فروش زعفران قائنات فله و کیلویی

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات فله و کیلویی کجاست؟ قیمت زعفران قائنات رائه شود. توبه صورت فله و کیلویی چقدر است؟ برای خرید فله زعفران به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ زعفران قائنات اصل و درجه یک چه ویژگی هایی دارد؟

آشنایی با زعفران قائنات:

تفاوت زعفران قائنات 

در اکثر شهرستان های استان خراسان زعفران تولید می شود مانند زعفران تربت حیدریه، زعفران گناباد، زعفران مشهد، زعفران قائنات که این نام ها اشاره به محل تولید زعفران دارد. با زعفران قائنات چقدر آشنایی دارید؟

شهرستان قاین مهد پرورش زعفران در ایران می باشد. شرایط آب و هوایی و جغرافیایی منطقه قائنات باعث شده بهترین و مرغوبترین زعفران از این منطقه برداشت شود.

اکثر مردم زعفران قائنات را می شناسند اما با ویژگی ها و انواع آن آشنایی چندانی ندارند. در واقع زعفران قائنات خود درجه کیفیت های متفاوتی دارد.

در واقع گل زعفران بعد از اینکه توسط کشاورزان این منطقه از مزرعه برداشت می‌شود اقدام به جداسازی قسمت سفیدی از قرمزی آن می شود.

بسته به روش های تولید و جداسازی کلاله ها از سفیدی 4 نوع زعفران به وجود می آید.  هر چهار نوع این زعفران مربوط به زعفران قائنات میباشد که ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی زعفرانی که از منطقه قائنات برداشت می شود به دلیل اینکه مردمان این منطقه با زعفران آشنایی بیشتری داشته و تجربه بیشتری در زمینه کشت زعفران مرغوب دارند، نسبت به زعفران سایر مناطق کیفیت بالاتری دارد.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران قائنات فله می توانید با ما تماس بگیرید.

تفاوت زعفران فله قائنات با زعفران مناطق دیگر:

نام زعفران قائنات را کمتر کسی است که نشنیده باشد اما هنوز هم بسیاری از افراد تفاوت زعفران قائنات را با سایر انواع زعفران نمی‌شناسند. تفاوت زعفران فله قائنات با زعفران مناطق دیگر در چیست؟

تفاوت زعفران قائنات با زعفران سایر مناطق در این است که زعفران قائنات از عطر و بوی بیشتری برخوردار است.

زعفران قائنات و بهتر است بگویم کلاً زعفران به چهار نوع تقسیم بندی می شود که عبارت است از زعفران پوشال، زعفران دخترپیچ، زعفران نگین و زعفران سرگل.

به همین دلیل قیمت زعفران قائنات در بازار متفاوت است چرا که نوع آن و درجه کیفیت آن با همدیگر فرق دارد. درواقع وقتی می‌گوییم زعفران قائنات منظور زعفرانی است که در منطقه قائنات تولید و برداشت شده است و ربطی به نوع زعفران و کیفیت آن ندارد.

بنابراین اگر می خواهید از قیمت‌ زعفران جویا شوید دقیقاً باید بپرسید زعفران سرگل قائنات یا زعفران نگین قائنات تا بر اساس نوع و کیفیت آن قیمت زعفران به شما اعلام شود. 

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات:

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات 

آوازه زعفران قائنات سبب شده بسیاری از مراکز فروش زعفران،  انواع زعفران سایر مناطق را نیز با این نام بفروشند. به علاوه برای جذب مشتری بیشتر، زعفران بی کیفیت را با هم مخلوط کرده و با قیمت ارزان بفروشند.

گستردگی و تنوع انواع زعفران و وجود برندها و نام‌های مختلف زعفران در بازار نیز سبب شده اعتماد کردن به مراکز فروش زعفران دشوار باشد.

ما در منطقه قائنات خراسان جنوبی استقرار داریم و همیشه به زعفران قائنات دسترسی آسان و همیشگی داریم. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات است.

ما در حوزه فروش عمده زعفران فعالیت می کنیم و این امکان برای تمامی شرکت‌ها مسیر است که بعد از دریافت زعفران و گواهی های بین‌المللی لازم از طرف ما، اقدام به فروش در داخل ایران و یا در دیگر کشورها نمایند.

فروش زعفران فله کیلویی:

شما می‌توانید برای تامین زعفران خود در مقادیر کیلویی و بالا، از شرکت ما زعفران را به صورت تضمینی خریداری کنید. اگر قصد صادرات زعفران را دارید می‌توانید انواع زعفران صادراتی را به همراه برگه آنالیز موردنظر برای صادرات؛ از شرکت ما خریداری کنید.

زعفران در شرکت ما ابتدا به آزمایشگاه رفته و از نظر آنالیزهای مورد نیاز برای صادرات، مورد آزمایش قرار گرفته سپس به صورت فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می شود. 

برای تامین زعفران محدودیتی نداریم و تمامی انواع زعفران را با کیفیت بالا و به صورت ۱۰۰% تضمین شده به خریداران عمده زعفران تقدیم می کنیم.

برای اطلاع از قیمت فروش زعفران فله و بسته بندی شده در مقادیر کیلویی می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

خرید کیلویی زعفران فله با ضمانت:

خرید کیلویی زعفران با ضمانت 

برخی از مراکز فروش زعفران قادر نیستند زعفران را در مقادیر عمده و بالا تامین نمایند و برای تامین این مقادیر، از واسطه ها و سایر مراکز فروش زعفران کمک می گیرند.

اینکه تامین کننده زعفران بتواند حجم وسیعی از زعفران را، آن هم درست سر موقع و نیاز مشتری تحویل دهد، مهم است.

در خرید عمده زعفران، یکدست بودن زعفران اهمیت ویژه‌ای دارد چون حجم خرید زعفران بالا است و خریدار زعفران هزینه زیادی می پردازد و می خواهد از بابت کیفیت زعفران اطمینان خاطر داشته باشد.

ممکن است برخی از مراکز فروش زعفران، با مخلوط کردن چند نوع زعفران، آن را با قیمت ارزان تر برای فریب مشتری بفروشند. از مزایای فروش کیلویی زعفران در شرکت ما این است که حجم زعفران یک دست بوده و به طور یکدست از کیفیت بالایی برخوردار است.

حرف ما فقط ادعا نیست بلکه آنالیز آزمایشگاهی زعفرانی که می‌خرید تایید کننده اصالت و کیفیت آن می باشد. شرکت ما چون بدون واسطه فعالیت می کند احتمال تقلب در زعفران و افزودن ناخالصی به آن در طی دست به دست چرخیدن در بین دلالان به صفر می رسد.

بنابراین می‌توانید زعفران مرغوب و با کیفیت را با اطمینان خاطر و با قیمت مناسب از شرکت ما خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت فروش زعفران قائنات فله در مقادیر کیلویی می توانید هم اکنون با ما ارتباط بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ