قیمت زعفران نگین پوشال

قیمت زعفران نگین پوشال چقدر است؟ منظور از زعفران نگین پوشالی چه نوع زعفرانی است؟ تفاوت بین زعفران نگین و زعفران پوشال در چیست و قیمت هر کدام چقدر است؟

 قیمت لحظه ای زعفران قیمت روز زعفران در مشهد نمودار قیمت زعفران نگین

آشنایی با زعفران نگین:

با زعفران نگین چقدر آشنایی دارید؟ اگر بلافاصله پس از برداشت گل زعفران اقدام به جداسازی کلاله از خامه نمایند، زعفرانی تمام قرمز به دست می آید که به آن زعفران نگین گفته می شود.

بسته به روش جداسازی و کیفیت کلاله های قرمز رنگ؛ زعفران نگین به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود.

انواع زعفران نگین:

همانطور که گفته شد زعفران نگین از نظر درجه کیفیت به انوع مختلف تقسیم بندی می شود.

زعفران نگین پوشالی: اگر سه شاخه کلاله قرمز رنگ به همدیگر متصل بوده و فاقد هر گونه خامه باشد به آن زعفران نگین پوشال می گویند.

این نوع زعفران نگین، بهترین نوع زعفران بوده و قیمت بالاتری نیز دارد. قدرت رنگ دهی آن نیز بین 230 تا 270 می باشد. لازم به ذکر است زعفران نگین پوشالی به نام زعفران سوپرنگین نیز شناخته می‌شود.

زعفران نگین: همانند زعفران سوپر نگین است یعنی کلاله سه شاخه متصل به هم و فاقد سفیدی هستند با این تفاوت که کیفیت کلاله های قرمز رنگ نسبت به زعفران نگین پوشال کمتر است یعنی کلاله های زعفران نگین پوشالی ضخیم تر و درشت تر و طویل تر هستند.

زعفران شبه نگین: خامه زعفران طوری از سفیدی جدا می‌شود که اتصال سه شاخه به همدیگر از بین می‌رود. قیمت زعفران شبه نگین ارزانتر از سایر انواع زعفران نگین می باشد.

برای اطلاع از قیمت زعفران نگین می توانید با ما تماس بگیرید.

آشنایی با زعفران پوشال:

قیمت زعفران مثقالی قیمت روز زعفران

آیا با زعفران پوشال و ویژگیهای آن آشنایی دارید؟ از نظر تقسیم بندی زعفران پوشال بعد از زعفران دسته قرار دارد یعنی مانند زعفران دسته مقداری سفیدی در انتهای کلاله های قرمز رنگ وجود دارد.

درواقع در زعفران‌ پوشال سه کلاله قرمز رنگ به هم متصل بوده و در انتهای آن یک تا سه میلی متر سفیدی وجود دارد.

زعفران پوشال خود از نظر ویژگی های ظاهری و درجه کیفیت به دو نوع زعفران پوشال قلمدار و زعفران پوشال معمولی تقسیم بندی می شود. زعفران پوشال قلمدار بسیار به زعفران نگین پوشالی مشابه است.

قیمت زعفران یک گرمی قائنات در بازار:

زعفران قائنات در سراسر ایران آوازه دارد. عطر و بوی زیاد و قدرت رنگ دهی بالای زعفران قائنات سبب شده اکثر افراد در جستجوی خرید زعفران قائنات باشند.

قیمت زعفران یک گرمی قائنات در بازار بر اساس نوع زعفران و کیفیت آن تعیین می شود. در حالی که اکثر مردم به اشتباه صرفاً به نام زعفران توجه دارند و جویای قیمت زعفران قائنات می شوند.

زعفران قائنات خود به انواع زعفران پوشال، زعفران دخترپیچ، زعفران نگین و زعفران سرگل تقسیم‌بندی می‌شود. هر کدام از انواع زعفران نیز درجه کیفیت های متفاوتی دارند..

توجه داشته باشید که قیمت فروش زعفران در بازار خرید و فروش زعفران متفاوت است و در هنگام تصمیم گیری برای خرید زعفران باید کیفیت زعفران را مد نظر داشته باشید.

در فروشگاه ما زعفران درجه یک بدون واسطه با کیفیت بالا عرضه می شود. از آنجا که زعفران پس از تولید توسط کشاورز، مستقیم به دست مصرف‌کننده می‌رسد، هم کیفیت اولیه زعفران حفظ شده و هم از افزایش کاذب قیمت زعفران جلوگیری می شود.

وجود واسطه های خرید و فروش زعفران سبب خرد و شکسته شدن کلاله زعفران و افت کیفیت آن در گذر زمان می شود.

شما می توانید انواع زعفران قائنات را بدون واسطه با قیمت مناسب از ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت زعفران قائنات می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ