به عنوان مثال حتی اگر شما زعفران سرگل درجه دو سفارش دهید؛ مرغوبترین زعفران درجه دو برایتان ارسال خواهد شد. سوال اینجاست: تفاوت زعفران سرگل درجه دو با سرگل درجه یک در چیست؟!

  •  میزان سفیدی یا خامه زعفران کمتر باشد
  • درصد قرمزی بیشتر باشد
  • کلاله ها درشت تر باشند
  • کلاله های ریز و شکسته شده در محصول وجود نداشته باشد

هر چقدر موارد بالا بیشتر باشد کیفیت زعفران بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت عمده و جزئی زعفران سرگل قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران قائنات قیمت زعفران

خرید عمده زعفران سرگل با قیمت ارزان:

انواع زعفران عرضه شده در فروشگاه ما با درجه کیفیت های مختلف، در نوع خود کمترین میزان سفیدی را داشته و کلاله ها از کیفیت مطلوبی برخوردارند. همین امر سبب شده خریداران عمده زعفران؛ زعفران قائنات را به صورت عمده از فروشگاه ما خریداری کنند.

در خرید عمده زعفران سرگل بصورت کیلویی؛ سرتیفیکیت های مربوط به زعفرانی که میخرید به شما ارائه خواهد شد.

همچنین زعفران به آزمایشگاه رفته و نتیجه آن به شما تقدیم می شود تا از بابت کیفیت و اصل بودن زعفران اطمینان خاطر داشته باشید.

قیمت زعفران در مقایسه با کیفیت عرضه شده، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. پیشنهاد می کنیم خرید زعفران از فروشگاه ما را یکبار تجربه کنید. مطمئن باشید مشتری ارزشمند همیشگی ما باقی خواهد ماند.

برای خرید عمده زعفران سرگل قائنات بصورت تضمینی و با قیمت ارزان می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ