قیمت فروش فله ای زعفران درجه یک

آیا می خواهید از قیمت فروش فله زعفران درجه یک مطلع شوید؟ معیارهای طبقه بندی انواع زعفران فله چیست؟ لیست کامل قیمت فله ای زعفران سال جدید چقدر است؟ از کجا بفهمیم زعفران فله که خریده ایم اصل و درجه یک است؟

 زعفران فله ای صادراتی خرید عمده زعفران فله

آشنایی با انواع زعفران فله ای:

اکثر افراد می‌خواهند بدانند بهترین زعفران فله چه زعفرانی است؟ در ابتدا بهتر است با انواع زعفران فله ای آشنایی داشته باشید. در واقع چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران دسته یادخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران سرگل و زعفران نگین وجود دارد.

هر کدام از انواع زعفران ویژگی های مربوط به خود را دارند به عنوان مثال زعفران پوشال و دختر پیچ سفیدی دارند در حالی که زعفران سرگل و نگین تمام قرمز هستند.

از هر کدام از انواع زعفران متناسب با حوزه های کاری استفاده هایی می شود به عنوان مثال از زعفران نگین بیشتر برای صادرات و از زعفران سرگل برای فروش داخل ایران استفاده میشود.

در فروشگاه زعفران فردوس انواع زعفران به صورت فله و بسته بندی شده به فروش می‌رسد. هر یک از انواع زعفران در درجه کیفیت های یک، دو و سه می باشند.

شما متناسب با بودجه و نیاز خود می‌توانید زعفران فله را در درجه کیفیت دلخواه سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت فروش فله ای زعفران با ما تماس بگیرید.

معیارهای طبقه بندی انواع زعفران:

اکثر افرادی که به تازگی وارد حوزه زعفران شده اند هنگامی که قصد خرید زعفران دارند می‌خواهند زعفران درجه یک بخرند. آنها هنگام خرید زعفران تقاضای زعفران خوب و درجه یک را دارند در حالی که با انواع زعفران آشنا نیستند.  آیا می دانید معیارهای طبقه بندی انواع زعفران چیست؟

همانطور که گفتیم چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که تفاوت بین آنها در ویژگی های ظاهری شان می باشد که عبارتند از:

  1. نسبت قرمزی به سفیدی زعفران
  2. درشت یا ریز بودن رشته های زعفران
  3. قدرت رنگ دهی زعفران

لیست قیمت فروش فله ای زعفران:

قیمت فروش فله ای زعفران در بازار متفاوت است چرا که زعفران در درجه کیفیت های مختلفی ارائه می شود.

شرکت ما که خود تولید کننده زعفران است چون بدون واسطه فعالیت می کند، انواع زعفران فله را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب عرضه می کند.

زعفران برای صادرات عمدتا به صورت فله و در بسته بندی 1 تا 5 کیلو پلمب می شود. شرکت ما فروشنده زعفران تناژبه بازار کشورهای عربی و اروپایی است.

محصولات ما با برگه آنالیز آزمایشگاهی به مشتری تقدیم می شوند. انواع زعفران صادراتی به صورت عمده فروشی و خرده فروشی زعفران موجود می باشد.

بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است لیست قیمت فروش فله ای زعفران تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم زعفران فله اصل است؟

قیمت روز زعفران قیمت یک کیلو زعفران در سال 98

خریداران زعفران دغدغه اصل بودن زعفران و کیفیت آن را دارند. اکثر خریداران زعفران می خواهند بدانند چگونه می توانند به کیفیت زعفرانی که خریده اند و اصل بودن زعفران پی ببرند. از کجا بفهمیم زعفران فله اصل است؟

با توجه به آنچه گفتیم هر چقدر سفیدی زعفران کمتر، زعفران قلم درشت تر و قدرت رنگ دهی بالاتر باشد؛ درجه کیفیت بالاتری خواهد داشت.

در شرکت زعفران فردوس همواره مرغوبترین زعفران تهیه می شود. یعنی اگر شما زعفران درجه ۳ هم بخواهید با اینکه کیفیت آن از زعفران درجه یک پایین تر است؛ اما از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. علت هم این است که هنگام تهیه زعفران فله؛ سفیدی و گرده زعفران از آن جدا می شود.

برخی از رشته های زعفران ممکن است در طی مراحل تولید شکسته و خرد شده باشند. این رشته ها از محصول جدا شده و زعفران با کیفیت بالا برای مشتریان ارسال می‌شود.

قیمت فروش فله ای زعفران در شرکت ما نسبت به درجه کیفیتی که عرضه می‌شود، بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

کیفیت زعفران فله ای را در فروشگاه ما یک بار تجربه کنید و مطمئن باشید مشتری ما خواهید شد.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ