پخش زعفران مشهد و قیمت لحظه ای

چگونه از قیمت پخش زعفران مشهد و قیمت لحظه ای زعفران مطلع شویم؟ آیا در حوزه پخش زعفران فعالیت دارید و می خواهید از قیمت خرید عمده زعفران مطلع شوید؟

شرکت های خرید زعفران در مشهد کدامند؟ بهترین زعفران مشهد قائنات  چه زعفرانی است  و از کجا میتوان تهیه کرد؟

خرید عمده زعفران برای فروشنده ها:

خرید عمده زعفران برای فروشنده ها

مراکز عمده فروشی زعفران در تهران و مشهد وجود دارند که از مهم‌ترین بازارهای آن می‌توان به بازار بزرگ امام رضا و بازار مولوی و بازار بزرگ اشاره کرد. 

تجاری که در حوزه فروش عمده زعفران در مشهد حضور دارند در تهران نیز دفتر و یا نمایندگی فروش زعفران دارند تا بتوانند زعفران را در پایتخت نیز به راحتی به فروش برسانند.

به دلیل شیوع کرونا در سال های اخیر علاوه بر نمایندگی های فروش زعفران، سایت های فروشگاهی نیز در حوزه خرید و فروش زعفران بیشتر از پیش مشغول به کسب و کار هستند.

برای تامین زعفران مورد نیاز خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط شده تا بهترین و مرغوبترین زعفران متناسب با حوزه کاری تان به شما معرفی گردد. 

شما با خرید زعفران از شرکت ما در واقع زعفران کشاورز را بدون واسطه دریافت خواهید کرد. شرکت ما از معتبرترین مراکز خرید عمده زعفران برای فروشنده ها می باشد.

شرکتهای خرید زعفران در مشهد:

شرکتهای خرید زعفران در مشهد

مشهد به عنوان بزرگترین منطقه تولید زعفران در ایران محسوب شده و از شهرهای مهم تجاری در حوزه زعفران می باشد. مجموعه ای از شرکت ها در مشهد در حوزه خرید زعفران از کشاورز فعالیت دارند. 

در واقع این شرکت‌ها زعفران تولید شده در شهرستان های استان های خراسان جنوبی و رضوی را خریداری و جمع‌آوری کرده و در مشهد عرضه می‌کنند. 

گرچه در اکثر شهرهای ایران از جمله اردبیل، اصفهان، یزد، کرمان و…کاشت زعفران انجام می‌شود اما همچنان حدود ۸۵ درصد سهم تولید زعفران مربوط به استان خراسان می باشد.

چنانچه تمایل به خرید زعفران درجه یک و اصل را دارید و می خواهید بدون واسطه از زعفران کشاورز را دریافت کنید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از قیمت پخش زعفران مشهد 100% اصل و تضمینی با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

لیست قیمت زعفران مشهد:

نرخ زعفران مشهد چقدر است؟ قیمت امروز زعفران قائنات در بازار چنده؟ اینها پرتکرارترین سوالات خریداران زعفران است.

منطقه قائنات از زمان های گذشته تاکنون به عنوان پایتخت زعفران ایران محسوب می شود. قیمت پایین ترین زعفران قائنات در بازار در کمترین وضعیت نوسان بین ۸ تا ۱۵ هزار تومان بوده است.

یادآوری می کنیم که نوع زعفران و درجه کیفیت آن مهمترین عامل تعیین کننده قیمت زعفران بوده و اینکه زعفران در چه بسته بندی و با چه وزنی عرضه شود نیز روی قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود. 

اگر می‌خواهید از لیست قیمت امروز زعفران در مشهد مطلع شوید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

لیست قیمت زعفران مشهد 

بهترین زعفران مشهد:

بهترین زعفران برای صادرات کدام است؟ ویژگی زعفران خوب چیست؟ بهترین زعفران مشهد کدام است؟

در پاسخ باید گفت هر نوع زعفرانی در صورتی که اصل و درجه یک باشد می‌تواند به عنوان زعفران صادراتی قلمداد شود چراکه در هر کشوری ممکن است نوع خاصی از زعفران طرفدار بیشتری داشته باشد.

بارزترین فاکتور تشخیص زعفران اصل و خالص، ظاهر مناسب آن می باشد. زعفران درجه یک جدا از اینکه چه نوع زعفرانی باشد بایستی دارای معیارهای زیر باشد: 

  • جدا بودن کلاله ها از همدیگر 
  • درشت و ضخیم بودن رشته های زعفران
  • سالم بودن کلاله ها و نبود شکستگی در آن 
  • خوشرنگ بودن کلاله زعفران 
  • قدرت رنگی بالا 

علاوه بر مشخصات ظاهری زعفران، ویژگی های شیمیایی مانند ترکیبات موجود در زعفران شامل کروسین، پیکروکروسین و سافرانال که مربوط به قدرت رنگی و عطر و طعم زعفران می باشند از طریق آنالیز آزمایشگاهی قابل اندازه گیری می باشد.

اگر قصد فعالیت در حوزه پخش زعفران مشهد قائنات را دارید می توانید زعفران مورد نیاز خود را با ضمانت کیفیت از آزمایشگاه در مقادیر عمده و کیلویی به صورت فله و بسته بندی شده از شرکت ما خریداری کنید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ