قیمت روز زعفران فله و قیمت خرید زعفران

قیمت روز زعفران فله و قیمت خرید زعفران در داخل و خارج از کشور چقدر است؟ مرکز فروش زعفران فله زیر قیمت بازار کجاست؟ مطمئن ترین روش خرید زعفران به صورت فله ای چه روشی است؟

 قیمت لحظه ای‌ زعفران در مشهد قیمت زعفران قائنات قیمت لحظه ای زعفران ۹۸

خرید زعفران فله زیر قیمت بازار:

اکثر خریداران زعفران می خواهند قیمت زعفران فله را بدانند.

انواع زعفران قیمت های متفاوتی دارند چراکه کیفت و ویژگی هر کدام متفاوت است. البته یادآوری می کنیم اگر زعفران از مراکز پخش زعفران یا از کشاورزان خریداری شود قیمت ها ارزان تر و مناسب تر خواهد بود.

شما می توانید انواع زعفران سرگل و نگین را به صورت فله ای با بالاترین کیفیت زیر قیمت بازار از ما خریداری کنید. برای خرید زعفران فله زیر قیمت بازار با ما تماس بگیرید.

در ادامه قیمت خرید عمده زعفران و تفاوت قیمت خرید زعفران در ایران و قیمت زعفران در کشور مقصد را بررسی خواهیم کرد.

قیمت فروش هر کیلو زعفران فله:

 قیمت خرید هر کیلو زعفران فله قیمت یک کیلو زعفران قائنات

هر کدام از انواع زعفران چون ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، قیمت متفاوتی هم دارند.

به عنوان مثال قیمت خرید عمده زعفران سرگل در داخل ایران از 30 میلیون تومان تا 34 میلیون تومان تفاوت است. قدرت رنگ دهی زعفران سرگل حدود 210 تا 260 واحد است. بسته به اینکه زعفران سرگل چه کیفیتی داشته باشد، قیمتش متفاوت است.

هرچقدر قدرت رنگ دهی زعفران بالاتر و مقدار سفیدی موجود در زعفران فله کمتر باشد، کیفیت بالاتر و قیمت هم بالاتر خواهد بود.

قیمت روز زعفران فله نگین در داخل ایران بین 34 میلیون تومان تا 37 میلیون تومان است. زعفران نگین بالاترین قدرت رنگ دهی (بین ۲۳۰ واحد تا ۲۷۰ واحد) را در بین انواع زعفران دارد. علاوه بر قدرت رنگ دهی، از نظر ظاهری نیز زعفران نگین فاخر و مشتری پسند است.

قیمت هر کیلو زعفران پوشال به صورت فله ای نیز بین 29 میلیون تومان تا 32 میلیون تومان است. زعفران پوشال دارای سفیدی بوده و بسته به میزان سفیدی و کیفیت کلاله ها قیمتش متفاوت است. قدرت رنگ دهی زعفران پوشال به دلیل وجود خامه در زعفران حدود 170 تا 250 واحد است.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت فروش هر کیلو زعفران فله می توانید الان تماس بگیرید.

بازار زعفران در داخل و خارج از کشور:

 قیمت روز زعفران در داخل وخارج از کشور قیمت روز زعفران قائنات

قیمت زعفران در ایران بر حسب تومان (پول رایج کشور) تعیین می شود. بازار زعفران در داخل و خارج از کشور کمی متفاوت است. چنانچه از فروشگاه ما اقدام به خرید کیلویی زعفران کنید گواهی نامه ها و استانداردهای زعفران خریداری شده به شما تحویل داده خواهد شد. امکان تحویل سفارشات در تمام شهرهای ایران وجود دارد.

قیمت زعفران در خارج از کشور چندین برابر قیمت زعفران در ایران است. از عمده‌ترین کشورهای وارد کننده زعفران ایرانی؛ اسپانیا و امارات را می‌توان نام برد.

این کشورها زعفران ایران را به صورت فله ای وارد کرده و سپس با نام خود بسته بندی کرده و روانه بازارهای بین المللی می کنند.

اگر قصد خرید زعفران صادراتی را دارید امکان تحویل سفارش در تمام کشورها وجود دارد. به علاوه گواهینامه های بین المللی مربوط به زعفران خریداری شده نیز برای شما ارسال خواهد شد.

مطمئن ترین روش خرید زعفران فله:

 مطمئن ترین روش خرید زعفران فله خرید زعفران عمده

به علت گرانبها بودن زعفران؛ مطمئن ترین روش خرید زعفران را به شما خواهیم گفت.

در خرید عمده زعفران چون حجم خرید بالاست اعتماد کردن به مراکز فروش عمده زعفران برای خریداران زعفران سخت است. اگر قصد خرید زعفران فله را دارید قبل از خرید کیلویی زعفران یک نمونه از آن سفارش دهید.

بهتر است نمونه ای از فروشنده می خواهید از 20 گرم بیشتر باشه تا بتوانید در حجم بیشتر زعفران را از نظر ویژگی های ظاهری و شیمیایی و یکدست بودن محصول مقایسه کنید. به این روش می‌توانید عطر و بوی رنگ زعفران را نیز از نزدیک ببینید.

فروشگاه ما مدتها در عرضه تولید و صادرات زعفران فعال است این امکان را فراهم آورده تا بتوانیم قبل از خرید زعفران فله یک نمونه از آن را سفارش دهید به علاوه می توانید با مشاورین ما ارتباط بگیرید تا بهترین نوع زعفران را برای صادرات انتخاب کنید.

اگر به دنبال مطمئن ترین روش خرید زعفران فله با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش زعفران کشاورز:

 خرید زعفران از کشاورز خرید زعفران کیلویی

ما تولید کننده زعفران هستیم و در خراسان جنوبی زمین داشته و در زمینه کاشت و تولید زعفران تجربه دیرینه داریم.

استفاده از تجربه زعفران کاران بومی منطقه به ما کمک کرده تا بتوانیم زعفران مرغوب تولید کنیم. پس از برداشت زعفران نیز مراحل فراوردی و پاک سازی زعفران توسط افراد آموزش دیده و با تجربه انجام می شود تا در حین کار به کیفیت زعفران آسیبی وارد نشود.

در نتیجه کلاله های زعفران سلامت فیزیکی و ظاهری خود را حفظ کرده  و در نهایت زعفرانی قلم درشت با عطر و بوی زیاد و رنگ قرمز خوش رنگ به دست می آید.

فعالیت های شرکت ما در حوزه فروش زعفران و صادرات زعفران است. چنآنچه قصد خرید زعفران صادراتی را دارید می توانید انواع زعفران صادراتی را از ما خریداری کنید.

با خرید زعفران از فروشگاه ما زعفران درجه یک کشاورز را به قیمت بسیار مناسب دریافت خواهید کرد. ما می توانیم هم در ایران و هم در سایر کشورها زعفران صادراتی را تقدیم تان کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه صادرات زعفران و آگاهی از قیمت روز زعفران فله می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ