قیمت هر مثقال زعفران پوشال

قیمت هر مثقال زعفران پوشال چقدر است؟ آیا قصد خرید زعفران پوشال درجه یک با مناسب ترین قیمت را دارید؟ مرکز فروش زعفران پوشال فله و کیلویی به صورت تضمین شده کجاست؟ مرکز خرید زعفران پوشال بسته بندی شده با مناسب ترین قیمت کجاست؟

زعفران پوشال قلمدار قیمت لحظه ای زعفران زعفران پوشال معمولی

زعفران پوشال چه زعفرانی است؟

در بازار انواع مختلف زعفران با نام های متفاوت وجود دارد. شاید افراد زیادی هستند که نمی دانند زعفران پوشال چه زعفرانی است؟ 

اگر کلاله زعفران را از قسمت خامه یا سفیدی زعفران طوری جدا کند که یک تا 3 میلیمتر سفیدی به همراه کلاله باقی بماند؛ زعفران پوشال بدست می‌آید. در زعفران پوشال کلاله ها به صورت سه شاخه به همدیگر متصل هستند.

مزیت خرید زعفران پوشال:

همانطور که اشاره کردیم زعفران پوشال سفیدی هم دارد بنابراین شاید بپرسید مزیت خرید زعفران پوشال چیست؟

از آنجا که در زعفران پوشال سه شاخه زعفران به همدیگر متصل است؛ امکان تقلب در زعفران وجود ندارد. به همین جهت بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند زعفران پوشال خریداری کنند.

شرکت ما یکی از تامین کنندگان بزرگ انواع زعفران درجه یک می باشد که زعفران را به صورت تضمینی به خریداران عمده زعفران تحویل می دهد.

شما می توانید زعفران پوشال قلمدار و زعفران پوشال معمولی را در مقادیر عمده و کیلویی از شرکت ما با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر مراکز فروش زعفران و همچنین با کیفیت بسیار بالا تر خریداری نمایید.

قیمت یک مثقال زعفران پوشال:

قیمت زعفران پوشال قیمت هر گرم زعفران خشک قیمت یک مثقال زعفران

بسته به درجه کیفیت زعفران پوشال، قیمت آن متفاوت است. هر چه مقدار سفیدی زعفران پوشال کمتر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

قیمت هر مثقال زعفران به صورت فله و بسته بندی شده نیز متفاوت است. قیمت هر مثقال زعفران پوشال بسته بندی شده در ظروف آذین، اطلسی و خاتم و بسته بندی پاکتی متفاوت است.

به طور کلی قیمت یک مثقال زعفران پوشال به صورت فله با توجه به کیفیت آن متفاوت میباشد و بسته به اینکه کی این مطلب را می خوانید ممکن است تغییر کرده باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت لحظه ای زعفران می توانید الان تماس بگیرید.

برای خرید زعفران پوشال درجه یک می توانید با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ