فروش زعفران سرگل قائنات فله و بسته بندی

معتبرترین مرکز فروش زعفران سرگل قائنات و بسته‌بندی شده کجاست؟ زعفران سرگل قائنات چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت یک کیلو زعفران سرگل در بازار چقدر است؟

زعفران سرگل چه زعفرانی است؟

زعفران سرگل چه زعفرانی است

زعفران سرگل یا زعفران ممتاز را اکثر مردم می شناسند و در واقع تصویر ذهنی آنها از زعفران؛ همین زعفران سرگل می‌باشد. آیا می دانید زعفران سرگل چه زعفرانی است؟

اگر بخواهیم نحوه تولید زعفران سرگل را توضیح دهیم باید گفت از زعفران پوشال و یا زعفران دخترپیچ به وجود می آید. در واقع با جدا کردن خامه یا سفیدی از قسمت کلاله یا قرمزی؛ زعفرانی تمام قرمز به نام زعفران سرگل به وجود می آید.

زعفران قائنات چه زعفرانی است؟ 

زعفرانی که در منطقه قائنات خراسان جنوبی تولید می شود زعفران قائنات گفته می شود. اما نام زعفران قائنات ارتباطی به نوع زعفران و درجه کیفیت آن ندارد. زعفران قائنات چه زعفرانی است؟ 

چهار نوع اصلی زعفران شامل زعفران دخترپیچ، زعفران پوشال، زعفران نگین و زعفران سرگل می‌باشد.

همه این چهار نوع از گل زعفران بدست می آید و گل زعفران ممکن است در قائنات خراسان جنوبی یا تربت حیدریه خراسان رضوی و سایر مناطق تولید شده باشد.

اگر با انواع زعفران آشنایی چندانی ندارید و می خواهید تفاوت بین آنها را بدانید اینجا کلیک کنید.

اگر قصد خرید زعفران قائنات را دارید می توانید بهترین انواع زعفران قائنات شامل زعفران سرگل قائنات و زعفران نگین قائنات را از شرکت ما خریداری کنید.

تفاوت زعفران سرگل با زعفران قائنات در چیست؟

تفاوت زعفران سرگل با زعفران قائنات 

بسیاری از افراد آگاهی چندانی در مورد انواع زعفران و تفاوت بین آن ندارند. سوالاتی پرسیده می شود که تفاوت زعفران سرگل با زعفران قائنات در چیست؟ یا زعفران سحرخیز بهتر است یا زعفران‌ بهرامن و از این قبیل.

درواقع همان طور که قبلا هم توضیح دادیم چهار نوع اصلی زعفران وجود دارد که همگی از گل زعفران به دست می‌آید و بسته به نحوه جدا شدن خامه از کلاله؛ چهار نوع زعفران سرگل، زعفران نگین، زعفران دسته و زعفران پوشال به وجود می‌آید.

تفاوت بین این چهار نوع، در درصد سفیدی به قرمزی زعفران می باشد. گل زعفران از مزارع استان های خراسان جنوبی و خراسان رضوی که بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور هستند برداشت می‌شود.

بسته به اینکه زعفران در کجا تولید می‌شود نام‌هایی مانند زعفران تربت حیدریه، زعفران قائنات، زعفران مشهد و زعفران‌ گناباد را به خود می‌گیرد. اکنون متوجه شدید که بهتر بودن زعفران و درجه کیفیت زعفران می باشد و ارتباطی به نام زعفران و برند آن ندارد.

برای خرید زعفران سرگل قائنات و سایر انواع زعفران می توانید با شرکت ما که تولید کننده زعفران می باشد تماس بگیرید.

معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات خراسان:

ما در منطقه قائنات خراسان جنوبی استقرار داریم. در زمینه تولید زعفران سابقه سی سال تجربه داشته و با گیاه زعفران به خوبی آشنا هستیم.

زعفرانی که در منطقه قائنات تولید می‌شود به دلیل شرایط جوی، آب و هوایی و حاصلخیزی خاک؛ کیفیت بسیار بالایی دارد. شرکت ما معتبرترین مرکز فروش زعفران قائنات خراسان می باشد.

خودمان تولیدکننده زعفران هستیم و بدون واسطه زعفران تولید شده را به دست مصرف کننده می رسانیم. این مسئله سبب شده که هم کیفیت اولیه زعفران حفظ شود هم با قیمت ارزان به دست مشتری برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زعفران سرگل قائنات و سایر انواع زعفران می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

چرا قیمت زعفران قائنات در بازار متفاوت است؟

قیمت زعفران قائنات در بازار متفاوته 

اگر سری به بازار خرید و فروش زعفران زده باشید می بینید که قیمت زعفران در بازار متفاوت است.

برای کسانی که آشنایی چندانی با انواع زعفران و تفاوت بین آن ها ندارند؛ تشخیص تفاوت بین زعفران دشوار بوده بنابراین برایشان سوال می‌شود که چرا قیمت زعفران قائنات در بازار متفاوت است؟!

در واقع عامل اصلی که قیمت زعفران را تعیین می کند، نوع زعفران و درجه کیفیت آن است.

نمودار تغییر قیمت زعفران از گران به ارزان عبارت است: 

زعفران سوپر نگین اتویی، زعفران سوپرنگین، زعفران نگین صادراتی، زعفران نگین ممتاز، زعفران سرگل صادراتی، زعفران سرگل ممتاز زعفران پوشال قلمدار، زعفران پوشال معمولی و زعفران دختر پیچ.

همان طور که می‌بینید انواع زعفران خود درجه کیفیت های متفاوتی نیز دارد که بر اساس تفاوت درجه کیفیتش، قیمت متفاوتی نیز خواهد داشت.

یکی دیگر از عواملی که روی قیمت‌زعفران تاثیرگذار است فله یا بسته بندی بودن زعفران می باشد. قیمت زعفران فله ارزانتر است و در بین انواع زعفران بسته بندی شده نیز ظروف خاتم فلزی گران قیمت تر از سایر بسته بندی ها می باشد.

برای اطلاع از قیمت زعفران سرگل قائنات و سایر انواع زعفران می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت مجموعه زعفران

مصطفی قربانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه‌های زیر کلیک کنید.

فرم مشاوره
پیام در واتساپ