قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی

پیش بینی قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی در سال آینده چگونه خواهد بود؟ چگونه بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟ معتبرترین مرکز خرید عمده زعفران ویژه صادرات کجاست؟ نحوه محاسبه قیمت یک کیلو زعفران به دلار چگونه است؟

 قیمت هر کیلو زعفران امروز قیمت زعفران کیلویی امروز

چگونه به خارج کشور زعفران صادر کنیم؟

ایران بزرگترین تولید کننده زعفران در جهان است. زعفران ایرانی بسیار مورد استقبال کشورهای اروپایی و عربی بوده و یکی از پرسودترین کالاهای صادراتی محسوب می شود. کشورهای اسپانیا، چین، امارات متحده عربی و…. از خریداران عمده زعفران ایرانی هستند. و اما چگونه به خارج کشور زعفران صادر کنیم؟

برای صادرات زعفران باید مراحل قانونی آن شامل اخذ مجوزها و انجام امور گمرکی را گذراند. ارسال زعفران به کشور مقصد نیز از طریق هوایی، زمینی و دریایی قابل انجام است.

یک شخص عادی در صورتی می تواند اقدام به صادرات زعفران نماید که دارای کارت بازرگانی بوده و مجوزهای بهداشت و استاندارد را داشته باشد.
در کشور مقصد نیز ترخیص کالا توسط متخصص این کار باید انجام شده تا بتوانید زعفران را تحویل بگیرید.

از کجا بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟

 قیمت یک کیلو زعفران در سال ۹۸

افراد و شرکت های مختلف در سراسر کشور در حوزه خرید و فروش زعفران فعالیت می کنند اما اکثر این مراکز خود تولید کننده زعفران نیستند و واسطه هستند.

زعفران پس از تولید در مزارع توسط کشاورزان آن منطقه به مغازه دار ها و از آنجا به شرکت های بزرگ تر فروخته شده و سپس با نام شرکت پخش کننده زعفران به بازار عرضه می شود.

از کجا بهترین زعفران صادراتی را خریداری کنیم؟ بهترین روش خرید زعفران صادراتی درجه یک؛ خرید مستقیم زعفران از تولید کننده است.

در چرخه تولید زعفران تا مصرف زعفران؛ هر چقدر تعداد واسطه‌ها کمتر باشد قیمت نهایی زعفران کمتر خواهد بود بعلاوه کیفیت اولیه زعفران حفظ خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی با ما تماس بگیرید.

خرید عمده زعفران ویژه صادرات:

 خرید عمده زعفران صادراتی خرید زعفران نگین خرید عمده زعفران قائن مشهد

زعفران صادراتی باید بهترین کیفیت را داشته باشد چرا که همان طورکه در ابتدا هم گفتیم صادرات زعفران قوانین خاصی دارد از جمله اینکه زعفران صادراتی آزمایش می شود و باید دارای معیارهای مورد تایید استاندارد های بین المللی باشد.

یافتن مرکز فروش زعفران صادراتی کار سختی نیست اما مرکزی که بتوان به اصل بودن و کیفیت زعفران اعتماد کرد آسان نیست بعلاوه در خرید عمده زعفران ویژه صادرات؛ مرکز فروش زعفران باید بتواند در حجم عمده و مقادیر کیلویی و تناژی زعفران مورد نیاز مشتریان را با کیفیت مورد قبول تامین نماید.

فروش زعفران صادراتی به صورت تضمین شده:

 فروش عمده زعفران صادراتی قیمت زعفران درجه یک در مشهد

شرکت ما یکی از مراکز فروش عمده زعفران صادراتی بصورت تضمین شده می باشد. خرید زعفران صادراتی از شرکت ما چندین مزیت دارد:

۱- فروشگاه ما خود تولید کننده زعفران است و زعفران را بدون واسطه عرضه می کند.

۲- قیمت فروش زعفران در فروشگاه ما نسبت به کیفیتی که ارائه می شود بسیار مناسب است.

۳- زعفران در مقادیر کیلویی در تمام ایام سال با کیفیت بالا در دسترس بوده و به شهری که شما بخواهید ارسال می شود.

۴- صادرات زعفران به کشور های مختلف انجام می شود و کلیه امور گمرکی برای کسانی که خودشان مجوز ها را ندارند انجام می شود.

۵- گواهینامه ها و سرتیفیکیت های زعفران در هنگام خرید عمده زعفران صادراتی به مشتریان ارائه می شود.

محاسبه قیمت هر کیلو زعفران به دلار:

 قیمت هر کیلو زعفران به دلار قیمت زعفران کیلویی 98

قیمت زعفران در داخل ایران با قیمت زعفران در خارج از کشور بسیار متفاوت است. البته این تفاوت قیمت فروش زعفران در برخی از کشورها چشمگیرتر است.

به عنوان مثال در فروشگاه های بزرگ آمریکا قیمت هر کیلو زعفران درجه یک تا 91 میلیون تومان هم گزارش شده است. معمولاً کشورهای وارد کننده زعفران، به صورت فله زعفران ایرانی را خریداری کرده سپس با نام شرکتهای خودشان و با قیمت‌های گزاف وارد بازارهای بین المللی می کنند.

برای محاسبه قیمت هر کیلو زعفران به دلار کافیست قیمت روز دلار و نرخ زعفران به تومان را یک ضرب و تقسیم ساده کنید.

قیمت هر کیلو زعفران در سال 1402:

 قیمت هر کیلو زعفران در سال 98 قیمت هر کیلو زعفران خشک در سال98

قیمت زعفران نرخ ثابتی ندارد و تغییر می کند.  معمولا با نزدیک شدن به فصل برداشت زعفران شاهد جهش در قیمت زعفران هستیم. به عنوان نمونه قیمت زعفران سال 1400 به دلیل کمبود گل زعفران و کاهش عرضه زعفران؛ قیمت زعفران در فصل برداشت زعفران بر خلاف سالهای گذشته دو تا سه برابر افزایش داشته است.

قیمت هر کیلو زعفران خشک در سال 1401 در دی ماه نسبت به قیمت هر کیلو زعفران در ابتدای سال افت داشته است. البته در هفته های اخیر قیمت زعفران بهتر شده است.

پیش بینی قیمت زعفران در سال 1402 و اینکه روند تغییر قیمت افزایشی خواهد بود یا کاهشی؛ به عوامل زیادی بستگی دارد. مقدار تولید زعفران در سال 1401 و میزان صادرات زعفران جز این عوامل هستند.

با تغییر سیاست های داخلی کشور، حل مشکلات بازگشت ارز حاصل از صادرات زعفران و باز شدن راه های صادراتی؛ احتمال افزایش صادرات زعفران وجود دارد.

اگر می خواهید از قیمت هر کیلو زعفران درجه یک صادراتی سال 1402 مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ